لاجیستوپک مجری خدمات بسته بندی بار و فریت بار به هیوستون ( ارسال بار به هیوستون ) میباشد. هیوستون پرجمعیت ترین شهر ایالت تگزاس در ایالات متحده آمریکا میباشد. جمعیت قابل توجهی از هموطنان ما در این شهر اقامت دارند.که بنابر علت های زیادی این جمعیت با کشور مادری خود، ایران در تماس میباشند. ایرانیان مقیم هیوستون مبادلات خانوادگی، فرهنگی و اقتصادی بسیاری با ایران به طور روزمره در انجام میدهند.

لاجیستوپک مجری هوایی بار، شما را در ارسال بار به هیوستون (فریت بار به هیوستون) یاری خواهد رساند. این شرکت قادر است هرنوع بار را در محل شما تحویل گرفته ، پس از انجام بسته بندی تخصصی بر روی بار شما جهت تضمین سلامت آن به هیوستون امور گمرکی را در گمرکات کشور مبدا و جهت حمل بار به هیوستون انجام دهد. سپس با بهترین نرخ حمل بار به هیوستون بارنامه هوایی صادر گردد. خدمات بار هوایی شرکت لاجیستوپک بصورت ذیل میباشد.

بسته بندی تخصصی بار جهت حمل بار به هیوستون. حمل اضافه بار مسافری از طریق فریت بار به هیوستون. حمل بار تجاری از طریق فریت بار به هیوستون. ارسال لوازم منزل به هیوستون و همچنین حمل دریایی لوازم منزل به هیوستون و گروپاژ دریایی میباشد.

مدارک لازم جهت ارسال بار به هیوستون

هنگامی که شما قصد ارسال بار به هیوستون را دارید. در وزنهای کم، فریت بار به هیوستون (ارسال بار به هیوستون) بصورت هوایی برای شما بصرفه می باشد. با این تفاسیر شما نیاز به بلیط و پاسپورت در قسمت بار فرودگاه امام خمینی دارید. البته در صورتی که شما بار را به قصد یکی از بستگان خود ارسال مینمایید. لاجیستوپک از جانب شما انجام امور گمرکی را به عهده گرفته و نیازی به ارائه مدارک ذکرشده نیست.

ولی هنگامی که بار شما حالت تجاری بخود بگیرد. بطور مثال درخواست شما ارسال مواد غذایی و یا فرش به هیوستون باشد. ارائه فاکتور فروش، کارت بازرگانی و پکینگ لیست در بیشتر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی الزامی و مکفی میباشد. شرکت لاجیستوپک با سابقه امور گمرکی در زمینه حمل بار هوایی به هیوستون قادر است. بمنظور ارسال بار شما به هیوستون از کارت بازرگانی همکاران نیز استفاده نماید. هنگامی که کارت بازرگانی شما در حال حاضر آماده نیست فقط کافیست این مورد را به ما یادآور شوید.

البته در بیشتر اوقات حضور صاحب بار چه بصورت مسافری و چه بصورت تجاری در فرودگاه الزامی نیست. لاجیستوپک بار ارسالی شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل میگیرد. سپس بوسیله حمل زمینی ، آن را به قسمت بار فرودگاه امام خمینی خواهد رساند. و به انجم امور گمرکی جهت حمل هوایی بار مشغول میشود. ضمن اینکه حضور تجار یا مسافرینی که مایل به حضور در فرودگاه می باشند نیز مشکلی نخواهد داشت. ولی اگر که شما مسافر نیستید. و مایل به ارسال بار یا سوغات به آشنایان خود در هیوستون هستید.لاجیستوپک می تواند با تحویل بار از درب منزل شما آن را به شهر هیوستون فریت نماید.برای فریت بار به هیوستون نیازی نیست. که مسافر و فرستنده کالا در فرودگاه و یا دفتر لاجیستوپک حضور پیدا کنند. شرکت لاجیستوپک پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به هیوستون ، رزرو کتبی بار شما را از ایرلاین دریافت مینماید. و همراه بارنامه به شما تقدیم خوهد کرد.شما میتوانید 7 روز بعد بار خود را در هیسوتون تحویل بگیرید. البته این مدت زمان در رزرو کتبی ارایه شده به شما ذکر گردیده است.

