لاجیستوپک مجری خدمات بسته بندی بار و فریت بار به دالاس ( ارسال بار به دالاس ) میباشد. دالاس سومین شهر بزرگ ایالات تگزاس میباشد. این شهر از دوران بسیار قدیم بخاطر صنعت نفت، پنبه و خطوط راه‌آهنش بسیار مهمی محسوب میشود. جمعیت قابل توجهی از هموطنان ما در این شهر اقامت دارند. این جمعیت بنا ب دلایل زیادی با کشور مادری خود، ایران در تماس میباشند. ایرانیان مقیم دالاس مبادلات خانوادگی و اقتصادی بسیاری با ایران به طور روزمره در انجام میدهند.

لاجیستوپک مجری هوایی بار، شما را در ارسال بار به دالاس (فریت بار به دالاس) یاری خواهد رساند. لاجیستوپک قادر خواهد بود انواع بار را در محل شما تحویل گرفته ، پس از ایجاد بسته بندی تخصصی بر روی بار شما به منظور بسلامت رسیدن آن به دالاس امور گمرکی را در گمرکات کشور مبدا و جهت حمل بار به دالاس انجام دهد. سپس با بهترین نرخ حمل بار به دالاس بارنامه هوایی صادر گردد. خدمات بار هوایی شرکت لاجیستوپک بدین شرح میباشد.

بسته بندی تخصصی بار جهت حمل بار به دالاس. حمل اضافه بار مسافری از طریق فریت بار به دالاس. حمل بار تجاری از طریق فریت بار به دالاس. ارسال لوازم منزل به دالاس و همچنین حمل دریایی لوازم منزل به دالاس و گروپاژ دریایی میباشد.

مدارک لازم جهت ارسال بار به دالاس

درصورتی که شما به دنبال ارسال بار به دالاس میباشید. در حجم کم، فریت بار به دالاس (ارسال بار به دالاس) بصورت هوایی برای شما بصرفه است. با این تفسیر شما نیاز به بلیط و پاسپورت در قسمت بار فرودگاه امام خمینی دارید. اما در صورتی که شما بار را برای یکی از آشنایان یا اقوام خود ارسال میکنید. لاجیستوپک میتواند از جانب شما انجام امور گمرکی را به عهده دار شود و نیازی به ارائه مدارک نخواهد بود.

اما در صورتی که بار شما حالت تجاری بخود گرفته باشد. فرض کنیم اگر درخواست شما ارسال مواد غذایی و یا فرش به دالاس باشد. ارائه فاکتور فروش، کارت بازرگانی و پکینگ لیست در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی الزامی میباشد. شرکت لاجیستوپک با تجربه امور گمرکی در زمینه حمل بار هوایی به دالاس قادر است. برای ارسال کالای شما به دالاس از کارت بازرگانی دیگر همکاران نیز استفاده نماید.پس اگر کارت بازرگانی شما در حال حاضر آماده نمی باشد. فقط کافیست این مورد را به ما گوش زد کنید.

در اکثر مواقع همراهی صاحب بار چه بصورت مسافری و چه بصورت تجاری در فرودگاه الزامی نیست. لاجیستوپک بار ارسالی شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل میگیرد. سپس با وسیله نقلیه زمینی، آن را به قسمت بار فرودگاه امام خمینی میرساند. و به امور گمرکی جهت حمل هوایی بار میپردازد. اما حضور بعضی از تجار یا مسافرین که مایل به حضور در فرودگاه می باشند نیز مشکلی نخواهد داشت. حال فرض کنیم که شما خود مسافر نیستید. و تنها مایل به ارسال بار یا سوغات به عزیزان خود در دالاس هستید.لاجیستوپک می تواند با تحویل بار از درب منزل آن را برای عزیزان شما به شهر دالاس فریت نماید. برای فریت باربه دالاس نیاز به حضور مسافر و فرستنده کالا در فرودگاه و یا دفتر لاجیستوپک نیست. شرکت لاجیستوپک پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به دالاس ، رزرو کتبی بار شما را از ایرلاین دریافت میکند. و همراه بارنامه به شما تقدیم مینماید. بازه تقریبی رسیدن بار شما تا حدود 7 روز میباشد. که این موضوع رزرو کتبی ارایه شده به شما ذکر گردیده است.

خدمات لاجیستوپک جهت ارسال بار به دالاس

شرکت لاجیستوپک مجری سرویس های متنوع بار هوایی جهت ارسال بار به دالاس میباشد. که می تواند شامل چند عدد چمدان تا کانتینرهای 40 فوت دریایی حاوی لوازم منزل شما نیز باشد. در صورتی که مسافر یا تاجر هستید. لاجیستوپک این امکان را فراهم میسازد. که تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به دالاس را بصورت تضمینی بما بسپارید. و از خدمات متفاوت این شرکت (لاجیستوپک) بهره ببرید. خدمات هوایی شرکت لاجیستوپک در امر ارسال بار به دالاس بشرح ذیر میباشد.

