در این متن سعی داریم در خصوص انواع مختلف حمل بار به آتلانتا اطلاعات کامل و دقیقی به شما بدهیم. این اطلاعات شامل موارد مهمی که در خصوص بسته بندی و استانداردهای آن، حمل بار تا گمرک فرودگاه و همچنین مدارک مورد نیاز جهت فریت بار به آتلانتا و ترخیص در فرودگاه آتلانتا خواهد بود. لذا صبوری کنید و متن را بصورت کامل مطالعه کنید تا در ارسال بار به آتلانتا دچار مشکل نشوید. در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر می توانید با ما مستقیما تماس بگیرید.

لاجیستوپک مجری خدمات بسته بندی، حمل بار به آتلانتا یا فریت بار به آتلانتا ( ارسال بار به آتلانتا ) میباشد. آتلانتا بزرگترین شهر ایالت جورجیا و مرکز آن میباشد. فرودگاه اصلی این شهر فرودگاه بین‌المللی هارتسفیلد – جکسون از بزرگ‌ترین فرودگاه‌های جهان است. جمعیت قابل توجهی از هموطنان ما در این شهر اقامت دارند. این تعداد مهاجر به دلایل بسیاری با کشور مادری خود، ایران در تماس میباشند. ایرانیان مقیم آتلانتا مبادلات خانوادگی و اقتصادی و هنری بسیاری با ایران به طور روزمره انجام میدهند.

لاجیستوپک مجری هوایی بسته بندی و حمل بار به آتلانتا، شما را در ارسال بار به آتلانتا (فریت بار به آتلانتا) یاری خواهد رساند. لاجیستوپک قادر خواهد بود انواع بار را در محل شما تحویل گرفته ، پس از ایجاد بسته بندی تخصصی بر روی بار شما به منظور بسلامت رسیدن آن به آتلانتا امور گمرکی را در گمرکات کشور مبدا و جهت حمل بار به آتلانتا انجام دهد. سپس با بهترین هزینه حمل بار به آتلانتا بارنامه هوایی صادر گردد.

1.خدمات بار هوایی شرکت لاجیستوپک بدین شرح میباشد.

2.بسته بندی تخصصی بار جهت حمل بار به آتلانتا

3.حمل اضافه بار مسافری از طریق فریت بار به آتلانتا

4.حمل بار تجاری از طریق فریت بار به آتلانتا

5.ارسال لوازم منزل به آتلانتا

6.همچنین حمل دریایی لوازم منزل به آتلانتا

7.گروپاژ دریایی لوازم منزل به آتلانتا

مدارک لازم جهت ارسال بار به آتلانتا

در صورتی که هدف شما سفربه آتلانتا و ایالات متحده میباشد و تمایل به ارسال بار به آتلانتا دارید. فریت بار به آتلانتا (حمل بار به آتلانتا) در اوزان پایین بصورت هوایی به سود شما میباشد. پس با این اوصاف در قسمت بار فرودگاه امام خمینی پاسپورت و بلیط احتیاج خواهید داشت. اما در صورتی که میخواهید بار را برای یکی از اقوام یا آشنایان خود ارسال کنید. نیازی به این مدارک نخواهد بود و لاجیستوپک عهده دار این امر خواهد شد.

اما اگر که بار ارسالی شما از نوع تجاری باشد. برفرض شما درخواست فریت بار به آتلانتا یا ارسال مواد غذایی و یا فرش به آتلانتا را دارید. ارائه فاکتور فروش، کارت بازرگانی و پکینگ لیست در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی الزامی میباشد.

شرکت لاجیستوپک با تجربه امور گمرکی در زمینه حمل بار هوایی به آتلانتا قادر است. از کارت بازرگانی دیگر همکاران جهت حمل بار به آتلانتا یا برای راه اندازی پروسه حمل بار شما استفاده کند. پس در صورت آماده نبودن کارت بازرگانی، فقط کافیست این مورد را به ما یاداروی کنید.

در اکثر اوقات در هنگام فریت بار به آتلانتا نیازی به حضور صاحب بار چه بصورت مسافری و چه بصورت تجاری در فرودگاه نیست. لاجیستوپک بار ارسالی شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل میگیرد. سپس با حمل زمینی آن را به فرودگاه منتقل میکند. و به امور گمرکی جهت حمل هوایی بار به آتلانتا میپردازد. اما در صورتی که علاقمند به حضور در فرودگاه هستید. حضور شما بلا اشکال است.