خدمات لاجیستوپک جهت ارسال بار به هیوستون

شرکت لاجیستوپک مجری سرویس های متنوع بار هوایی جهت ارسال بار به هیوستون میباشد. که میتواند شامل چند عدد چمدان کوچک تا کانتینرهای 40 فوت دریایی حاوی لوازم منزل شما نیز باشد. چنانچه شما مسافر یا تاجر باشید میتوانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به هیوستون را با تضمین بما بسپارید. و از خدمات متنوع این شرکت (لاجیستوپک) بهره مند شوید. خدمات هوایی شرکت لاجیستوپک در امر ارسال بار به هیوستون بشرح ذیل میباشد.

الف ) بسته بندی تخصصی جهت ارسال بار به هیوستون

حتما این موضوع را میدانید. که بسته بندی کالای ارسالی به هیوستون با باری که از ونک به تجریش ارسال میشود بسیار متفاوت است. درصورت بسته بندی نشدن بار شما بصورت اصولی. بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی مورد پذیرش قرار نخواهد گرفت.اگر که شما خوش شانس باشید و بار شما با تعهد و … مورد پذیرش قرار بگیرد. و بار در پروسه حمل آسیب ببیند، شرکت هواپیمایی از پرداخت خسارت به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت. و مسئولیت خسارت بار شما را عهده دار نخواهد شد. بااین حساب در راستای بسلامت رسیدن بار خود یک سرمایه گذاری مفید و مناسب انجام دهید. وبسته بندی اصولی بار و کالای ارسالی تان را به لاجیستوپک بسپارید. بار شما با هر حجم و وزنی که باشد. توسط پرسنل مجرب و مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به آنسوی کره خاکی میشود.

ذکر این نکته ضروری است.که همه جعبه های چوبی حاوی بار شما که به هیوستون و دیگر شهرهای ایالات متحده امریکا ارسال می گردد.حتما باید سمپاشی گردیده و مدارک معتبر سمپاشی به بارنامه شما الصاق گردیده باشد. در صورتی که جعبه های چوبی محتوی بار شما سمپاشی نشود. بار شما با هزینه شما در فرودگاه هیوستون معدوم می گردد. با این توضیحات در پروسه حمل کالا به هیوستون سمپاشی جعبه های چوبی امری ضروری میباشد.

ب ) حمل اضافه بار مسافری به هیوستون

اگر که شما عازم سفر به ایالات متحده و شهر هیوستون هستید. و در مقدار باری که میخواهید به آن سوی کره خاکی حمل کنید تردید دارید. جای هیچگونه نگرانی نیست. توصیه ما به شما استفاده از فریت بار به هیوستون است. هزینه فریت بار به هیوستون حدود 30 درصد جریمه اضافه بار در پای کانتر پرواز میباشد.به این جهت یک هفته یا ده روز قبل از سفر با شرکت لاجیستوپک هماهنگ نمایید. همکاران ما پس از تحویل بار از محل شما آن را بصورت اصولی بسته بندی میکنند. سپس آن را به قسمت بار فرودگاه امام خمینی بمنظور انجام امور گمرکی حمل مینمایند. پس از اینکه امور گمرکی بار شما به اتمام رسید. بارنامه هوایی شما با بهترین نرخ ارسال بار به هیوستون ( مناسبترین نرخ فریت بار به هیوستون ) صادر شده. و بهمراه رزرو کتبی به شما تحویل داده میشود.اینک شما با عدم پرداخت جریمه اضافه بار و خیالی راحت بسوی هیوستون پرواز میکنید.

ج) ارسال بار تجاری به هیوستون ، فریت بار تجاری به هیوستون :

در صورتی که شما قصد ارسال بار تجاری خود به هیوستون را دارید. تنها با یک تماس از خدمات حمل زمینی بار خود به فرودگاه از هر نقطه شهر، انجام امور گمرکی در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به هیوستون بهره مند شوید. قسمت بیشتر بار تجاری که به شهر هیوستون صادر میشود حاوی مواد غذایی وفرش ایرانی میباشد. لاجیستوپک تجربه ارسال ماهیانه چندین تن مواد غذایی و فرش دستباف ایرانی به ایالات متحده رادارا میباشد. و آمادگی خود به جهت ارائه این سرویس به سایر تجار مواد غذایی و فرش دستبافت ایرانی را اعلام میدارد.