الف ) بسته بندی تخصصی جهت ارسال بار به دالاس

دانستن این نکته لازم است. که بسته بندی کالای ارسالی به دالاس با باری که از ونک بسمت تجریش ارسال میشود بسیار متفاوت است. درصورتی که بار شما به شیوه اصولی بسته بندی نشود. در قسمت بار فرودگاه امام خمینی مورد پذیرش قرار نخواهد گرفت. اگر که شانس با شما یار باشد و بار شما با تعهد و … مورد پذیرش قرار بگیرد. و بار در پروسه حمل آسیب ببیند، شرکت هواپیمایی از پرداخت هزینه خسارت بعلت بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت. و مسئولیت پرداخت خسارت بار شما را به عهده نخواهد گرفت. پس برای بسلامت رسیدن بار خود یک سرمایه گذاری مهم و مناسب انجام دهید. و بسته بندی اصولی بار و کالای ارسالی تان را به لاجیستوپک بسپارید. بار شما در هر وزنی توسط کارکنان مجرب و مواد استاندارد بسته بندی و مهیای حمل به آنسوی آبها میگردد.

حتما حتما به این نکته توجه داشته باشید. کلیه جعبه های چوبی حاوی بار شما که به دالاس و دیگر شهرهای ایالات متحده امریکا ارسال می گردد. حتما باید سمپاشی گردیده و مدارک معتبر سمپاشی به بارنامه شما الصاق شده باشد. در صورتی که جعبه های چوبی محتوی بار شما سمپاشی نشود. بارتان با هزینه شما در فرودگاه دالاس معدوم می گردد.پس در پروسه حمل کالا به دالاس سمپاشی جعبه های چوبی امری است بسیار مهم.

ب ) حمل اضافه بار مسافری به دالاس

چنانچه شما ایران را به مقصد ایالات متحده و شهر دالاس ترک میکنید. و نگرانی بابت مقدار باری که میخواهید با خود حمل کنید دارید. به هیچ عنوان جای نگرانی وجود ندارد. پیشنهاد ما به شما استفاده از فریت بار به دالاس خواهد بود. به این علت که هزینه فریت بار به دالاس حدود 30 درصد جریمه اضافه بار در پای کانتر پرواز میباشد.بمنظور تسهیل این امر یک هفته تا ده روز قبل از شروع سفر با شرکت لاجیستوپک هماهنگ نمایید. پرسنل ما پس از تحویل بار از محل شما آن را بطور صحیح و حرفه ای بسته بندی میکنند. سپس آن را به قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت انجام امور گمرکی حمل مینمایند. پس از اینکه امور گمرکی بار شما به پایان رسید. بارنامه هوایی شما با بهترین نرخ ارسال بار به دالاس ( مناسب ترین نرخ فریت بار به دالاس ) صادر میگردد. و بهمراه رزرو کتبی به شما تحویل میشود.حالا زمان آن است. که با عدم پرداخت جریمه اضافه بار و خیالی راحت بسوی دالاس پرواز کنید.

ج) ارسال بار تجاری به دالاس ، فریت بار تجاری به دالاس :

چنانچه قصد ارسال بار تجاری به دالاس را دارید. برقراری یک تماس کافیست. تا از خدمات حمل زمینی بار خود به فرودگاه از هر نقطه شهر، انجام امور گمرکی در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به دالاس بهره مند شوید. بخش اعظمی از بار تجاری که به شهر دالاس صادر میشود حاوی مواد غذایی وفرش ایرانی میباشد. لاجیستوپک سابقه ارسال ماهانه چندین تن مواد غذایی و فرش دستباف ایرانی به ایالات متحده را دارد. و آمادگی خود را جهت ارائه این سرویس به سایر تجار مواد غذایی و فرش دستبافت ایرانی اعلام میدارد.

د ) ارسال لوازم منزل به دالاس

لاجیستوپک با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل هوایی بار به دالاس میباشد.همکاران مجرب ما در امر بسته بندی، در منزل شما حاضر می شوند. اگرکه بار شما بمقداری باشد که جهت حمل هوایی به دالاس بصرفه باشد.بار را برای حمل هوایی بسته بندی مینمایند. سپس بار لوازم منزل شما تا فرودگاه حمل میگردد. و با بهترین نرخ حمل بار به دالاس ارسال میشود. تجربه سخت ارسال لوازم منزل به آنسوی جهان را به ما سپرده و از اوقات فراغت خود لذت ببرید.

سایر خدمات لاجیستوپک جهت ارسال بار به دالاس

1.بسته بندی تخصصی جهت ارسال بار به دالاس

بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسب ترین هزینه را بما بسپارید. همکاران با تجربه ما در منزل یا انبار شما حضور پیدا میکنند. با استفاده از بهترین مواد کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد در حضورتان بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام میگیرد.

