لاجیستوپک مجری خدمات بسته بندی بار و فریت بار به دیترویت ( ارسال بار به دیترویت ) میباشد. دیترویت بزرگ‌ترین شهر در ایالت میشیگان است. همچنین بزرگترین شهر مرزی ایالات متحده و کانادا و شهرستان وین کانتی نیز میباشد. جمعیت قابل توجهی از هموطنان ما که در این شهر اقامت گزیده اند. بنا به علل مختلفی با کشور خود، ایران در تماس میباشند. ایرانیان مقیم دیترویت مبادلات خانوادگی، فرهنگی و اقتصادی زیادی با ایران به طور روزانه انجام میدهند.

با توجه به نیاز ایرانیان ساکن دیترویت که نیازمند به مراوده با کشور خودشان هستند. در شهر دیترویت مراکز حمل و نقل هوایی مهمی وجود دارد.

لاجیستوپک مجری هوایی بار، شما را در ارسال بار به دیترویت (فریت بار به دیترویت) یاری میرساند. این شرکت میتواند انواع بار را در محل شما تحویل گرفته ، پس از اعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شما بمنظور بسلامت رسیدن آن به دیترویت امور گمرکی را در گمرکات کشور مبدا و جهت حمل بار به دیترویت انجام دهد. پس از آن با بهترین نرخ حمل بار به دیترویت بارنامه هوایی شما صادر میشود. خدمات بار هوایی شرکت لاجیستوپک به شرح زیر است.

بسته بندی تخصصی بار جهت حمل بار به دیترویت. حمل اضافه بار مسافری از طریق فریت بار به دیترویت. حمل بار تجاری از طریق فریت بار به دیترویت. ارسال لوازم منزل به دیترویت و همچنین حمل دریایی لوازم منزل به دیترویت و گروپاژ دریایی میباشد.

مدارک لازم جهت ارسال بار به دیترویت

درصورت که خواستار ارسال بار به دیترویت هستید. در اوزان پایین، فریت بار به دیترویت (ارسال بار به دیترویت) بصورت هوایی بصرفه می باشد. بهمین منظور شما نیاز به بلیط و پاسپورت در قسمت بار فرودگاه امام خمینی را دارید. البته در صورتی که شما بار را برای اقوام و آشنایان خود ارسال مینمایید. لاجیستوپک به جای شما انجام امور گمرکی را به عهده گرفته و نیازی به ارائه مدارک نخواهد بود.

ولی در صورتی که بار شما تجاری باشد. بعنوان مثال خواسته شما ارسال مواد غذایی و یا فرش به دیترویت باشد. ارائه فاکتور فروش، کارت بازرگانی و پکینگ لیست در بیشتر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی الزامی میباشد. لاجیستوپک با تجربه امور گمرکی در زمینه حمل بار هوایی به دیترویت میتواند. بمنظور ارسال بار شما به دیترویت از کارت بازرگانی دیگر همکاران نیز اقدام نماید.اگر کارت بازرگانی شما در حال حاضر موجود نمیباشد. فقط کافیست این مورد را به ما یاداور شوید.

در بیشتر موارد حضور صاحب بار چه مسافری و چه تجاری در فرودگاه الزامی نیست. لاجیستوپک بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل میگیرد. پس از آن بوسیله حمل زمینی ، آن را تا قسمت بار فرودگاه امام خمینی میرساند. و مراحل امور گمرکی جهت حمل هوایی آن را به اتمام میرساند. در اینصورت حضور تجار یا مسافرین که مایل به حضور در فرودگاه می باشند نیز مشکلی نخواهد داشت. اما در صورتی که شما خودتان مسافر نیستید. و به دنبال ارسال بار یا هدیه به عزیزان خود در دیترویت هستید. لاجیستوپک با تحویل بار از درب منزل شما آن را برایتان به شهر دیترویت فریت مینماید. فریت باربه دیترویت نیازی به حضور مسافر و فرستنده کالا در فرودگاه و یا دفتر لاجیستوپک ندارد. در این راستا لاجیستوپک پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به دیترویت ، رزرو کتبی بار شما را از ایرلاین دریافت خواهد نمود. و همراه بارنامه به شما تقدیم میگردد. حدودا مدت زمان رسیدن بار شما به شهر دیترویت 7 روز میباشد. البته این موضوع در رزرو کتبی ارایه شده به شما درج شده است.

خدمات لاجیستوپک جهت ارسال بار به دیترویت

شرکت لاجیستوپک مجری سرویس های متنوع بار هوایی جهت ارسال بار به دیترویت میباشد.که میتواند شامل چند عدد چمدان تا کانتینرهای 40 فوت دریایی حاوی لوازم منزل شما نیز باشد.در صورتی که مسافر یا تاجر میباشید. میتوانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به دیترویت را با تضمین 100 درصد بما بسپارید. و از خدمات متنوع این شرکت (لاجیستوپک) بهره مند شوید. خدمات هوایی شرکت لاجیستوپک در امر ارسال بار به دیترویت بدین شرح میباشد.

