لاجیستوپک مجری خدمات بسته بندی بار و فریت بار به لاس وگاس ( ارسال بار به لاس وگاس ) میباشد. لاس وگاس پرجمعیت ترین شهر ایالات نوادا میباشد.این شهر یکی از بزرگترین مراکز تفریحی در جهان میباشد. جمعیت قابل توجهی از هموطنان ما مقیم لاس وگاس میباشند. این جمعیت بنا به دلایل بسیاری با کشور مادری خود، ایران در تماس میباشند. ایرانیان مقیم لاس وگاس مبادلات فرهنگی و اقتصادی زیادی با ایران به طور روزانه انجام میدهند.

لاجیستوپک مجری هوایی بار، شما را در ارسال بار به لاس وگاس (فریت بار به لاس وگاس) یاری میکند. لاجیستوپک قادر است. انواع بار را در محل شما تحویل گرفته ، پس از ایجاد بسته بندی تخصصی بر روی بار شما به منظور بسلامت رسیدن آن به لاس وگاس امور گمرکی را در گمرکات کشور مبدا و جهت حمل بار به لاس وگاس انجام دهد. سپس با بهترین نرخ حمل بار به لاس وگاس بارنامه هوایی صادر گردد. خدمات بار هوایی شرکت لاجیستوپک به شرح زیر است.

بسته بندی تخصصی بار جهت حمل بار به لاس وگاس. حمل اضافه بار مسافری از طریق فریت بار به لاس وگاس. حمل بار تجاری از طریق فریت بار به لاس وگاس. ارسال لوازم منزل به لاس وگاس و همچنین حمل دریایی لوازم منزل به لاس وگاس و گروپاژ دریایی میباشد.

مدارک لازم جهت ارسال بار به لاس وگاس

درصورتی که شما در پی ارسال بار به لاس وگاس هستید. در وزن پایین، فریت بار به لاس وگاس (ارسال بار به لاس وگاس) بصورت هوایی به نفع شما میباشد. پس در قسمت بار فرودگاه امام خمینی نیاز به پاسپورت و بلیط خواهید داشت. اما در صورتی که میخواهید بار را برای یکی از اقوامتان ارسال کنید. لاجیستوپک از سمت شما میتواند انجام امور گمرکی را عهده دار شود و نیازی به ارائه مدارک نخواهد بود.

اما زمانی که بار شما تجاری باشد! بر فرض اگر درخواست شما ارسال مواد غذایی و یا فرش به لاس وگاس است. ارائه فاکتور فروش، کارت بازرگانی و پکینگ لیست در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی الزامی میباشد. شرکت لاجیستوپک با تجربه امور گمرکی در زمینه حمل بار هوایی به لاس وگاس قادر است. به جهت ارسال کالا به لاس وگاس از کارت بازرگانی دیگر همکاران نیز استفاده نماید.پس اگر در همینک کارت بازرگانی خود را دردست ندارید. فقط کافیست این مورد را به ما یاداروی کنید.

تقریبا در هیچ موردی حضور صاحب بار چه بصورت مسافری و چه بصورت تجاری در فرودگاه الزامی نیست. لاجیستوپک بار ارسالی شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل میگیرد. سپس با وسیله نقلیه زمینی، آن را به قسمت بار فرودگاه امام خمینی میرساند. و به امور گمرکی جهت حمل هوایی بار میپردازد. اما حضور بعضی از تجار یا مسافرین که مایل به حضور در فرودگاه می باشند نیز مشکلی نخواهد داشت. فرضا شما خود مسافر نیستید. و تنها مایل به ارسال بار یا سوغات به عزیزان خود در لاس وگاس هستید. لاجیستوپک می تواند با تحویل بار از درب منزل آن را برای عزیزان شما به شهر لاس وگاس فریت نماید. برای فریت بار به لاس وگاس نیاز به بودن مسافر و فرستنده کالا در فرودگاه و یا دفتر لاجیستوپک نیست. شرکت لاجیستوپک پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به لاس وگاس ، رزرو کتبی بار شما را از ایرلاین دریافت میکند. و همراه بارنامه به شما عودت مینماید. شما 7 روز دیگر بارتان را در لاس وگاس تحویل خواهید گرفت. که این مدت زمان در رزرو کتبی ارایه شده به شما ذکر گردیده است.

خدمات لاجیستوپک جهت ارسال بار به لاس وگاس

شرکت لاجیستوپک مجری سرویس های متنوع بار هوایی جهت ارسال بار به لاس وگاس میباشد. که می تواند حاوی چند عدد چمدان تا کانتینرهای 40 فوت دریایی حاوی لوازم منزل شما نیز باشد. در صورتی که شما مسافر یا تاجر باشید. این امکان را دارید. که تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به لاس وگاس را بصورت تضمینی بما بسپارید. و از خدمات متفاوت این شرکت (لاجیستوپک) بهره ببرید. خدمات هوایی شرکت لاجیستوپک در امر ارسال بار به لاس وگاس بشرح ذیر میباشد.