حال فرض کنیم که شما خود مسافر نیستید. و تنها مایل به فریت بار برای عزیزانتان در آمریکا مانند بار یا سوغات هستید .لاجیستوپک می تواند با تحویل بار از درب منزل آن را برای عزیزان شما به شهر آتلانتا فریت نماید. نیاز به حضور مسافر و فرستنده کالا در فرودگاه و یا دفتر لاجیستوپک برای فریت باربه آتلانتا نیست. شرکت لاجیستوپک پس از صدور بارنامه هوایی با مناسبت ترین نرخ ارسال بار به آتلانتا ، رزرو کتبی بار شما را از ایرلاین دریافت میکند. و همراه بارنامه به شما تقدیم مینماید. طی مدت 7 روز بار شما در آتلانتا به شما تحویل خواهد شد. که این موضوع رزرو کتبی ارایه شده به شما که از مدارک فریت بار به آتلانتا میباشد ذکر گردیده است.

خدمات لاجیستوپک جهت ارسال بار به آتلانتا

شرکت لاجیستوپک مجری سرویس های متنوع بار هوایی جهت ارسال بار به آتلانتا میباشد. باری که ما تحویل میگیریم میتواند شامل چند عدد چمدان تا کانتینرهای 40 فوت باشد. در هر دو صورت که شما مسافر یا تاجر باشید. این امکان برای شما هست. که تمام عملیات بسته بندی و حمل بار به آتلانتا را با تضمین سلامت بما بسپارید. و از خدمات گوناگون این شرکت (لاجیستوپک) بهره ببرید.

خدمات هوایی شرکت لاجیستوپک در امر ارسال بار به آتلانتا به شرح ذیل میباشد.

الف ) بسته بندی تخصصی جهت ارسال بار به آتلانتا

ذکر این نکته ضروری است. که بسته بندی کالاجهت فریت به آتلانتا باری که از بازار بسمت ونک ارسال میشود بسیار تفاوت دارد. درصورتی که بار شما به شیوه غیر اصولی بسته بندی شده باشد. مورد پذیرش قسمت بار فرودگاه امام خمینی نخواهد گرفت. اگر که شانس با شما یار باشد و بار شما با تعهد و … مورد پذیرش قرار بگیرد. و بار در پروسه حمل آسیب ببیند، شرکت هواپیمایی از پرداخت هزینه خسارت به علت بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت. و مسئولیت خسارت بار شما را به عهده نخواهد گرفت. پس برای بسلامت رسیدن بار خود یک سرمایه گذاری مناسب انجام دهید. و بسته بندی اصولی بار و کالای ارسالی تان را به لاجیستوپک بسپارید. بار شما در هر اندازه توسط پرسنل مجرب و مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به آن سوی آبها میگردد.

نکته ای که باید حتما مد نظر داشته باشید این است. که تمام جعبه های چوبی محتوی بار شما که به آتلانتا و دیگر شهرهای ایالات متحده امریکا ارسال می گردد. حتما باید سمپاشی گردیده و مدارک معتبر سمپاشی به بارنامه شما الصاق شده باشد. در صورتی که جعبه های چوبی محتوی بار شما سمپاشی نشود. بارتان با هزینه شما در فرودگاه آتلانتا معدوم می گردد. پس یکی از مهترین امور در پروسه حمل بار به آتلانتا سمپاشی جعبه های چوبی میباشد.

ب ) حمل اضافه بار مسافری به آتلانتا

چنانچه عزم آتلانتا و کشور آمریکا کرده اید. و برای مقدار باری که میخواهید به آنسوی کره خاکی حمل کنید تردید دارید. ابدا جای نگرانی وجود ندارد. در این حالت شما قطعا باید از گزینه فریت بار به آتلانتا بهره ببرید. زیرا هزینه فریت بار به آتلانتا حدود 30 درصد جریمه اضافه بار در پای کانتر پرواز میباشد. بمنظور تسهیل این امر از یک هفته تا ده روز قبل از شروع سفر با شرکت لاجیستوپک هماهنگ نمایید. تا همکاران ما پس از تحویل بار از محل شما آن را بطور صحیح و حرفه ای بسته بندی کنند. سپس آن را به قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت انجام امور گمرکی حمل نمایند. پس از اینکه امور گمرکی بار شما به اتمام رسید. بارنامه هوایی شما با بهترین هزینه ارسال بار به آتلانتا ( مناسب ترین نرخ فریت بار به آتلانتا ) صادر گردد. و بهمراه رزرو کتبی به شما تحویل داده شود.حال زمان پرواز بسمت آتلانتا بدون پرداخت بیهوده جریمه اضافه بار و با خیالی راحت است.

ج) ارسال بار تجاری به آتلانتا ، فریت بار تجاری به آتلانتا

چنانچه شما به تجارت مشغولید. تنها با یک تماس میتوانید. از خدمات حمل زمینی بار خود به فرودگاه از هر نقطه شهر، انجام امور گمرکی در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به آتلانتا بهره مند شوید. بخش قابل توجهی از صادات بار تجاری که بصورت فریت بار به آتلانتا انجام میشود حاوی مواد غذایی وفرش ایرانی میباشد. لاجیستوپک سابقه ارسال ماهانه چندین تن مواد غذایی و فرش دستبافت ایرانی به ایالات متحده را دارد. و آمادگی خود را جهت ارائه این سرویس به سایر تجار مواد غذایی و فرش دستبافتت ایرانی اعلام میدارد.