2.دریافت بار از منزل شما و حمل به فرودگاه

لاجیستوپک بار شمارا در هر کجا شهر دریافت میکند. و جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می نماید.

3.انجام تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا

میدانید که بار شما در قسمت بار فرودگاه جهت خروج از کشور احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. پرسنل لاجیستوپک بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین زمان ممکن انجام میدهند.

4.صدور بارنامه هوایی جهت ارسال بار به دالاس با بهترین نرخ حمل بار به دالاس و دریافت رزور کتبی بار از هواپیمایی

نکات مهم در هنگام تحویل بار در دالاس

بعد از حمل هوایی بار شما به دالاس.کارمندان شرکت هواپیمایی در شهر دالاس با شماره ارائه شده در بارنامه تحت نام گیرنده بار تماس میگیرند. و ورود بار شما به شهر دالاس را اعلام مینماید. توجه داشته باشید که

  1. تلفن شما در دسترس باشد و شارژ داشته باشد
  2. هنگام صدور بارنامه 2 شماره تلفن ارائه نمایید تا درصورت دردسترس نبودن، افراد بتوانند با شماره دوم تماس بگیرند

بهرحال لازم است بدانید. این افراد تلاش مبرمی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نمیکنند و این شمایید که میبایست گوش به زنگ باشید که این تماس برقرار شود. از طرفی شما میتوانید پیش دستی نموده، با شرکت هواپیمایی تماس گرفته و وضعیت بارتان را جویا شوید. پس از اطمینان از رسیدن بار به دالاس می بایست به قسمت بار شرکت هواپیمایی مراجعه نمایید. و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید. شرکتهای هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این اوراق از شما طلب خواهند نمود. این مبلغ جدای از هزینه حمل هوایی بار شما به دالاس میباشد.

ارسال بار به دالاس براساس قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات ایالات متحده امریکا میباشد. شما بر طبق قوانین ایالات متحده لوازم شخصی خود را میتوانید تا 10 سال از اولین ورود خود به آمریکا بفرستید. و بابت لوازم منزل و لوازم شخصی خود هیچگونه عوارض گمرکی به دولت امریکا نپردازید. متوجه باشید که عوارض گمرکی با هزینه های عملیاتی فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری متفاوت است.در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری توسط گیرنده کالا پرداخت میگردد. و این موضوع هیچ ربطی به پول حمل بار هوایی شما در مبدا ندارد. این مبلغ تقریبا ناچیز میباشد. همچنین در اکثر فرودگاههای دنیا تا 48 ساعت پس از رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نمی گردد.پس از طی 48 ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان می بایست به شرکت انباردار هزینه بیشتری پرداخت نمایید. توجه داشته باشید این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها متفاوت میباشند و همچنین قابل تغییر.

در صورتی که شما لوازم منزل و همچنین لوازم شخصی خود را فریت نموده اید. همراه داشتن پکینگ لیست و اینویس بارتان جهت ترخیص ضروری می باشد. همچنین پر نمودن فرم 3299 جهت انجام عملیات ترخیص و تحویل به افسر گمرک ضروری است.ارسال مواد غذایی و خشکبار در بار لوازم شخصی به ایالات متحده حساسیت زا می باشد.هشدار ما به شما این است که اگر مواد غذایی همراه بارتان میباشد در یک جای مشخص قرار داده شود. تا در صورت نیاز افسر گمرکی بتواند آنرا براحتی رویت کند. و لازم نباشد تمامی بار شما کاملا باز شود. در صورت XRAY بار شما و یا تجسس توسط سگهای گمرک قطعا شما دچار مشکل خواهید شد. ارسال لوازم منزل قدیمی و یا عتیقه جات در صورتی که در حجم چشمگیری نباشد در گمرک امریکا مشکلی ندارد. اما ارسال آن از کشورمان مجوزهای خاص نهادهای حکومتی را میطلیبد. ریسک نکنید و از ارسال عتیقه جات بپرهیزید. زیرا مشکلات قانونی و توقیف کل بار شما در گمرک ایران را در پی خواهد داشت.پس از ارایه فرم 3299 و پکینگ لیست و اینویس کالایتان به افسر گمرک، بار شما توسط ایشان ارزیابی میشود. سپس مامور USDA بار شما را از جهت آلودگی غذایی و کشاورزی و همچنین چک کردن سمپاشی جعبه های چوبی مورد بازید قرار خواهد داد. حتما دقت کنید که تنها چوب خام است. که نیاز به سمپاشی دارد.و اسباب و اثاثیه شما چوب خام به حساب نیامده و احتیاج به سمپاشی ندارد.پس از تایید مامور USDA بار شما به قسمت XRAY انتقال داده شده و در نهایت به شما تحویل خواهد شد. دقت داشته باشید شما میباید بار را خودتان در وسیله از پیش آماده شد قرار دهید. و به منزل برسانید.