در این متن سعی داریم در خصوص انواع مختلف فریت بار به تورنتو اطلاعات کامل و دقیقی به شما بدهیم. این اطلاعات شامل موارد مهمی که در خصوص بسته بندی و استانداردهای آن، حمل بار تا گمرک فرودگاه و همچنین مدارک مورد نیاز جهت ارسال و ترخیص در فرودگاه تورنتو خواهد بود. لذا صبوری کنید و متن را بصورت کامل مطالعه کنید تا در حمل بار به تورنتو دچار مشکل نشوید. در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر می توانید با ما مستقیما تماس بگیرید.

لاجیستوپک مجری خدمات بسته بندی بار و فریت بار به تورنتو ( ارسال بار به تورنتو ) میباشد. تورنتو مرکز انتاریو و پرجمعیت‌ترین شهر کانادا است. تورنتو چهارمین شهر پرجمعیت آمریکای شمالی پس از ونکوور، نیویورک و لس آنجلس است. بسیاری از ساکنان تورنتو، کانادایی‌ایرانی هستند که عمدتاً در ویلو دیل و ریچموند سکونت دارند. این جمعیت عظیم بنا به علتهای زیادی در تماس با کشور مادری خود، ایران میباشند. مبادلات خانوادگی، فرهنگی و اقتصادی بسیاری بین ایرانیان مقیم تورنتو و ایران به طور روزمره درحال انجام هست.

مراکز حمل و نقل هوایی مهمی در شهر تورنتو وجود دارد. بهمین علت مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به کانادا از طریق این شهر انجام میگیرد.

لاجیستوپک مجری هوایی بار، شما را در ارسال بار به تورنتو (فریت بار به تورنتو) یاری خواهد رساند. این شرکت انواع بار را در محل منزل انبار یا دفتر شما تحویل گرفته ، پس از انجام بسته بندی تخصصی بر روی بار شما جهت بسلامت رسیدن آن به تورنتو امور گمرکی را در گمرکات کشور مبدا و جهت حمل بار شما به تورنتو انجام میدهد. پس از آن بارنامه هوایی یا دریایی با کمترین هزینه ارسال بار به تورنتو صادر می گردد.

خدمات بار هوایی شرکت لاجیستوپک به شرح ذیل می باشد:

1.بسته بندی تخصصی بار جهت حمل بار به تورنتو

2.حمل اضافه بار مسافری از طریق فریت بار به تورنتو

حمل بار تجاری از طریق فریت بار به تورنتو

3.ارسال لوازم منزل به تورنتو

4.حمل دریایی لوازم منزل به تورنتو

5.گروپاژ دریایی لوازم منزل به تورنتو

مدارک لازم جهت ارسال بار به تورنتو

درصورتی که شما تمایل به ارسال بار به تورنتو یا فریت بار به تورنتو را دارید. در وزن های پایین فریت بار به تورنتو (ارسال بار به تورنتو) بوسیله هواپیما برای شما بصرفه می باشد. در این وضعیت شما احتیاج به بلیط و پاسپورت در قسمت بار فرودگاه امام خمینی را دارید. ولی در صورتی که بلیط و پاسپورت حاضر نباشد و شما بار را برای یکی از بستگان خود ارسال مینمایید. لاجیستوپک میتواند از طرف شما انجام امور گمرکی را به عهده بگیرد و نیازی به ارائه آن مدارک نخواهد بود.

در صورتی که بار شما تجاری باشد. به فرض مثال درخواست شما فریت بار به تورنتو، ارسال مواد غذایی و یا فرش به تورنتو باشد. ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی الزامی و کافی میباشد.

شرکت لاجیستوپک با تجربه امور گمرکی در زمینه حمل بار هوایی به تورنتو قادر است. از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال بار به تورنتو نیز اقدام نماید.درصورتی که کارت بازرگانی شما در حال حاضر موجود نمی باشد تنها کافیست این مورد را به ما یاداوری نمایید.