د ) ارسال لوازم منزل به آتلانتا

لاجیستوپک با خدمات سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به آتلانتا میباشد. همکاران مجرب ما در امر بسته بندی، در منزل شما حاضر می شوند. در صورتی که بار شما به مقداری باشد که جهت حمل هوایی به آتلانتا بصرفه باشد.بار را برای حمل هوایی بسته بندی مینمایند. سپس بار لوازم منزل شما تا فرودگاه حمل میگردد. و با بهترین نرخ حمل بار به آتلانتا ارسال میشود.از اوقات فراغت خود لذت ببرید و تجربه سخت ارسال لوازم منزل به آن سوی جهان را به ما بسپارید.

ه) حمل دریایی لوازم منزل به آتلانتا

در صورتی که حجم لوازم منزل شما در حدود 30 مترمکعب یا بیشتر میباشد. یا انکه شما مایل به ارسال تمامی لوازم منزل خود به آتلانتا هستید. دراین حالت حمل بار به آتلانتا (لوازم منزل) به طور هوایی به صرفه نمیباشد. و شما میبایست بوسیله حمل دریایی لوازم منزل خود را به آتلانتا ارسال نمایید. پرسنل مجرب لاجیستوپک در منزل شما حضور پیدا میکنند. و با انجام بسته بندی تخصصی لوازم منزل آن را در کانتینرهای 20 و یا 40 فوت بارگیری مینمایند. پس از مهار بار جهت عدم جابجایی و ریزش در طول مسیر حمل دریایی آن را به گمرک متنقل مینمایند. و تشریفات گمرکی جهت حمل دریایی بار شما به آتلانتا انجام خواهد گرفت. سپس بار شما بطور زمینی به بندر منتقل میشود. و جهت ارسال بار به آتلانتا با بهترین نرخ حمل ارسال بار به آتلانتا بر روی کشتی بارگیری میشود. بار لوازم منزل شما حدود 45 تا 60 روز دیگر در بندر شهر آتلانتا به شما تحویل خواهد شد.

و) گروپاژ دریایی

کم هزینه ترین و طولانی ترین راه فرستادن بار لوازم منزل به آتلانتا ( فریت بار به آتلانتا ) گروپاژ دریایی میباشد. در صورتی که شما عجله ای در ارسال لوازم منزل خود به آتلانتا ندارید. و بار شما به مقداری باشد که حجم یک کانتینر 20 فوت را تماما پر نمیکند. شما میتوانید فضای باقیمانده در کانتینر را با افراد دیگر تقسیم و مشارکت نمایید. و در هزینه های ارسال بار به آتلانتا صرفه جویی نمایید. در اینصورت شما هزینه بسته بندی بار خود را پرداخت میکنید. ولی در هزینه های انجام امور گمرکی، حمل زمینی بار به بندر، هزینه های بارگیری بر روی کشتی و هزینه حمل دریایی با افراد دیگر مشارکت می نمایید.

نکته مثبت در این امر همانطور که گفته شد. کم هزینه بودن آن نسبت به حمل یک جای لوازم منزل شما به آتلانتا از طرق دیگر (حمل یک جای بارتان با هواپیما و یا حمل تمامی بارتان با یک کانتینر به آتلانتا) میباشد.

اما نکته منفی در اینجاست. در صورتی که بار افراد داخل کانتینر در مبادی خروجی و ورودی کشورها و گمرکات دارای مشکلی امنیتی، حراستی باشد.تمامی بار کانتینر بطور یکجا توقیف میشود. و شما میبایست با صرف هزینه دموراژ، انبارداری، امور اداری و حقوقی و صرف وقت بار خود را آزاد نمایید.پیشنهاد لاجیستوپک به شما این است.در صورت نیاز به گروپاژ شناخت کافی نسبت به افرادی که بار خود را با آنها شریک میشوید داشته باشید.پس از اطمینان کامل در صدد بسته بندی کامل بارها و ارسال آن به آتلانتا بصورت مشارکتی باشید.در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس حاصل نمایید.

سایر خدمات لاجیستوپک جهت ارسال بار به آتلانتا

1.بسته بندی تخصصی جهت ارسال بار به آتلانتا

بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسب ترین هزینه را بما بسپارید. پس از اینکه همکاران مجرب ما در انبار یا منزل شما حضور یافتند. با بهترین مواد کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد در حضورتان بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی جهت فریت بار به آتلانتا انجام میگیرد.

2.دریافت بار از منزل شما و حمل به فرودگاه

لاجیستوپک بار شمارا در هر کجا شهر دریافت میکند. و جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می نماید.

