در این متن سعی داریم در خصوص انواع مختلف حمل بار به لس انجلس اطلاعات کامل و دقیقی به شما بدهیم. این اطلاعات شامل موارد مهمی که در خصوص بسته بندی و استانداردهای آن، حمل بار تا گمرک فرودگاه و همچنین مدارک مورد نیاز جهت ارسال و ترخیص در فرودگاه لس آنجلس خواهد بود. لذا صبوری کنید و متن را بصورت کامل مطالعه کنید تا در حمل بار به لس آنجلس دچار مشکل نشوید. در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر می توانید با ما مستقیما تماس بگیرید.

لاجیستوپک مجری خدمات بسته بندی، حمل باربه لس آنجلس یا فریت بار به لس انجلس ( ارسال بار به لس انجلس ) میباشد. لس انجلس بزرگترین شهر ایالت کالیفرنیا می باشد. که یکی از قطب های مهاجرتی و مراکز استقرار اقوام مهاجر مختلف به آمریکا نیز هست. جمعیت ایرانی مهاجر به آمریکا نیز ازاین امر مستثنی نمیباشد. حدود یک میلیون ایرانی در شهر لس انجلس و در شهرهای اطراف آن مشغول به زندگی میباشند. این جمعیت عظیم بنا به علتهای زیادی در تماس با کشور مادری خود، ایران میباشند. مبادلات خانوادگی، فرهنگی و اقتصادی بسیاری بین ایرانیان مقیم لس انجلس و ایران به طور روزمره درحال انجام است.

شهر لس انجلس بعلت قرار گرفتن فرودگاه عظیم LAX که یکی از مهمترین فرودگاههای کشور آمریکا است، دارای اهمین زیادی در جهت ارسال بار به لس آنجلس می باشد. به همین علت این شهر قطب هوانوردی منطقه نیز تبدیل گشته است.

این شهر ساحلی همچنین از وجود بنادری در ساحل اقیانوس آرام در امر حمل و نقل دریایی نیز بهره میبرد. با در نظر گرفتن نیاز ایرانیان مقیم لس انجلس که احتیاج به مراوده با کشور خودشان را دارند. مراکز حمل و نقل هوایی و دریایی مهمی در شهر لس آنجلس وجود دارد. بهمین علت مقدار زیادی از بار ارسالی ایران به آمریکا از طریق ارسال بار به لس آنجلس انجام میگیرد.

لاجیستوپک مجری هوایی بسته بندی و ارسال بار، شما را در ارسال بار به لس انجلس ( فریت بار به لس انجلس ) یاری خواهد رساند. گروه لاجسیستوپک بار شما را در محل منزل، انبار یا دفتر شما تحویل گرفته، پس از انجام بسته بندی تخصصی، جهت ارسال بار به لس آنجلس بصورت صحیح و سالم، به گمرکات کشور ارسال می نماید تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه ارسال بار به لس آنجلس فرستاده شود.

خدمات ارسال بار به لس آنجلس در لاجیستوپک به شرح ذیل می باشد:

1.بسته بندی تخصصی بار جهت حمل بار به لس انجلس.

2.حمل اضافه بار مسافری از طریق فریت بار به لس انجلس.

3.حمل بار تجاری از طریق فریت بار به لس انجلس.

4.ارسال لوازم منزل به لس انجلس

5.حمل دریایی لوازم منزل به لس انجلس

6.گروپاژ دریایی بار به لس آنجلس

مدارک لازم جهت ارسال بار به لس انجلس

درصورتی که شما مایل به ارسال بار به لس انجلس باشید. در اوزان کم، فریت بار به لس انجلس (ارسال بار به لس انجلس) بوسیله هواپیما برای شما بصرفه می باشد. در اینصورت شما احتیاج به بلیط و پاسپورت در قسمت بار فرودگاه امام خمینی را دارید. البته در صورتی که بلیط و پاسپورت حاضر نباشد و شما بار را برای یکی از بستگان خود ارسال مینمایید. لاجیستوپک میتواند از طرف شما انجام امور گمرکی را به عهده گرفته و نیازی به ارائه آن مدارک نخواهد بود.