لازم است بدانید که در بیشترمواقع فریت بار به تورنتو حضور صاحب بار چه بصورت مسافری و چه بصورت تجاری در فرودگاه الزامی نمیباشد. لاجیستوپک بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل میگیرد. و سپس حمل زمینی آن را به قسمت بار فرودگاه امام خمینی انجام میدهد. و به امور گمرکی جهت حمل بار به تورنتو میپردازد. با اینحال بعضی از تجار یا مسافرینی تمایل به حضور در فرودگاه دارند. که این نیز مشکلی نخواهد داشت.

اما در صورتی که شما مسافر نباشید. و مایل به فریت بار تورنتو یا ارسال سوغات به عزیزان خود هستید.لاجیستوپک می تواند بار شما را از درب منزل تحویل گرفته و برای شما به شهر تورنتو فریت نماید. برای فریت باربه تورنتو لزومی ندارد. که مسافر و فرستنده کالا در فرودگاه و یا دفتر لاجیستوپک حضور بهم رسانند. در این راستا لاجیستوپک پس از صدور بارنامه هوایی با مناسبترین تعرفه ارسال بار به تورنتو ، رزرو کتبی بار شما را از ایرلاین دریافت میکند. و همراه بارنامه به شما تقدیم میکند. معمولا بارهای مسافری و تجاری به تورنتو حداکثر تا مدت 4 تا 5 روز به مقصد میرسند. البته این موضوع در رزرو کتبی که از مدارک فریت بار به تورنتو میباشد ذکر گردیده است.

خدمات لاجیستوپک جهت ارسال بار به تورنتو

شرکت لاجیستوپک مجری سرویس های متنوع بار هوایی جهت ارسال بار به تورنتو میباشد.که اوزان کمی مانند چند عدد چمدان کوچک تا کانتینرهای 40 فوت دریایی حاوی لوازم منزل شما را شامل میشود. چنانچه شما مسافر یا تاجر هستید میتوانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به تورنتو را بصورت تضمینی بما بسپارید. و از خدمات گوناگون شرکت لاجیستوپک بهره ببرید.

خدمات هوایی شرکت لاجیستوپک در امر ارسال بار به تورنتو بصورت ذیل میباشد.

الف ) بسته بندی تخصصی جهت ارسال بار به تورنتو

حتما به این موضوع توجه کنید. بسته بندی بار جهت فریت بار به تورنتو با باری که از ضرابخانه به تجریش ارسال میشود بسیار متفاوت است. درصورتی که بار شما بصورت اصولی بسته بندی نشود. در قسمت بار فرودگاه امام خمینی مورد پذیرش قرار نمیگیرد. در صورتی که شانس یاری نماید و بار شما با تعهد و … مورد پذیرش قرار بگیرد. اگر بار در پروسه حمل بار به تورنتو آسیب ببیند، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما بعلت بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت. و خسارت بار شما را نخواهد پرداخت. لذا در راستای بسلامت رسیدن بار در طول پروس حمل بار به تورنتو خود باید یک سرمایه گذاری مفید و مناسب انجام گیرد. پس بسته بندی اصولی آن را به لاجیستوپک بسپارید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به آنسوی کره خاکی میشود.

توجه داشته باشید. تمامی جعبه های چوبی حاوی بار شما که به تورنتو و دیگر شهرهای کانادا ارسال می گردد.

میباید سمپاشی شده و مدارک معتبر سمپاشی به بارنامه شما الصاق گردیده باشد. در صورتی که جعبه های چوبی محتوی بار شما سمپاشی نشده باشد. بار شما با هزینه شما در فرودگاه تورنتو معدوم می گردد. لذا سمپاشی جعبه های چوبی امری ضروری در پروسه حمل کالا به تورنتو می باشد.

