لاجیستوپک مجری خدمات بسته بندی بار و فریت بار به دنور ( ارسال بار به دنور ) میباشد. دنور پایتخت و پرجمعیت ترین شهر ایالت کلرادو میباشد. جمعیت قابل توجهی از هموطنان ما در این شهر اقامت دارند. این جمعیت به دلایل بسیاری با کشور مادری خود، ایران در تماس میباشند. ایرانیان مقیم دنور مبادلات خانوادگی و اقتصادی بسیاری با ایران به طور روزمره در انجام میدهند.

لاجیستوپک مجری هوایی بار، شما را در ارسال بار به دنور (فریت بار به دنور) یاری خواهد رساند. لاجیستوپک قادر خواهد بود انواع بار را در محل شما تحویل گرفته ، پس از ایجاد بسته بندی تخصصی بر روی بار شما به منظور بسلامت رسیدن آن به دنور امور گمرکی را در گمرکات کشور مبدا و جهت حمل بار به دنور انجام دهد. سپس با بهترین نرخ حمل بار به دنور بارنامه هوایی صادر گردد. خدمات بار هوایی شرکت لاجیستوپک بدین شرح میباشد.

بسته بندی تخصصی بار جهت حمل بار به دنور. حمل اضافه بار مسافری از طریق فریت بار به دنور. حمل بار تجاری از طریق فریت بار به دنور. ارسال لوازم منزل به دنور و همچنین حمل دریایی لوازم منزل به دنور و گروپاژ دریایی میباشد.

مدارک لازم جهت ارسال بار به دنور

درصورتی که شما در صدد ارسال بار به دنور میباشید. در اوزان پایین، فریت بار به دنور (ارسال بار به دنور) بصورت هوایی به نفع شما میباشد. پس در قسمت بار فرودگاه امام خمینی نیاز به پاسپورت و بلیط خواهید داشت. اما در صورتی که میخواهید بار را برای یکی از عزیزانتان ارسال کنید. لاجیستوپک از جانب شما میتواند انجام امور گمرکی را به عهده دار شود و نیازی به ارائه مدارک نخواهد بود.

اما در صورتی که بار شما حالت تجاری بخود گرفته باشد. فرض کنیم اگر درخواست شما ارسال مواد غذایی و یا فرش به دنور باشد. ارائه فاکتور فروش، کارت بازرگانی و پکینگ لیست در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی الزامی میباشد. شرکت لاجیستوپک با تجربه امور گمرکی در زمینه حمل بار هوایی به دنور قادر است. برای ارسال کالای شما به دنور از کارت بازرگانی دیگر همکاران نیز استفاده نماید.پس اگر در حال حاضر کارت بازرگانی خود را دردست ندارید. فقط کافیست این مورد را به ما یاداروی کنید.

تقریبا در هیچ موردی حضور صاحب بار چه بصورت مسافری و چه بصورت تجاری در فرودگاه الزامی نیست. لاجیستوپک بار ارسالی شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل میگیرد. سپس با وسیله نقلیه زمینی، آن را به قسمت بار فرودگاه امام خمینی میرساند. و به امور گمرکی جهت حمل هوایی بار میپردازد. اما حضور بعضی از تجار یا مسافرین که مایل به حضور در فرودگاه می باشند نیز مشکلی نخواهد داشت. حال فرض کنیم که شما خود مسافر نیستید. و تنها مایل به ارسال بار یا سوغات به عزیزان خود در دنور هستید.لاجیستوپک می تواند با تحویل بار از درب منزل آن را برای عزیزان شما به شهر دنور فریت نماید. برای فریت باربه دنور نیاز به حضور مسافر و فرستنده کالا در فرودگاه و یا دفتر لاجیستوپک نیست. شرکت لاجیستوپک پس از صدور بارنامه هوایی با مناسبترین نرخ ارسال بار به دنور ، رزرو کتبی بار شما را از ایرلاین دریافت میکند. و همراه بارنامه به شما تقدیم مینماید. بازه تقریبی رسیدن بار شما تا حدود 7 روز میباشد. که این موضوع رزرو کتبی ارایه شده به شما ذکر گردیده است.

خدمات لاجیستوپک جهت ارسال بار به دنور

شرکت لاجیستوپک مجری سرویس های متنوع بار هوایی جهت ارسال بار به دنور میباشد. که می تواند حاوی چند عدد چمدان تا کانتینرهای 40 فوت دریایی حاوی لوازم منزل شما نیز باشد. در صورتی که شما مسافر یا تاجر باشید. این امکان را دارید. که تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به دنور را بصورت تضمینی بما بسپارید. و از خدمات متفاوت این شرکت (لاجیستوپک) بهره ببرید. خدمات هوایی شرکت لاجیستوپک در امر ارسال بار به دنور بشرح ذیر میباشد.