در صورتی که بار شما حالت تجاری به خود بگیرد. به عنوان مثال درخواست شما فریت بار به لس انجلس، ارسال مواد غذایی و یا فرش به لس انجلس باشد، ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی الزامی و کافی میباشد.

شرکت لاجیستوپک با تجربه امور گمرکی در زمینه حمل بار به لس انجلس قادر خواهد بود از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال بار شما به لس انجلس نیز اقدام نماید. در جهت فریت بار به لس آنجس چنانچه کارت بازرگانی شما موجود نمی باشد تنها کافیست این مورد را به ما یاداوری نمایید.

نکته دیگر اینکه برای فریت بار به لس آنجلس، دربیشترمواقع حضور صاحب بار چه بصورت مسافری و چه بصورت تجاری در قسمت کارگو فرودگاه امام خمینی الزامی نمی باشد. لاجیستوپک بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل میگیرد وسپس حمل زمینی آن را به قسمت بار فرودگاه امام خمینی انجام میدهد، و به امور گمرکی جهت حمل بار به لس آنجلس خواهد پرداخت. با اینحال بعضی از تجار یا مسافرین مایل به حضور در قسمت بار فرودگاه امام خمینی می باشند که این نیز مشکلی نخواهد داشت.

در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به فریت بار به لس آنجلس مانند ارسال سوغات به عزیزان خود هستید، لاجیستوپک می تواند بار شما را از درب منزل تحویل گرفته و برای شما به شهر لس انجلس فریت نماید. در اینصورت برای فریت باربه لس انجلس الزامی به حضور مسافر و فرستنده کالا در فرودگاه و یا دفتر لاجیستوپک نخواهید داشت. در این راستا لاجیستوپک پس از صدور بارنامه هوایی با مناسبترین نرخ ارسال بار به لس انجلس، رزرو کتبی بار شما را از ایرلاین دریافت خواهد نمود. و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد. معمولا بارهای مسافری و تجاری به لس انجلس حداکثر تا مدت 7 روز به مقصد میرسند. البته این موضوع در رزرو کتبی ارایه شده که از مدارک فریت بار به لس آنجلس می باشد نیز ذکر گردیده است.

خدمات لاجیستوپک جهت ارسال بار به لس انجلس

شرکت لاجیستوپک مجری سرویس های متنوع بار هوایی جهت ارسال بار به لس انجلس میباشد، که اوزان کمی مانند چند عدد چمدان تا کانتینرهای 40 فوت دریایی حاوی لوازم منزل شما را شامل میشود. چناچه شما مسافر یا تاجر باشید میتوانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به لس انجلس را بصورت تضمینی به ما بسپارید و از خدمات متنوع شرکت لاجیستوپک بهره ببرید.

خدمات هوایی شرکت لاجیستوپک در امر ارسال بار به لس انجلس بصورت ذیل میباشد:

الف ) بسته بندی تخصصی جهت ارسال بار به لس انجلس

توجه داشته باشید بسته بندی بار جهت فریت بار به لس انجلس، با باری که از ونک به تجریش ارسال میشود بسیار متفاوت است! درصورتی که بار شما بصورت اصولی بسته بندی نشود در قسمت بار فرودگاه امام خمینی مورد پذیرش قرار نمیگیرد. در صورتی که شانس یاری نماید و بار شما با تعهد و … مورد پذیرش قرار بگیرد، و بار در پروسه حمل آسیب ببیند، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما بعلت بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نخواهد پرداخت، لذا در راستای بسلامت رسیدن بار خود یک سرمایه گذاری مفید و مناسب جهت بسته بندی بار بصورت استاندارد و حرفه ای انجام دهید. لذا شما می توانید بسته بندی اصولی، استاندارد و تخصصی را به گروه لاجیستوپک بسپارید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به آنسوی کره خاکی میشود.