د ) ارسال لوازم منزل به هیوستون

لاجیستوپک با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل هوایی بار به هیوستون میباشد.همکاران مجرب لاجیستوپک در امر بسته بندی، در منزل شما حاضر شده. اگرکه بار شما مقداری باشد که جهت حمل هوایی به هیوستون بصرفه باشد. آن را برای حمل هوایی بسته بندی مینمایند. سپس بار لوازم منزل شما را تا فرودگاه حمل میکنند. و با بهترین نرخ حمل بار به هیوستون فرستاده میفرستند. تجربه طاقت فرسای ارسال لوازم منزل به آنسوی جهان را به ما سپرده و از سفر خود لذت ببرید.

ه) حمل دریایی لوازم منزل به هیوستون

در صورتی که حجم لوازم منزل شما در حدود 30 مترمکعب یا بیشتر میباشد. یا شما مایل به ارسال همه لوازم منزل خود به هیوستون هستید. دراین وضعیت حمل هوایی لوازم منزل به هیوستون به صرفه نمیباشد. و شما بهتر است .بوسیله حمل دریایی لوازم منزل خود را به هیوستون ارسال نمایید. پرسنل مجرب لاجیستوپک در منزل شما حضور پیدا میکنند. و با انجام بسته بندی تخصصی لوازم منزل آن را در کانتینرهای 20 و یا 40 فوت بارگیری مینمایند. پس از مهار بار جهت عدم ریزش در طول مسیر حمل دریایی آن را به گمرک متنقل مینمایند. و تشریفات گمرکی جهت حمل دریایی بار شما به هیوستون انجام خواهد گرفت. بعد از آن بار شما بطور زمینی به بندر منتقل میشود. و جهت ارسال به هیوستون با بهترین نرخ حمل ارسال بار به هیوستون بر روی کشتی بارگیری میشود. زمان تحویل بار شما در هیوستون 45 الی 60 روز دیگر خواهد بود.

و) گروپاژ دریایی

گروپاژ دریایی لوازم منزل کم هزینه ترین راه ارسال لوازم منزل به هیوستون میباشد. در صورتی شما مشکل زمان را در ارسال لوازم منزل خود به هیوستون ندارید. وبار شما کمتر از حجم یک کانتینر 20 فوت باشد. شما میتوانید فضای باقیمانده در کانتینر را با نفرات دیگری تقسیم و مشارکت نمایید. و در هزینه های ارسال بار به هیوستون صرفه جویی نمایید. در اینصورت شما تنها هزینه بسته بندی بار خود را پرداخت میکنید. ولی در هزینه های انجام امور گمرکی، حمل زمینی بار به بندر، هزینه های بارگیری بر روی کشتی و هزینه حمل دریایی با افراد دیگر سهیم میباشید. نکته مفید در این حالت همانطور که گفته شد. کم هزینه بودن آن نسبت به حمل یک جای لوازم منزل شما به هیوستون از طرق دیگر (حمل یک جای بارتان با هواپیما و یا حمل تمامی بارتان با یک کانتینر به هیوستون) میباشد.

اما نکته منفی در اینجاست. در صورتی که بار شرکای داخل کانتینر در مبادی خروجی و ورودی کشورها و گمرکات دارای مشکلی امنیتی، حراستی باشد.تمامی بار کانتینر بطور یکجا توقیف میشود. و شما میبایست با صرف هزینه دموراژ، انبارداری، امور اداری و حقوقی و اتلاف وقت بار خود را آزاد نمایید.پیشنهاد لاجیستوپک به شما این است.در صورت نیاز به گروپاژ شناخت کافی نسبت به افرادی که بار خود را با آنها مشرکت می کنید داشته باشید.پس از اطمینان کامل بدنبال بسته بندی کامل بارها و ارسال آن به هیوستون بصورت گروهی باشید.در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس حاصل نمایید.

سایر خدمات لاجیستوپک جهت ارسال بار به هیوستون

1.بسته بندی تخصصی جهت ارسال بار به هیوستون

بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسب ترین هزینه را بما بسپارید. همکاران با تجربه ما در منزل یا انبار شما حضور پیدا میکنند. با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد در حضورتان بسته بندی میکنند. لازم به ذکر است که بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام میگیرد.

2.دریافت بار از منزل شما و حمل به فرودگاه

لاجیستوپک بار شما را در هر کجای شهر دریافت میکند. و جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل میکند.

3.انجام تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا

میدانید که بار شما در قسمت بار فرودگاه جهت خروج از کشور احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. پرسنل لاجیستوپک بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین زمان ممکن انجام میدهند.