الف ) بسته بندی تخصصی جهت ارسال بار به دنور

ذکر این نکته ضروری است. که بسته بندی کالای ارسالی به دنور با باری که از ونک بسمت تجریش ارسال میشود بسیار متفاوت است. درصورتی که بار شما به شیوه اصولی بسته بندی نشده باشد. در قسمت بار فرودگاه امام خمینی مورد پذیرش قرار نخواهد گرفت. اگر که شانس با شما یار باشد و بار شما با تعهد و … مورد پذیرش قرار بگیرد. و بار در پروسه حمل آسیب ببیند، شرکت هواپیمایی از پرداخت هزینه خسارت بعلت بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت. و مسئولیت خسارت بار شما را به عهده نخواهد گرفت. پس برای بسلامت رسیدن بار خود یک سرمایه گذاری مناسب انجام دهید. و بسته بندی اصولی بار و کالای ارسالی تان را به لاجیستوپک بسپارید. بار شما در هر اندازه توسط پرسنل مجرب و مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به آنسوی آبها میگردد.

حتما به این نکته توجه داشته فرمایید. تمام جعبه های چوبی حاوی بار شما که به دنور و دیگر شهرهای ایالات متحده امریکا ارسال می گردد. حتما باید سمپاشی گردیده و مدارک معتبر سمپاشی به بارنامه شما الصاق شده باشد. در صورتی که جعبه های چوبی محتوی بار شما سمپاشی نشود. بارتان با هزینه شما در فرودگاه دنور معدوم می گردد. با این توضیحات در پروسه حمل کالا به دنور سمپاشی جعبه های چوبی امری است بسیار مهم.

ب ) حمل اضافه بار مسافری به دنور

چنانچه عزم دنور و کشور آمریکا میباشید. و برای مقدار باری که میخواهید به آنسوی کره خاکی حمل کنید تردید دارید. به هیچ عنوان نگران نباشید. پیشنهاد ما به شما استفاده از فریت بار به دنور است. زیرا هزینه فریت بار به دنور حدود 30 درصد جریمه اضافه بار در پای کانتر پرواز میباشد.بهمین منظور یک هفته تا ده روز قبل از شروع سفر با شرکت لاجیستوپک هماهنگ نمایید. همکاران ما پس از تحویل بار از محل شما آن را بطور صحیح و حرفه ای بسته بندی میکنند. سپس آن را به قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت انجام امور گمرکی حمل مینمایند. پس از اینکه امور گمرکی بار شما به اتمام رسید. بارنامه هوایی شما با بهترین نرخ ارسال بار به دنور ( مناسب ترین نرخ فریت بار به دنور ) صادر میگردد. و بهمراه رزرو کتبی به شما تحویل داده میشود.حال شما میتوانید با عدم پرداخت جریمه اضافه بار و خیالی راحت بسوی دنور پرواز کنید.

ج) ارسال بار تجاری به دنور ، فریت بار تجاری به دنور :

اگر قصد شما ارسال بار تجاری به دنور است. تنها با یک تماس میتوانید. از خدمات حمل زمینی بار خود به فرودگاه از هر نقطه شهر، انجام امور گمرکی در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به دنور بهره مند شوید. بخش اعظمی از بار تجاری که به شهر دنور صادر میشود حاوی مواد غذایی وفرش ایرانی میباشد. لاجیستوپک سابقه ارسال ماهانه چندین تن مواد غذایی و فرش دستباف ایرانی به ایالات متحده را دارد. و آمادگی خود را جهت ارائه این سرویس به سایر تجار مواد غذایی و فرش دستبافت ایرانی اعلام میدارد.

د ) ارسال لوازم منزل به دنور

لاجیستوپک با خدمات سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل هوایی بار به دنور میباشد. همکاران مجرب ما در امر بسته بندی، در منزل شما حاضر می شوند. در صورتی که بار شما به مقداری باشد که جهت حمل هوایی به دنور بصرفه باشد.بار را برای حمل هوایی بسته بندی مینمایند. سپس بار لوازم منزل شما تا فرودگاه حمل میگردد. و با بهترین نرخ حمل بار به دنور ارسال میشود.از اوقات فراغت خود لذت ببرید و تجربه سخت ارسال لوازم منزل به آنسوی جهان را به ما بسپارید.

سایر خدمات لاجیستوپک جهت ارسال بار به دنور

1.بسته بندی تخصصی جهت ارسال بار به دنور

بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبترین هزینه را بما بسپارید. پس از اینکه همکاران مجرب ما در انبار یا منزل شما حضور یافتند. با بهترین مواد کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد در حضورتان بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام میگیرد.

2.دریافت بار از منزل شما و حمل به فرودگاه

لاجیستوپک بار شمارا در هر کجا شهر دریافت میکند. و جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می نماید.