توجه داشته باشید. تمامی جعبه های چوبی حاوی بار شما که به لس انجس و دیگر شهرهای ایالات متحده امریکا ارسال می گردد

می بایست سمپاشی شده و مدارک معتبر سمپاشی به بارنامه شما الصاق گردیده باشد. در صورتی که جعبه های چوبی محتوی بار شما سمپاشی نشود بار شما با هزینه شما در بار فرودگاه لس انجلس معدوم می گردد. لذا سمپاشی جعبه های چوبی امری ضروری در پروسه حمل کالا به لس انجلس می باشد، که در شرکت لاجیستوپک قابل انجام خواهد بود.

ب ) حمل اضافه بار مسافری به لس انجلس

در صورتی که مسافر شهر لس انجلس هستید و از محدودیت مقدار بار مجاز در پروازهای خارجی خصوصا به آنطرف اقیانوس اطلس بسمت امریکا و کانادا رنج میبرید، به هیچ وجه نگران نباشید. پیشنهاد ما به شما استفاده از فریت بار به لس انجلس میباشد. چون هزینه فریت بار به لس انجلس حدود 30 درصد جریمه اضافه بار در پای کانتر پرواز میباشد، در این راستا یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با شرکت لاجیستوپک هماهنگ نمایید. ما بار را از درب منزل شما تحویل گرفته و در صورت نیاز آن را بصورت اصولی بسته بندی مینماییم.سپس جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی حمل مینماییم. پس از اینکه امور گمرکی بار شما انجام شد بارنامه هوایی شما با بهترین هزینه ارسال بار به لس انجلس ( مناسبترین تعرفه فریت بار به لس انجلس ) صادر میگردد. و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم خواهد شد. در اینصورت شما با عدم پرداخت جریمه اضافه بار هم در حفظ پول خود موفق بوده اید. هم با دستی باز و خیالی راحت بسوی لس انجلس پرواز میکنید

ج) ارسال بار تجاری به لس انجلس ، فریت بار به لس انجلس

در صورتی که شما قصد ارسال بار تجاری خود به لس انجلس را دارید، در تماس با ما از خدمات حمل زمینی بار خود به فرودگاه از هر نقطه شهر، انجام امور گمرکی در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسبترین نرخ حمل بار به لس انجلس بهره مند می شوید. عمده بار تجاری که در حال حاضر به صورت فریت بار به لس انجلس انجام میشود شامل مواد غذایی و فرش ایرانی میباشد. لاجیستوپک سابقه ارسال ماهیانه چندین تن مواد غذایی و فرش دستباف ایرانی را به ایالات متحده بویژه شهر لس انجلس دارد. و آمادگی ارائه این سرویس را به سایر تجار مواد غذایی و فرش دستبافت نیز دارا میباشد.

د ) ارسال لوازم منزل به لس انجلس

لاجیستوپک با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به لس انجلس میباشد.

همکاران مجرب ما در امر بسته بندی، در منزل شما حاضر می شوند درصورتی که بار شما مقداری باشد که جهت حمل هوایی به لس انجلس به صرفه باشد، بار را برای حمل هوایی بسته بندی مینمایند. سپس بار لوازم منزل شما به قسمت بار فرودگاه امام خمینی حمل میگردد. و با بهترین تعرفه حمل بار به لس انجلس فرستاده میشود.

تجربه سخت ارسال لوازم منزل به آنسوی کره خاکی را به ما سپرده و از اوقات فراغت خود لذت ببرید.

ه) حمل دریایی لوازم منزل به لس انجلس

در صورتی که حجم لوازم منزل شما در حدود 30 مترمکعب یا بیشتر میباشد. یا انکه شما مایل به ارسال تمامی لوازم منزل خود به لس انجلس هستید. دراین حالت حمل بار به لس انجلس ( لوازم منزل ) بصورت هوایی، به صرفه نمیباشد.