ب ) حمل اضافه بار مسافری به تورنتو

در صورتی که مسافر شهر تورنتو میباشید. و از محدودیت مقدار بار مجاز در پروازهای خارجی خصوصا به آنطرف اقیانوس اطلس بسمت امریکا و کانادا رنج میبرید. به هیچ وجه نگران نباشید. پیشنهاد ما استفاده از فریت بار به تورنتو میباشد. زیرا هزینه فریت بار به تورنتو حدود 30 درصد جریمه اضافه بار در پای کانتر پرواز میباشد.در این راستا یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با شرکت لاجیستوپک هماهنگ نمایید. ما بار را از درب منزل شما تحویل میگیریم و در صورت نیاز آن را بصورت اصولی بسته بندی مینماییم.سپس جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی حمل مینماییم. پس از اینکه امور گمرکی بار شما صورت گرفت. بارنامه هوایی شما با بهترین هزینه ارسال بار به تورنتو ( مناسبترین نرخ فریت بار به تورنتو ) صادر میگردد. و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم خواهد شد. در اینصورت شما با عدم پرداخت جریمه اضافه بار هم در حفظ پول خود موفق بوده اید. هم با دستی سبک و خیالی آسوده بسوی تورنتو پرواز میکنید.

ج) ارسال بار تجاری به تورنتو ، فریت بار تجاری به تورنتو

اما در صورتی بار شما تجاری باشد. با تماس با ما از خدمات حمل زمینی بار خود به فرودگاه از هر قسمت شهر، انجام امور گمرکی در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسبترین نرخ حمل بار به تورنتو بهره مند شوید. عمده بار تجاری که در حال حاضر بصورت فریت بار به تورنتو انجام میشود شامل مواد غذایی وفرش ایرانی میباشد. لاجیستوپک سابقه ارسال ماهیانه چندین تن مواد غذایی و فرش دستباف ایرانی را به کشور کانادا دارد. و آمادگی ارائه این سرویس (فریت بار به تورنتو) را به سایر تجار مواد غذایی و فرش دستبافت نیز دارا میباشد.

د ) ارسال لوازم منزل به تورنتو

لاجیستوپک با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به تورنتو میباشد.

همکاران مجرب ما در امر بسته بندی، در منزل شما حاضر می شوند. درصورتی که بار شما مقداری باشد که جهت حمل به تورنتو صرف داشته باشد. بار را برای حمل هوایی بسته بندی مینمایند. سپس بار لوازم منزل شما به فرودگاه حمل میگردد.و با بهترین نرخ حمل بار به تورنتو فرستاده میشود.

تجربه سخت ارسال لوازم منزل به آنسوی کره خاکی را به ما سپرده و از اوقات فراغت خود لذت ببرید.

سایر خدمات لاجیستوپک جهت ارسال بار به تورنتو

1.بسته بندی تخصصی جهت ارسال بار به تورنتو

بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبترین هزینه در محل بما بسپارید. پرسنل مجرب ما در محل شما حضور پیدا میکنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. لازم به ذکر است که بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی جهت فریت بار به تورنتو انجام میگیرد.

2.دریافت بار از منزل شما و حمل به فرودگاه

لاجیستوپک بار شمارا در هر کجا شهر دریافت نموده. و جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می نماید.

3.انجام تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا

بارشما در قسمت بار فرودگاه جهت خروج از کشور احتیاج به تشریفات گمرکی دارد.پرسنل شرکت بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین زمان ممکن انجام خواهند داد.

