انتقال داده شده و در نهایت به شما تحویل خواهد شد. دقت داشته باشید شما میباید بار را خودتان در وسیله از پیش آماده شد قرار دهید لاجیستوپک مجری خدمات بسته بندی بار و فریت بار به شیکاگو ( ارسال بار به شیکاگو ) میباشد. شیکاگو بزرگترین شهر ایالت ایلینوی ایالات متحده آمریکا میباشد. جمعیت قابل توجهی از هموطنان ما در این شهر اقامت دارند. بنا به علتهای زیادی این جمعیت با کشور مادری خود، ایران در تماس میباشند. ایرانیان مقیم شیکاگو مبادلات خانوادگی، فرهنگی و اقتصادی بسیاری با ایران به طور روزمره در انجام میدهند. فرودگاه بین‌المللی اوهر نیز در این شهر قرار دارد. که دومین فرودگاه شلوغ جهان می‌باشد.

لاجیستوپک مجری هوایی بار، شما را در ارسال بار به شیکاگو (فریت بار به شیکاگو) یاری خواهد رساند. این شرکت قادر است انواع بار را در محل شما تحویل گرفته ، پس از اعمال بسته بندی تخصصی بر روی بار شما جهت بسلامت رسیدن آن به شیکاگو امور گمرکی را در گمرکات کشور مبدا و جهت حمل بار به شیکاگو انجام دهد. پس از آن با بهترین نرخ حمل بار به شیکاگو بارنامه هوایی صادر گردد. خدمات بار هوایی شرکت لاجیستوپک بدین شرح میباشد.

بسته بندی تخصصی بار جهت حمل بار به شیکاگو. حمل اضافه بار مسافری از طریق فریت بار به شیکاگو. حمل بار تجاری از طریق فریت بار به شیکاگو. ارسال لوازم منزل به شیکاگو و همچنین حمل دریایی لوازم منزل به شیکاگو و گروپاژ دریایی میباشد.

مدارک لازم جهت ارسال بار به شیکاگو

زمانیکه شما قصد ارسال بار به شیکاگو را دارید. در وزنهای پایین، فریت بار به شیکاگو (ارسال بار به شیکاگو) بصورت هوایی برای شما بصرفه می باشد. با این توصیف شما نیاز به بلیط و پاسپورت در قسمت بار فرودگاه امام خمینی را دارید. البته در صورتی که حضرتعالی بار را برای یکی از بستگان خود ارسال مینمایید. لاجیستوپک از طرف شما انجام امور گمرکی را به عهده گرفته و نیازی به ارائه مدارک فوق نخواهد بود.

ولی در صورتی که بار شما حالت تجاری بخود بگیرد. بعنوان مثال درخواست شما ارسال مواد غذایی و یا فرش به شیکاگو باشد. ارائه فاکتور فروش، کارت بازرگانی و پکینگ لیست در بیشتر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی الزامی و کافی میباشد. شرکت لاجیستوپک با تجربه امور گمرکی در زمینه حمل بار هوایی به شیکاگو قادر است. جهت ارسال بار شما به شیکاگو از کارت بازرگانی همکاران نیز استفاده نماید.درحالیکه کارت بازرگانی شما در حال حاضر آماده نمی باشد فقط کافیست این مورد را به ما یاداور شوید.

این را بدانید که دربیشتر مواقع حضور صاحب بار چه بصورت مسافری و چه بصورت تجاری در فرودگاه الزامی نیست. لاجیستوپک بار ارسالی شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل میگیرد. و پس از آن بوسیله حمل زمینی ، آن را به قسمت بار فرودگاه امام خمینی میرساند. و پروسه امور گمرکی جهت حمل هوایی بار میپردازد. ضمنا حضور بعضی از تجار یا مسافرین که مایل به حضور در فرودگاه می باشند نیز مشکلی نخواهد داشت. اما در صورتی که شما مسافر نیستید. و مایل به ارسال بار یا سوغات به عزیزان خود در شیکاگو هستید.لاجیستوپک می تواند با تحویل بار از درب منزل شما آن را برای شما به شهر شیکاگو فریت نماید.برای فریت باربه شیکاگو نیاز به حضور مسافر و فرستنده کالا در فرودگاه و یا دفتر لاجیستوپک نیست. شرکت لاجیستوپک پس از صدور بارنامه هوایی با مناسبترین نرخ ارسال بار به شیکاگو ، رزرو کتبی بار شما را از ایرلاین دریافت مینماید. و همراه بارنامه به شما تقدیم خوهد کرد.تقریبا مدت زمان رسیدن بار شما به شهر شیکاگو 7 روز میباشد. البته این موضوع در رزرو کتبی ارایه شده به شما ذکر گردیده است.