3.انجام تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا

میدانید که بار شما در قسمت بار فرودگاه جهت خروج از کشور احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. پرسنل لاجیستوپک بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین زمان ممکن انجام میدهند.

4.صدور بارنامه هوایی جهت ارسال بار به دنور با بهترین نرخ حمل بار به دنور و دریافت رزور کتبی بار از هواپیمایی

نکات مهم در هنگام تحویل بار در دنور

بعد از حمل هوایی بار شما به دنور. پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر دنور با شماره ذکر شده در بارنامه تحت نام گیرنده بار تماس میگیرند. و ورود بار شما به شهر دنور را اعلام مینماید. توجه داشته باشید که

1.تلفن شما در دسترس باشد و شارژ داشته باشد
2.هنگام صدور بارنامه 2 شماره تلفن ارائه نمایید تا درصورت دردسترس نبودن، افراد بتوانند با شماره دوم تماس بگیرند

بهرحال لازم است بدانید. این افراد تلاش مبرمی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نمیکنند و این شمایید که میبایست گوش به زنگ باشید که این تماس برقرار شود. از طرفی شما میتوانید پیش دستی نموده، با شرکت هواپیمایی تماس گرفته و وضعیت بارتان را جویا شوید. پس از اطمینان از رسیدن بار به دنور می بایست به قسمت بار شرکت هواپیمایی مراجعه نمایید. و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید. شرکتهای هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این اوراق از شما طلب خواهند نمود. این مقدار جدای از هزینه حمل هوایی بار شما به دنور میباشد.

ارسال بار به دنور براساس قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات ایالات متحده امریکا میباشد. تا 10 سال از اولین ورود به آمریکا شما بر طبق قوانین ایالات متحده میتوانید لوازم شخصی خود را بفرستید. و هیچگونه عوارض گمرکی بابت لوازم منزل و لوازم شخصی خود به دولت امریکا نپردازید. متوجه این موضوع باشید. عوارض گمرکی با هزینه های عملیاتی فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری متفاوت است. در هر فرودگاه مبالغی جهت خدمات فرودگاهی و انبارداری توسط گیرنده کالا پرداخت میگردد. و این موضوع هیچ ارتباطی به هزینه حمل بار هوایی شما در مبدا ندارد. این مبلغ بسیار ناچیز میباشد. همچنین در اکثر فرودگاههای دنیا تا 48 ساعت پس از رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نمی گردد.پس از گذشت 48 ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان می بایست به شرکت انباردار هزینه بیشتری پرداخت نمایید. توجه داشته باشید این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها متفاوت میباشند و همچنین قابل تغییر.

اگر که شما لوازم منزل و همچنین لوازم شخصی خود را فریت نموده اید. همراه داشتن پکینگ لیست و اینویس بارتان جهت ترخیص ضروری می باشد. همچنین پر نمودن فرم 3299 جهت انجام عملیات ترخیص و تحویل به افسر گمرک ضروری است.ارسال مواد غذایی و خشکبار در بار لوازم شخصی به ایالات متحده حساسیت زا می باشد.توصیه اکید ما این است که اگر مواد غذایی همراه بارتان میباشد در یک جای مشخص قرار داده شود. تا در صورت نیاز افسر گمرکی بتواند آنرا براحتی رویت کند. و لازم نباشد تمامی بار شما کاملا باز شود. در صورت XRAY بار شما و یا تجسس توسط سگهای گمرک قطعا شما دچار مشکل خواهید شد. ارسال لوازم منزل قدیمی و یا عتیقه جات در صورتی که در حجم چشمگیری نباشد در گمرک امریکا مشکلی ندارد. اما ارسال آن از کشورمان مجوزهای خاص نهادهای حکومتی را میطلیبد. ریسک نکنید و از ارسال عتیقه جات بپرهیزید. زیرا مشکلات قانونی و توقیف کل بار شما در گمرک ایران را در پی خواهد داشت.پس از ارایه فرم 3299 و پکینگ لیست و اینویس کالایتان به افسر گمرک، بار شما توسط ایشان ارزیابی میشود. سپس مامور USDA بار شما را از جهت آلودگی غذایی و کشاورزی و همچنین چک کردن سمپاشی جعبه های چوبی مورد بازید قرار خواهد داد. حتما دقت کنید که تنها چوب خام است. که نیاز به سمپاشی دارد.و اسباب و اثاثیه شما چوب خام به حساب نیامده و احتیاج به سمپاشی ندارد.پس از تایید مامور USDA بار شما به قسمت XRAY انتقال داده شده و در نهایت به شما تحویل خواهد شد. دقت داشته باشید شما میباید بار را خودتان در وسیله از پیش آماده شد قرار دهید. و به منزل برسانید.