4.صدور بارنامه هوایی جهت ارسال بار به تورنتو با بهترین نرخ حمل بار به تورنتو و دریافت رزور کتبی بار از هواپیمایی

5.ساخت جعبه چوبی در صورت نیاز شما

6.انبارداری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس از تایید

نکات مهم در هنگام تحویل بار در تورنتو

پس از حمل هوایی بار شما به تورنتو. پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر تورنتو با شماره تلفن ارائه شده در بارنامه ذیل نام گیرنده کالا تماس میگیرند. و رسیدن بار شما به شهر تورنتو را اعلام مینماید. حتما توجه داشته باشید که

  1. تلفن شما در دسترس باشد و شارژ داشته باشد
  2. هنگام صدور بارنامه 2 شماره تلفن ارائه نمایید تا درصورت دردسترس نبودن، افراد بتوانند با شماره دوم تماس بگیرند

در هر صورت لازم است که بدانید. این افراد تلاش خاصی در تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند نمود. و این شما هستید که میبایست گوش به زنگ باشید که این اعلان به شما شود. در حالت دیگر شما میتوانید پیش دستی نموده، با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بار را خودتان جویا شوید.

پس از اطمینان از رسیدن بارتان به تورنتو می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه نمایید.پس از آن اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید. شرکتهای هواپیمایی مبلغی را جهت تسلیم این اوراق از شما دریافت خواهند نمود. این مبلغ سوای از مبلغ حمل حمل بار به تورنتو میباشد.

ارسال بار به تورنتو تحت قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات کانادا میباشد. توجه داشته باشید که عوارض گمرکی با هزینه های عملیاتی فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری متفاوت است.در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می باید توسط گیرنده کالا پرداخت شود. و این موضوع هیچگونه ارتباطی به پول حمل بار هوایی شما در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ بسیار ناچیز میباشد. همچنین در بیشتر فرودگاههای دنیا تا 48 ساعت پس از رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نمی گردد. پس از طی 48 ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان می بایست به شرکت انباردار هزینه بیشتری پرداخت کنید. توجه داشته باشید این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها متفاوت میباشند.

در صورتی که شما لوازم منزل و همچنین لوازم شخصی خود را فریت نموده اید. همراه داشتن پکینگ لیست و اینویس بارتان جهت ترخیص ضروری می باشد. همچنین پر نمودن فرم BSF192جهت انجام عملیات ترخیص و تحویل به افسر گمرک ضروری است.معمولا ارسال مواد غذایی و خشکبار در بار لوازم شخصی به کانادا حساسیت زا می باشد. توصیه ما به شما این است که اگر مواد غذایی در پروسه حمل بار به تورنتو قرار دارد در یک جای مشخص قرار داده شود. تا در صورت نیاز افسر گمرکی بتواند آن را براحتی مشاهده کند. و لازم نباشد تمامی بار شما باز شود. در صورتی که مواد غذایی در بارتان می باشد دروغ نگویید. در صورت XRAY بار شما و یا تجسس بارتان توسط سگهای گمرک قطعا دچار مشکل میشوید. ارسال لوازم منزل قدیمی و یا عتیقه جات در صورتی که به مقدار چشمگیری نباشد در گمرک کانادا مشکلی ندارد. اما ارسال آن از ایران مجوزهای خاص نهادهای حکومتی را میطلیبد. لذا ریسک نکنید و از ارسال عتیقه جات پرهیز کنید. چرا که در پروسه حمل بار به تورنتو مشکلات قانونی و توقیف کل بار شما در گمرک ایران را در پی خواهد داشت. پس از ارایه فرم BSF192 و پکینگ لیست و اینویس کالایتان به افسر گمرک، بار شما توسط ایشان ارزیابی میشود. سپس مامور Canada Border Services Agency بار شما را از جهت آلودگی غذایی و کشاورزی و همچنین چک کردن سمپاشی جعبه های چوبی مورد بازید قرار خواهد داد. دقت داشته باشید که فقط چوب خام نیاز به سمپاشی دارد.و اسباب و اثاثیه شما چوب خام به حساب نیامده و احتیاج به سمپاشی ندارد.پس از تایید مامور CBSA بار شما به قسمت XRAY انتقال داده شده و در نهایت به شما تحویل خواهد شد. دقت داشته باشید شما میبایست بار را خودتان در وسیله نقلیه قرار دهید و به منزل برسانید.