خدمات لاجیستوپک جهت ارسال بار به شیکاگو

شرکت لاجیستوپک مجری سرویس های متنوع بار هوایی جهت ارسال بار به شیکاگو میباشد.که می تواند از چند عدد چمدان تا کانتینرهای 40 فوت دریایی حاوی لوازم منزل شما نیز باشد. اگرکه شما مسافر یا تاجر باشید میتوانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به شیکاگو را بصورت تضمینی بما بسپارید. و از خدمات متنوع این شرکت (لاجیستوپک) بهره ببرید. خدمات هوایی شرکت لاجیستوپک در امر ارسال بار به شیکاگو بشرح ذیر میباشد.

الف ) بسته بندی تخصصی جهت ارسال بار به شیکاگو

توجه داشته باشید. بسته بندی کالای ارسالی به شیکاگو با باری که از بازار به تجریش ارسال میشود بسیار متفاوت است. درصورتی که بار شما به شکل اصولی بسته بندی نشود. در قسمت بار فرودگاه امام خمینی مورد پذیرش قرار نخواهد گرفت.اگر که شما خوش شانس باشید و بار شما با تعهد و … مورد پذیرش قرار بگیرد. و بار در پروسه حمل آسیب ببیند، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت. و مسئولیت خسارت بار شما را به عهده نخواهد گرفت.پس بیایید در راستای بسلامت رسیدن بار خود یک سرمایه گذاری مفید و مناسب انجام دهید. وبسته بندی اصولی بار و کالای ارسالی تان را به لاجیستوپک بسپارید. بار شما با هر وزنی توسط پرسنل مجرب و مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به آنسوی آبها میشود.

توجه داشته باشید. همه جعبه های چوبی حاوی بار شما که به شیکاگو و دیگر شهرهای ایالات متحده امریکا ارسال می گردد.میباید سمپاشی گردیده و مدارک معتبر سمپاشی به بارنامه شما الصاق گردیده باشد. در صورتی که جعبه های چوبی محتوی بار شما سمپاشی نشود. بار شما با هزینه شما در فرودگاه شیکاگو معدوم می گردد. با این توضیحات در پروسه حمل کالا به شیکاگو سمپاشی جعبه های چوبی امری ضروری میباشد.

ب ) حمل اضافه بار مسافری به شیکاگو

اگر که شما مسافر ایالات متحده و شهر شیکاگو هستید. و در ازای مقدار باری که میخواهید به آنسوی کره خاکی حمل کنید تردید دارید. به هیچ وجه نگران نباشید. پیشنهاد ما به شما استفاده از فریت بار به شیکاگو است. زیرا هزینه فریت بار به شیکاگو حدود 30 درصد جریمه اضافه بار در پای کانتر پرواز میباشد.به این منظور یک هفته یا ده روز قبل از سفر با شرکت لاجیستوپک هماهنگ نمایید. همکاران ما پس از تحویل بار از محل شما آن را بصورت اصولی بسته بندی میکنند. سپس آن را به قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت انجام امور گمرکی حمل مینمایند. پس از اینکه امور گمرکی بار شما به پایان رسید. بارنامه هوایی شما با بهترین نرخ ارسال بار به شیکاگو ( مناسبترین نرخ فریت بار به شیکاگو ) صادر میگردد. و بهمراه رزرو کتبی به شما تحویل میشود.حال با عدم پرداخت جریمه اضافه بار و خیالی راحت بسوی شیکاگو پرواز کنید.

ج) ارسال بار تجاری به شیکاگو ، فریت بار تجاری به شیکاگو :

اگر که شما قصد ارسال بار تجاری خود به شیکاگو را دارید. با تماس با ما از خدمات حمل زمینی بار خود به فرودگاه از هر نقطه شهر، انجام امور گمرکی در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسبترین نرخ حمل بار به شیکاگو بهره مند شوید. عمده بار تجاری که به شهر شیکاگو صادر میشود حاوی مواد غذایی وفرش ایرانی میباشد. لاجیستوپک سابقه ارسال ماهیانه چندین تن مواد غذایی و فرش دستباف ایرانی به ایالات متحده رادارد. و آمادگی خود را جهت ارائه این سرویس به سایر تجار مواد غذایی و فرش دستبافت ایرانی اعلام میدارد.

د ) ارسال لوازم منزل به شیکاگو

لاجیستوپک با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل هوایی بار به شیکاگو میباشد.همکاران مجرب ما در امر بسته بندی، در منزل شما حاضر می شوند. اگرکه بار شما مقداری باشد که جهت حمل هوایی به شیکاگو بصرفه باشد.بار را برای حمل هوایی بسته بندی مینمایند. سپس بار لوازم منزل شما به فرودگاه حمل میگردد. و با بهترین نرخ حمل بار به شیکاگو فرستاده میشود. تجربه دشوار ارسال لوازم منزل به آنسوی جهان را به ما سپرده و از مسافرت خود لذت ببرید.

سایر خدمات لاجیستوپک جهت ارسال بار به شیکاگو

1.بسته بندی تخصصی جهت ارسال بار به شیکاگو

بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبترین هزینه را بما بسپارید. همکاران با تجربه ما در منزل یا انبار شما حضور پیدا میکنند. با استفاده از بهترین مواد کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد در حضورتان بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام میگیرد.