3.انجام تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا

میدانید که بار شما در قسمت بار فرودگاه جهت خروج از کشور احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. پرسنل لاجیستوپک بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین زمان ممکن انجام میدهند.

4.صدور بارنامه هوایی جهت ارسال بار به آتلانتا با بهترین نرخ حمل بار به آتلانتا و دریافت رزور کتبی بار از هواپیمایی

نکات مهم در هنگام تحویل بار در آتلانتا

بعد از حمل هوایی بار شما به آتلانتا. پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر آتلانتا با شماره ذکر شده در بارنامه تحت نام گیرنده بار تماس میگیرند. و ورود بار شما به شهر آتلانتا را اعلام مینماید. توجه داشته باشید که

  1. تلفن شما در دسترس باشد و شارژ داشته باشد
  2. هنگام صدور بارنامه 2 شماره تلفن ارائه نمایید تا درصورت دردسترس نبودن، افراد بتوانند با شماره دوم تماس بگیرند

به هرحال لازم است بدانید. این افراد تلاشی مجدد برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نمیکنند و این شمایید که میبایست گوش به زنگ باشید که این تماس برقرار شود. از طرفی شما میتوانید پیش دستی نموده، با شرکت هواپیمایی تماس گرفته و وضعیت بارتان را جویا شوید. پس از اطمینان از رسیدن بار به آتلانتا می بایست به قسمت بار شرکت هواپیمایی مراجعه نمایید. و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید. شرکتهای هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این اوراق از شما طلب خواهند نمود. این مقدار جدای از هزینه حمل هوایی بار شما به آتلانتا میباشد.

ارسال بار به آتلانتا براساس قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات ایالات متحده امریکا میباشد. تا 10 سال از اولین ورود به آمریکا شما بر طبق قوانین ایالات متحده میتوانید لوازم شخصی خود را بفرستید. و هیچگونه عوارض گمرکی بابت لوازم منزل و لوازم شخصی خود به دولت امریکا نپردازید. متوجه این موضوع باشید. عوارض گمرکی با هزینه های عملیاتی فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری متفاوت است. در هر فرودگاه مبالغی جهت خدمات فرودگاهی و انبارداری توسط گیرنده کالا پرداخت میگردد. و این موضوع هیچ ارتباطی به هزینه حمل بار هوایی شما در مبدا ندارد. این مبلغ بسیار ناچیز میباشد. همچنین در اکثر فرودگاه های دنیا تا 48 ساعت پس از رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نمی گردد.پس از گذشت 48 ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان می بایست به شرکت انباردار هزینه بیشتری پرداخت نمایید. توجه داشته باشید این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها متفاوت میباشند و همچنین قابل تغییر.

اگر که شما لوازم منزل و همچنین لوازم شخصی خود را فریت نموده اید. همراه داشتن پکینگ لیست و اینویس بارتان جهت ترخیص ضروری می باشد. همچنین پر نمودن فرم 3299 جهت انجام عملیات ترخیص و تحویل به افسر گمرک ضروری است.ارسال مواد غذایی و خشکبار در بار لوازم شخصی به ایالات متحده حساسیت زا می باشد.توصیه اکید ما این است که اگر مواد غذایی همراه بارتان میباشد در یک جای مشخص قرار داده شود. تا در صورت نیاز افسر گمرکی بتواند آنرا براحتی رویت کند. و لازم نباشد تمامی بار شما کاملا باز شود. در صورت XRAY بار شما و یا تجسس توسط سگهای گمرک قطعا شما دچار مشکل خواهید شد. ارسال لوازم منزل قدیمی و یا عتیقه جات در صورتی که در حجم چشمگیری نباشد در گمرک امریکا مشکلی ندارد. اما ارسال آن از کشورمان مجوزهای خاص نهادهای حکومتی را میطلیبد. ریسک نکنید و از ارسال عتیقه جات بپرهیزید. زیرا مشکلات قانونی و توقیف کل بار شما در گمرک ایران را در پی خواهد داشت.پس از ارایه فرم 3299 و پکینگ لیست و اینویس کالایتان به افسر گمرک، بار شما توسط ایشان ارزیابی میشود. سپس مامور USDA بار شما را از جهت آلودگی غذایی و کشاورزی و همچنین چک کردن سمپاشی جعبه های چوبی مورد بازید قرار خواهد داد. حتما دقت کنید که تنها چوب خام است. که نیاز به سمپاشی دارد.و اسباب و اثاثیه شما چوب خام به حساب نیامده و احتیاج به سمپاشی ندارد.پس از تایید مامور USDA بار شما به قسمت XRAY انتقال داده شده و در نهایت به شما تحویل خواهد شد. دقت داشته باشید شما میباید بار را خودتان در وسیله از پیش آماده شده قرار دهید. و به منزل برسانید.