4.صدور بارنامه هوایی جهت ارسال بار به هیوستون با بهترین نرخ حمل بار به هیوستون و دریافت رزور کتبی بار از هواپیمایی

نکات مهم در هنگام تحویل بار در هیوستون

بعد از حمل هوایی بار شما به هیوستون.کارمندان شرکت هواپیمایی در شهر هیوستون با شماره ارائه شده در بارنامه تحت نام گیرنده بار تماس میگیرند. و ورود بار شما به شهر هیوستون را اعلام مینماید. توجه داشته باشید که

  1. تلفن شما در دسترس باشد و شارژ داشته باشد
  2. هنگام صدور بارنامه 2 شماره تلفن ارائه نمایید تا درصورت دردسترس نبودن، افراد بتوانند با شماره دوم تماس بگیرند

در هر حال لازم است بدانید. این افراد تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نمیکنند و این شمایید که میبایست گوش به زنگ باشید که این تماس برقرار شود. از طرفی شما میتوانید پیش دستی نموده، با شرکت هواپیمایی تماس گرفته و وضعیت بارتان را جویا شوید. پس از اطمینان از رسیدن بار به هیوستون می بایست به قسمت بار شرکت هواپیمایی مراجعه نمایید. و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید. شرکتهای هواپیمایی وجهی را جهت ارائه این اوراق از شما طلب خواهند نمود. این مبلغ جدای از مبلغ حمل هوایی بار شما به هیوستون میباشد.

ارسال بار به هیوستون تحت قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات ایالات متحده امریکا میباشد. شما میتوانید طبق قوانین ایالات متحده لوازم شخصی خود را تا 10 سال از اولین ورود خود به آمریکا بفرستید. و بابت لوازم منزل و لوازم شخصی خود هیچگونه عوارض گمرکی به دولت امریکا نپردازید. متوجه باشید که عوارض گمرکی با هزینه های عملیاتی فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری متفاوت است.در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری توسط گیرنده کالا پرداخت میگردد. و این موضوع هیچ ربطی به پول حمل بار هوایی شما در مبدا ندارد. این هزینه تقریبا ناچیز میباشد. همچنین در بیشتر فرودگاههای دنیا تا 48 ساعت پس از رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نمی گردد.پس از طی 48 ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان می بایست به شرکت انباردار هزینه بیشتری پرداخت نمایید. توجه داشته باشید این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها متفاوت میباشند و همچنین قابل تغییر.

در صورتی که شما لوازم منزل و همچنین لوازم شخصی خود را فریت نموده اید. همراه داشتن پکینگ لیست و اینویس بارتان جهت ترخیص ضروری می باشد. همچنین پر نمودن فرم 3299 جهت انجام عملیات ترخیص و تحویل به افسر گمرک ضروری است.ارسال مواد غذایی و خشکبار در بار لوازم شخصی به ایالات متحده حساسیت زا می باشد.هشدار ما به شما این است که اگر مواد غذایی همراه بارتان میباشد در یک جای مشخص قرار داده شود. تا در صورت نیاز افسر گمرکی بتواند آنرا به راحتی رویت کند. و لازم نباشد تمامی بار شما کاملا باز شود. در صورت XRAY بار شما و یا تجسس توسط سگهای گمرک قطعا شما دچار مشکل خواهید شد. ارسال لوازم منزل قدیمی و یا عتیقه جات در صورتی که در حجم چشمگیری نباشد در گمرک امریکا مشکلی ندارد. اما ارسال آن از کشورمان ایران مجوزهای خاص نهادهای حکومتی را میطلیبد. پس ریسک نکنید و از ارسال عتیقه جات پرهیز کنید. زیرا مشکلات قانونی و توقیف کل بار شما در گمرک ایران را در پی خواهد داشت.پس از ارایه فرم 3299 و پکینگ لیست و اینویس کالایتان به افسر گمرک، بار شما توسط ایشان ارزیابی میشود. سپس مامور USDA بار شما را از جهت آلودگی غذایی و کشاورزی و همچنین چک کردن سمپاشی جعبه های چوبی مورد بازید قرار خواهد داد. دقت داشته باشید که تنها چوب خام است. که نیاز به سمپاشی دارد.و اسباب و اثاثیه شما چوب خام به حساب نیامده و احتیاج به سمپاشی ندارد.پس از تایید مامور USDA بار شما به قسمت XRAY انتقال داده شده و در نهایت به شما تحویل خواهد شد. دقت داشته باشید شما میباید بار را خودتان در وسیله از پیش آماده شد قرار دهید. و به منزل برسانید.