الف ) بسته بندی تخصصی جهت ارسال بار به لاس وگاس

بهتر است این نکته را بدانید. که بسته بندی کالای ارسالی به لاس وگاس با باری که از ونک به سمت تجریش ارسال میشود بسیار متفاوت است. درصورتی که بار شما به شیوه اصولی بسته بندی نشده باشد. در قسمت بار فرودگاه امام خمینی مورد پذیرش قرار نخواهد گرفت. اگر که شانس با شما یار باشد و بار شما با تعهد و … مورد پذیرش قرار بگیرد. و بار در پروسه انتقال آسیب ببیند، شرکت هواپیمایی از پرداخت هزینه خسارت به علت بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت. و مسئولیت خسارت بار شما را عهده دار نخواهد شد. پس برای بسلامت رسیدن بار خود یک سرمایه گذاری مناسب انجام دهید. و بسته بندی اصولی بار و کالای ارسالی تان را به لاجیستوپک بسپارید. بار شما در هر حجمی توسط کارمندان مجرب و مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به لاس وگاس میگردد.

این نکته لازم به ذکر است. تمام جعبه های چوبی حاوی بار شما که به لاس وگاس و دیگر شهرهای ایالات متحده امریکا ارسال می گردد.حتما باید سمپاشی گردیده و مدارک معتبر سمپاشی به بارنامه شما الصاق شده باشد. در صورتی که جعبه های چوبی محتوی بار شما سمپاشی نشود. بارتان با هزینه شما در فرودگاه لاس وگاس معدوم می گردد. با این توضیحات در پروسه حمل کالا به لاس وگاس سمپاشی جعبه های چوبی امری است بسیار مهم.

ب ) حمل اضافه بار مسافری به لاس وگاس

چنانچه شما مسافر لاس وگاس و کشور آمریکا هستید. و برای مقدار باری که میخواهید به آنسوی کره خاکی حمل کنید تردید دارید. به هیچ عنوان نگرانی بخود راه ندهید. پیشنهاد ما به شما استفاده از فریت بار به لاس وگاس است. زیرا هزینه فریت بار به لاس وگاس حدود 30 درصد جریمه اضافه بار در پای کانتر پرواز میباشد.پس یک هفته تا ده روز قبل از شروع سفر با شرکت لاجیستوپک هماهنگ نمایید. همکاران ما پس از تحویل بار از محل شما آن را بصورت صحیح و حرفه ای بسته بندی میکنند. سپس آن را به قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت انجام امور گمرکی حمل مینمایند. پس از اینکه امور گمرکی بار شما به اتمام رسید. بارنامه هوایی شما با بهترین نرخ ارسال بار به لاس وگاس ( مناسبترین نرخ فریت بار به لاس وگاس ) صادر میگردد. و بهمراه رزرو کتبی به شما تحویل میشود.حال شما میتوانید با عدم پرداخت جریمه اضافه بار و خیالی راحت بسوی لاس وگاس پرواز کنید.

ج) ارسال بار تجاری به لاس وگاس ، فریت بار تجاری به لاس وگاس :

اگر قصدتان ارسال بار تجاری به لاس وگاس است. تنها با یک تماس میتوانید. از خدمات حمل زمینی بار خود به فرودگاه از هر نقطه شهر، انجام امور گمرکی در سریعترین زمان و استفاده از مناسبترین نرخ حمل بار به لاس وگاس بهره مند شوید. بخش اعظمی از بار تجاری که به شهر لاس وگاس صادر میشود حاوی مواد غذایی وفرش ایرانی میباشد. لاجیستوپک سابقه ارسال ماهانه چندین تن مواد غذایی و فرش دستباف ایرانی به ایالات متحده را دارد. و آمادگی خود را جهت ارائه این سرویس به سایر تجار مواد غذایی و فرش دستبافت ایرانی اعلام میدارد.

د ) ارسال لوازم منزل به لاس وگاس

لاجیستوپک با خدمات سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل هوایی بار به لاس وگاس میباشد. همکاران مجرب ما در امر بسته بندی، در منزل شما حاضر می شوند. در صورتی که بار شما به مقداری باشد که جهت حمل هوایی به لاس وگاس بصرفه باشد.بار را برای حمل هوایی بسته بندی مینمایند. سپس بار لوازم منزل شما تا فرودگاه حمل میگردد. و با بهترین نرخ حمل بار به لاس وگاس ارسال میشود.از اوقات فراغت خود لذت ببرید و تجربه سخت ارسال لوازم منزل به آنسوی جهان را به ما بسپارید.

سایر خدمات لاجیستوپک جهت ارسال بار به لاس وگاس

1.بسته بندی تخصصی جهت ارسال بار به لاس وگاس

بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسب ترین هزینه را بما بسپارید. پس از اینکه همکاران مجرب ما در انبار یا منزل شما حضور یافتند. با بهترین مواد کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد در حضورتان بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام میگیرد.

2.دریافت بار از منزل شما و حمل به فرودگاه

لاجیستوپک بار شمارا در هر نقطه ای که از شهر که باشید دریافت میکند. و به جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می نماید.