الف ) بسته بندی تخصصی جهت ارسال بار به دیترویت

بیاد داشته باشید. بسته بندی کالای ارسالی به دیترویت با باری که از ونک به تجریش ارسال میشود بسیار متفاوت است. درصورتی که بار به شکلی اصولی بسته بندی نشود. در قسمت بار فرودگاه امام خمینی مورد پذیرش قرار نمیگیرد. اگر در صورت خوش شانسی بار شما با هر طرفندی مورد پذیرش قرار گرفت. ولی در طول حمل آسیب دید، شرکت هواپیمایی از پرداخت خسارت شما بدلیل بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت. و خسارت بار شما را به عهده نخواهد گرفت. پس به جهت بسلامت رسیدن بار خود یک سرمایه گذاری مفید و مناسب انجام دهید. وبسته بندی اصولی بارتان را به لاجیستوپک بسپارید. بار در هر وزنی توسط پرسنل حرفه ای و مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به آنسوی آبها میشود.

حتما در نظر داشته باشید. تمامی جعبه های چوبی حاوی بار شما که به دیترویت و دیگر شهرهای ایالات متحده امریکا ارسال می گردد.حتما میبایست سمپاشی گردیده و مدارک معتبر سمپاشی به بارنامه شما الصاق شده باشد. اگر که جعبه های چوبی حاوی بار شما سمپاشی نشده باشد. بار ارسالی شما با هزینه خودتان در فرودگاه دیترویت معدوم می شود. لذا در پروسه حمل کالا به دیترویت سمپاشی جعبه های چوبی امری بسیار مهم میباشد.

ب ) حمل اضافه بار مسافری به دیترویت

اگر که شما مسافر شهر دیترویت و کشور آمریکا هستید. و بابت مقدار باری که میخواهید به آنسوی کره خاکی بفرستید مردد هستید. به هیچ وجه نگران نباشید. پیشنهاد ما به شما استفاده از فریت بار به دیترویت است. زیرا هزینه فریت بار به دیترویت حدود 30 درصد جریمه اضافه بار در پای کانتر پرواز میباشد. به همین خاطر یک هفته یا ده روز قبل از سفر با شرکت لاجیستوپک هماهنگ نمایید. ما پس از تحویل بار از محل شما آن را بصورت اصولی بسته بندی میکنیم. سپس آن را به قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت انجام امور گمرکی حمل مینماییم. پس از آنکه امور گمرکی بار شما به اتمام رسید. بارنامه هوایی شما با بهترین نرخ ارسال بار به دیترویت ( مناسبترین نرخ فریت بار به دیترویت ) صادر میگردد. و بهمراه رزرو کتبی به شما تحویل میشود. حالا شما با عدم پرداخت جریمه اضافه بار و خیالی راحت بسوی دیترویت پرواز میکنید.

ج) ارسال بار تجاری به دیترویت ، فریت بار تجاری به دیترویت :

در صورتی که شما قصد ارسال بار تجاری به دیترویت را دارید. با تماس با ما از خدمات حمل زمینی بار خود به فرودگاه از هر قسمت شهر، انجام امور گمرکی در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به دیترویت بهره مند شوید. از آنجایی که عمده بار تجاری صادره که به شهر دیترویت شامل مواد غذایی و فرش دستباف میباشد. لاجیستوپک سابقه ارسال ماهیانه چندین تن مواد غذایی و فرش دستباف ایرانی به ایالات متحده را دارد. و آمادگی خود را جهت ارائه این سرویس به سایر صادرکنندگان مواد غذایی و فرش دستبافت ایرانی اعلام میدارد.

د ) ارسال لوازم منزل به دیترویت

لاجیستوپک با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل هوایی بار به دیترویت میباشد.همکاران مجرب ما در امر بسته بندی، در منزل شما حاضر می شوند. اگر که بار شما مقداری باشد که جهت حمل هوایی به دیترویت به صرفه باشد.بار را برای حمل هوایی بسته بندی مینمایند. سپس بار لوازم منزل شما به فرودگاه حمل میگردد. و با بهترین نرخ حمل بار به دیترویت ارسال میشود. تجربه طاقت فرسای ارسال لوازم منزل به آنسوی جهان را به ما سپرده و از مسافرت خود لذت ببرید.

سایر خدمات لاجیستوپک جهت ارسال بار به دیترویت

1.بسته بندی تخصصی جهت ارسال بار به دیترویت

بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسب ترین هزینه را بما بسپارید. پرسنل باتجربه لاجیستوپک در منزل یا انبار شما حضور بهم میرسانند. در حضور شما با استفاده از بهترین مواد کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی انجام شده طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی میباشد.

2.دریافت بار از منزل شما و حمل به فرودگاه

لاجیستوپک بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت میکند. و جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می نماید.