شما میبایست بوسیله حمل دریایی لوازم منزل خود را به لس انجلس ارسال نمایید. پرسنل مجرب لاجیستوپک در منزل شما حضور پیدا میکنند و با انجام بسته بندی تخصصی لوازم منزل جهت حمل دریایی لوازم منزل به لس آنجلس آن را در کانتینرهای 20 و یا 40 فوت بارگیری مینمایند. پس از مهار بار جهت عدم جابجایی و ریزش در طول مسیر حمل دریایی آن را به گمرک منتقل مینمایند و تشریفات گمرکی جهت حمل دریایی لوازم منزل به لس انجلس انجام خواهد گرفت، سپس بطور زمینی به بندر منتقل میشود و جهت ارسال بار به لس انجلس با بهترین نرخ حمل ارسال بار به لس انجلس بر روی کشتی بارگیری میشود. بار لوازم منزل شما حدود 45 تا 60 روز دیگر در بندر شهر لس انجلس به شما تحویل خواهد شد.

و) گروپاژ دریایی

کم هزینه ترین و طولانی ترین راه حمل بار لوازم منزل به لس انجلس ( فریت بار به لس انجلس ) گروپاژ دریایی میباشد. در صورتی که شما عجله ای در ارسال لوازم منزل خود به لس انجلس ندارید و بار شما به مقداری باشد که حجم یک کانتینر 20 فوت را تماما پر نکند، شما میتوانید فضای باقیمانده در کانتینر را با افراد دیگر تقسیم و مشارکت نمایید و در هزینه های ارسال بار به لس انجلس صرفه جویی نمایید. به این حالت گروپاژ بار دریایی گفته می شود. در اینصورت شما هزینه بسته بندی بار خود را پرداخت میکنید، ولی در هزینه های انجام امور گمرکی، حمل زمینی بار به بندر، هزینه های بارگیری بر روی کشتی و هزینه حمل دریایی بار به لس آنجلس با افراد دیگر مشارکت می نمایید.

نکته مثبت در این امر همانطور که گفته شد، کم هزینه بودن آن نسبت به حمل یکجای لوازم منزل شما به لس انجلس از طرق دیگر (حمل یکجای بارتان با هواپیما و یا حمل تمامی بارتان با یک کانتینر به لس انجلس) میباشد.

اما نکته منفی در اینجاست، در صورتی که بار افراد داخل کانتینر در مبادی خروجی و ورودی کشورها و گمرکات دارای مشکلی امنیتی، حراستی باشد، تمامی بار کانتینر بطور یکجا توقیف میشود و شما میبایست با صرف هزینه دموراژ، انبارداری، امور اداری و حقوقی و صرف وقت بار خود را آزاد نمایید. پیشنهاد لاجیستوپک به شما این است که در صورت نیاز به گروپاژ دریایی شناخت کافی نسبت به افرادی که بار خود را با آنها شریک میشوید داشته باشید. پس از اطمینان کامل در صدد بسته بندی کامل بارها و ارسال آن به لس انجلس بصورت مشارکتی باشید در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس حاصل نمایید.

سایر خدمات لاجیستوپک جهت ارسال بار به لس انجلس

1.بسته بندی تخصصی جهت ارسال بار به لس انجلس

بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبترین هزینه در محل بما بسپارید. پرسنل مجرب ما در محل شما حضور پیدا میکنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. لازم به ذکر است که بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی جهت فریت بار به لس آنجلس انجام میگیرد.

2.دریافت بار از منزل شما و حمل به فرودگاه

لاجیستوپک بار شمارا در هر کجا شهر دریافت نموده. و جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می نماید.

3.انجام تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا

قسمت بار فرودگاه جهت فریت بار به لس انجلس دارای تشریفات گمرکی و قانونی است ، پرسنل شرکت لاجیستوپک بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.

4.صدور بارنامه هوایی جهت ارسال بار به لس انجلس با بهترین نرخ حمل بار به لس انجلس و دریافت رزور کتبی بار از هواپیمایی

نکات مهم در هنگام تحویل بار در لس انجلس

پس از حمل بار به لس انجلس، پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر لس انجلس با شماره تلفن ارائه شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس میگیرند و رسیدن بار شما به شهر لس انجلس را اعلام مینماید، توجه داشته باشید که

  1. تلفن شما در دسترس باشد و شارژ داشته باشد
  2. هنگام صدور بارنامه 2 شماره تلفن ارائه نمایید تا درصورت دردسترس نبودن، افراد بتوانند با شماره دوم تماس بگیرند

در هر صورت لازم است که بدانید این افراد تلاش ویژه ای در تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند نمود و این شما هستید که میبایست گوش به زنگ باشید که به شما رسید بارتان اعلام شود. در حالت دیگر شما میتوانید پیش دستی نموده، با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت حمل بار خود را جویا شوید.