3.انجام تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا

میدانید که بار شما در قسمت بار فرودگاه جهت خروج از کشور احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. پرسنل لاجیستوپک بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین زمان ممکن انجام میدهند.

4.صدور بارنامه هوایی جهت ارسال بار به لاس وگاس با بهترین نرخ حمل بار به لاس وگاس و دریافت رزور کتبی بار از هواپیمایی

نکات مهم در هنگام تحویل بار در لاس وگاس

بعد از حمل هوایی بار شما به لاس وگاس. کارکنان شرکت هواپیمایی در شهر لاس وگاس با شماره نوشته شده در بارنامه تحت نام گیرنده بار تماس میگیرند. و ورود بار شما به شهر لاس وگاس را اعلام مینماید. توجه داشته باشید که

  1. تلفن شما در دسترس باشد و شارژ داشته باشد
  2. هنگام صدور بارنامه 2 شماره تلفن ارائه نمایید تا درصورت دردسترس نبودن، افراد بتوانند با شماره دوم تماس بگیرند

این را بدانید. این افراد تلاش ویژه ای برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نمیکنند. و این شمایید که میبایست گوش به زنگ باشید که این تماس برقرار شود. از طرفی شما میتوانید پیش دستی نموده، با شرکت هواپیمایی تماس گرفته و وضعیت بارتان را جویا شوید. پس از اطمینان از رسیدن بار به لاس وگاس فورا به قسمت بار شرکت هواپیمایی مراجعه نمایید. و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید. شرکتهای هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این اوراق از شما دریافت خواهند نمود. این مقدار ارتباطی به هزینه حمل هوایی بار شما به لاس وگاس ندارد. وبطور جداگانه از شما دریافت میگردد.

ارسال بار به لاس وگاس براساس قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات ایالات متحده امریکا میباشد. 10 سال پس از اولین ورود به آمریکا شما بر طبق قوانین ایالات متحده میتوانید لوازم شخصی خود را بفرستید. و مبلغی عوارض گمرکی بابت لوازم منزل و لوازم شخصی خود به دولت امریکا نپردازید. متوجه این موضوع باشید. عوارض گمرکی با هزینه های عملیاتی فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری متفاوت است. در هر فرودگاه مبالغی جهت خدمات فرودگاهی و انبارداری توسط گیرنده کالا پرداخت میگردد. و این موضوع هیچ ارتباطی به هزینه حمل بار هوایی شما در مبدا ندارد. این مبلغ البته چشمگیر نمیباشد. همچنین در اکثر فرودگاه های دنیا تا 48 ساعت پس از رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نمی گردد.پس از گذشت 48 ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان می بایستی به شرکت انباردار هزینه بیشتری پرداخت نمایید. توجه داشته باشید این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها متفاوت میباشند و همچنین قابل تغییر.

درصورتی که شما لوازم منزل و همچنین لوازم شخصی خود را فریت نموده اید. همراه داشتن پکینگ لیست و اینویس بارتان جهت ترخیص ضروری می باشد. همچنین پر نمودن فرم 3299 جهت انجام عملیات ترخیص و تحویل به افسر گمرک ضروری است.ارسال مواد غذایی و خشکبار در بار لوازم شخصی به ایالات متحده حساسیت برانگیز می باشد. توصیه جدی ما این است که اگر مواد غذایی همراه بارتان میباشد در یک جای مشخص قرار داده شود. تا در صورت نیاز افسر گمرکی بتواند آنرا براحتی بازدید کند. و لازم نباشد تمامی بار شما کاملا باز شود. در صورت XRAY بار شما و یا تجسس توسط سگهای گمرک قطعا شما به مشکل خواهید خورد. ارسال لوازم منزل قدیمی و یا عتیقه جات در صورتی که در حجم چشمگیری نباشد در گمرک امریکا مشکلی ندارد. اما ارسال آن از کشورمان مجوزهای خاص نهادهای حکومتی را میطلیبد. ریسک نکنید و از ارسال عتیقه جات پرهیز کنید. زیرا مشکلات قانونی و توقیف کل بار شما در گمرک ایران را در پی خواهد داشت.پس از ارایه فرم 3299 و پکینگ لیست و اینویس کالایتان به افسر گمرک، بار شما توسط وی ارزیابی میشود. سپس مامور USDA بار شما را از جهت آلودگی غذایی و کشاورزی و همچنین چک کردن سمپاشی جعبه های چوبی مورد بازید قرار خواهد داد. حتما دقت کنید که تنها چوب خام است. که نیاز به سمپاشی دارد.و اسباب و اثاثیه شما چوب خام به حساب نیامده و احتیاج به سمپاشی ندارد.پس از تایید مامور USDA بار شما به قسمت XRAY انتقال داده شده و در نهایت به شما تحویل خواهد شد. دقت داشته باشید شما میباید بار را خودتان در وسیله از پیش آماده شد قرار دهید. و به منزل برسانید.