3.انجام تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا

از آنجا که بار شما در قسمت بار فرودگاه جهت خروج از کشور احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. پرسنل لاجیستوپک بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین زمان ممکن انجام خواهند داد.

4.صدور بارنامه هوایی جهت ارسال بار به دیترویت با بهترین نرخ حمل بار به دیترویت و دریافت رزور کتبی بار از هواپیمایی

نکات مهم در هنگام تحویل بار در دیترویت

بعد از حمل هوایی بار به دیترویت.کارکنان شرکت هواپیمایی در شهر دیترویت با شماره تلفن یادداشت شده در بارنامه تحت نام گیرنده بار تماس میگیرند. و رسیدن بار شما را به شهر دیترویت را اعلام مینماید. توجه داشته باشید که

  1. تلفن شما در دسترس باشد و شارژ داشته باشد
  2. هنگام صدور بارنامه 2 شماره تلفن ارائه نمایید تا درصورت دردسترس نبودن، افراد بتوانند با شماره دوم تماس بگیرند

ذکر این نکته ضروری است. که این افراد تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند نمود. و این شمایید که میبایست گوش به زنگ باشید که این اعلان به شما بشود. در حالت دیگر شما میتوانید پیش دستی نموده، با شرکت هواپیمایی تماس گرفته و وضعیت بار خود را جویا شوید. پس از حصول اطمینان از رسیدن بار به دیترویت می بایست به قسمت بار شرکت هواپیمایی مراجعه نمایید. و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت کنید. شرکتهای هواپیمایی هزینه ای را جهت ارائه این اوراق از شما دریافت خواهند نمود. این پرداخت جدای از مبلغ حمل هوایی بار شما به دیترویت میباشد.

ارسال بار به دیترویت تحت قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات ایالات متحده امریکا میباشد. شما این امکان را دارید. که طبق قوانین ایالات متحده لوازم شخصی خود را تا 10 سال از اولین ورود خود به آمریکا بفرستید. و بابت لوازم منزل و لوازم شخصی خود هیچ عوارض گمرکی به دولت امریکا پرداخت نکنید. توجه کنید که عوارض گمرکی با هزینه های عملیاتی فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری متفاوت است. در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری توسط گیرنده کالا پرداخت میشود. و این موضوع هیچگونه ربطی به هزینه حمل بار هوایی شما در مبدا ندارد. هزینه این عملیات تقریبا ناچیز میباشد. همچنین در بیشتر فرودگاههای دنیا تا 48 ساعت پس از رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نمی گردد.پس از طی 48 ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان می بایست به شرکت انباردار هزینه بیشتری پرداخت نمایید. توجه داشته باشید این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها متفاوت میباشند و همچنین قابل تغییر.

در صورتی که شما لوازم منزل و همچنین لوازم شخصی خود را فریت نموده اید. همراه داشتن پکینگ لیست و اینویس بارتان جهت ترخیص ضروری می باشد. همچنین پر نمودن فرم 3299 جهت انجام عملیات ترخیص و تحویل به افسر گمرک ضروری است.معمولا ارسال مواد غذایی و خشکبار در بار لوازم شخصی به ایالات متحده دارای حساسیت می باشد. پیشنهاد ما به شما این است. که اگر مواد غذایی همراه بارتان میباشد در یک جای مشخص قرار دهید. تا در صورت نیاز افسر گمرکی بتواند آن را براحتی رویت کند. و لازم نباشد تمامی بار شما باز شود. در صورت XRAY بار شما و یا تجسس توسط سگهای گمرک قطعا شما دچار مشکل خواهید شد. ارسال لوازم منزل قدیمی و یا عتیقه جات در صورتی که در حجم چشمگیری نباشد در گمرک امریکا مشکلی ندارد. اما ارسال آن از ایران مجوزهای خاص نهادهای حکومتی را میطلیبد. پس ریسک نکنید و از ارسال عتیقه جات پرهیز کنید. چرا که مشکلات قانونی و توقیف کل بار شما در گمرک ایران را در پی خواهد داشت.پس از ارایه فرم 3299 و پکینگ لیست و اینویس کالایتان به افسر گمرک، بار شما توسط ایشان ارزیابی میشود. سپس مامور USDA بار شما را از جهت آلودگی غذایی و کشاورزی و همچنین چک کردن سمپاشی جعبه های چوبی مورد بازید قرار خواهد داد. دقت داشته باشید که فقط چوب خام نیاز به سمپاشی دارد.و اسباب و اثاثیه شما چوب خام به حساب نیامده و احتیاج به سمپاشی ندارد.پس از تایید مامور USDA بار شما به قسمت XRAY انتقال داده شده و در نهایت به شما تحویل خواهد شد. دقت داشته باشید شما میبایست بار را خودتان در وسیله نقلیه قرار دهید و به منزل برسانید.