2.دریافت بار از منزل شما و حمل به فرودگاه

لاجیستوپک بار شمارا در هر کجا شهر دریافت میکند. و جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می نماید.

3.انجام تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا

میدانید که بار شما در قسمت بار فرودگاه جهت خروج از کشور احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. پرسنل لاجیستوپک بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین زمان ممکن انجام میدهند.

4.صدور بارنامه هوایی جهت ارسال بار به شیکاگو با بهترین نرخ حمل بار به شیکاگو و دریافت رزور کتبی بار از هواپیمایی

نکات مهم در هنگام تحویل بار در شیکاگو

بعد از حمل هوایی بار شما به شیکاگو.کارمندان شرکت هواپیمایی در شهر شیکاگو با شماره ارائه شده در بارنامه تحت نام گیرنده بار تماس میگیرند. و ورود بار شما به شهر شیکاگو را اعلام مینماید. توجه داشته باشید که

  1. تلفن شما در دسترس باشد و شارژ داشته باشد
  2. هنگام صدور بارنامه 2 شماره تلفن ارائه نمایید تا درصورت دردسترس نبودن، افراد بتوانند با شماره دوم تماس بگیرند

در هر حال لازم است بدانید. این افراد تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نمیکنند و این شمایید که میبایست گوش به زنگ باشید که این تماس برقرار شود. از طرفی شما میتوانید پیش دستی نموده، با شرکت هواپیمایی تماس گرفته و وضعیت بارتان را جویا شوید. پس از اطمینان از رسیدن بار به شیکاگو می بایست به قسمت بار شرکت هواپیمایی مراجعه نمایید. و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید. شرکتهای هواپیمایی وجهی را جهت ارائه این اوراق از شما طلب خواهند نمود. این مبلغ جدای از مبلغ حمل هوایی بار شما به شیکاگو میباشد.

ارسال بار به شیکاگو تحت قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات ایالات متحده امریکا میباشد. شما میتوانید طبق قوانین ایالات متحده لوازم شخصی خود را تا 10 سال از اولین ورود خود به آمریکا بفرستید. و بابت لوازم منزل و لوازم شخصی خود هیچگونه عوارض گمرکی به دولت امریکا نپردازید. متوجه باشید که عوارض گمرکی با هزینه های عملیاتی فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری متفاوت است.در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری توسط گیرنده کالا پرداخت میگردد. و این موضوع هیچ ربطی به پول حمل بار هوایی شما در مبدا ندارد. این هزینه تقریبا ناچیز میباشد. همچنین در بیشتر فرودگاههای دنیا تا 48 ساعت پس از رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نمی گردد.پس از طی 48 ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان می بایست به شرکت انباردار هزینه بیشتری پرداخت نمایید. توجه داشته باشید این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها متفاوت میباشند و همچنین قابل تغییر.

در صورتی که شما لوازم منزل و همچنین لوازم شخصی خود را فریت نموده اید. همراه داشتن پکینگ لیست و اینویس بارتان جهت ترخیص ضروری می باشد. همچنین پر نمودن فرم 3299 جهت انجام عملیات ترخیص و تحویل به افسر گمرک ضروری است.ارسال مواد غذایی و خشکبار در بار لوازم شخصی به ایالات متحده حساسیت زا می باشد.هشدار ما به شما این است که اگر مواد غذایی همراه بارتان میباشد در یک جای مشخص قرار داده شود. تا در صورت نیاز افسر گمرکی بتواند آنرا براحتی رویت کند. و لازم نباشد تمامی بار شما کاملا باز شود. در صورت XRAY بار شما و یا تجسس توسط سگهای گمرک قطعا شما دچار مشکل خواهید شد. ارسال لوازم منزل قدیمی و یا عتیقه جات در صورتی که در حجم چشمگیری نباشد در گمرک امریکا مشکلی ندارد. اما ارسال آن از کشورمان ایران مجوزهای خاص نهادهای حکومتی را میطلیبد. پس ریسک نکنید و از ارسال عتیقه جات پرهیز کنید. زیرا مشکلات قانونی و توقیف کل بار شما در گمرک ایران را در پی خواهد داشت.پس از ارایه فرم 3299 و پکینگ لیست و اینویس کالایتان به افسر گمرک، بار شما توسط ایشان ارزیابی میشود. سپس مامور USDA بار شما را از جهت آلودگی غذایی و کشاورزی و همچنین چک کردن سمپاشی جعبه های چوبی مورد بازید قرار خواهد داد. دقت داشته باشید که تنها چوب خام است. که نیاز به سمپاشی دارد.و اسباب و اثاثیه شما چوب خام به حساب نیامده و احتیاج به سمپاشی ندارد.پس از تایید مامور USDA بار شما به قسمت XRAY . و به منزل برسانید.