پس از اطمینان از رسیدن بارتان به لس انجلس می بایست به قسمت بار هواپیمایی مراجعه نمایید. سپس اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید، شرکتهای هواپیمایی مبلغی را جهت تسلیم این اوراق از شما دریافت خواهند نمود. این مبلغ جدای از مبلغ حمل بار به لس انجلس میباشد.

ارسال بار به لس انجلس تحت قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات ایالات متحده امریکا میباشد. شما میتوانید طبق قوانین امریکا لوازم شخصی خود را تا 10 سال از اولین ورود خود به ایالات متحده بفرستید، و بابت لوازم منزل و لوازم شخصی خود هیچگونه عوارض گمرکی به دولت امریکا پرداخت نکنید.

توجه داشته باشید که عوارض گمرکی با هزینه های عملیاتی فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری متفاوت است. در هر فرودگاهی مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود. و این موضوع هیچگونه ربطی به پول حمل بار به لس انجلس در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز میباشد.

در بیشتر فرودگاههای دنیا تا 48 ساعت پس از رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نمی گردد.پس از طی 48 ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان می بایست به شرکت انباردار هزینه بیشتری پرداخت نمایید. توجه داشته باشید این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها متفاوت میباشند و همچنین قابل تغییر.

در صورتی که شما لوازم منزل و همچنین لوازم شخصی خود را فریت نموده اید همراه داشتن پکینگ لیست و اینویس بارتان جهت ترخیص ضروری می باشد. همچنین پر نمودن فرم 3299 جهت انجام عملیات ترخیص و تحویل به افسر گمرک ضروری است.معمولا ارسال مواد غذایی و خشکبار در بار لوازم شخصی به ایالات متحده حساسیت زا می باشد، این حساسیت در فرودگاه LAX بعلت تردد زیاد ایرانیان و اقوم نزدیک به ایران ( بصورت غیررسمی ) کمتر میباشد. توصیه ما به شما این است که اگر مواد غذایی همراه بارتان میباشد در یک جای مشخص قرار داده شود تا در صورت نیاز افسر گمرکی بتواند آن را براحتی رویت کند. و لازم نباشد تمامی بار شما باز شود.

افسران گمرک در LAX از عشق ایرانیان به خشکبار و مواد غذایی ایرانی آگاه هستند در صورتی که مواد غذایی در بارتان می باشد دروغ نگویید، در صورت XRAY بار شما و یا تجسس بارتان توسط سگهای گمرک قطعا دچار مشکل خواهید شد. ارسال لوازم منزل قدیمی و یا عتیقه جات در صورتی که به مقدار چشمگیری نباشد در گمرک امریکا مشکلی ندارد، اما ارسال آن از ایران مجوزهای خاص نهادهای حکومتی را میطلیبد. لذا ریسک نکنید و از ارسال عتیقه جات پرهیز کنید چرا که مشکلات قانونی و توقیف کل بار شما در گمرک ایران را در پی خواهد داشت.

پس از ارایه فرم 3299 و پکینگ لیست و اینویس کالایتان به افسر گمرک، بار شما توسط ایشان ارزیابی میشود. سپس مامور USDA بار شما را از جهت آلودگی غذایی و کشاورزی و همچنین چک کردن سمپاشی جعبه های چوبی مورد بازید قرار خواهد داد. دقت داشته باشید که فقط چوب خام نیاز به سمپاشی دارد و اسباب و اثاثیه شما چوب خام به حساب نیامده و احتیاج به سمپاشی ندارد پس از تایید مامور USDA بار شما به قسمت XRAY انتقال داده شده و در نهایت به شما تحویل خواهد شد. دقت داشته باشید شما میبایست بار را خودتان در وسیله نقلیه قرار دهید و به منزل برسانید.