لاجیستوپک مجری خدمات بسته بندی بار و فریت بار به میامی ( ارسال بار به میامی ) میباشد. میامی در نوار ساحلی اقیانوس اطلس قرار دارد. این شهر توریستی به شهر جادو معروف است و یکی از مهمترین و بزرگترین بنادر آمریکا میباشد. جمعیت نسبتا زیادی از هموطنان ما مقیم این شهر میباشند. این جمعیت به دلایل بسیاری با کشور مادری خود، ایران در تماس میباشند. ایرانیان مقیم میامی مبادلات خانوادگی و اقتصادی بسیاری با ایران به طور روزمره در انجام میدهند.

لاجیستوپک مجری هوایی بار، شما را در ارسال بار به میامی (فریت بار به میامی) یاری خواهد رساند. لاجیستوپک قادر خواهد بود انواع بار را در محل شما تحویل گرفته ، پس از ایجاد بسته بندی تخصصی بر روی بار شما به منظور بسلامت رسیدن آن به میامی امور گمرکی را در گمرکات کشور مبدا و جهت حمل بار به میامی انجام دهد. سپس با بهترین نرخ حمل بار به میامی بارنامه هوایی صادر گردد. خدمات بار هوایی شرکت لاجیستوپک بدین شرح میباشد.

بسته بندی تخصصی بار جهت حمل بار به میامی. حمل اضافه بار مسافری از طریق فریت بار به میامی. حمل بار تجاری از طریق فریت بار به میامی. ارسال لوازم منزل به میامی و همچنین حمل دریایی لوازم منزل به میامی و گروپاژ دریایی میباشد.

مدارک لازم جهت ارسال بار به میامی

درصورتی که شما به دنبال ارسال بار به میامی میباشید. در حجم پایین، فریت بار به میامی (ارسال بار به میامی) بصورت هوایی به نفع شما میباشد. پس در این صورت شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی نیاز به پاسپورت و بلیط خواهید داشت. اما در صورتی که میخواهید بار را برای یکی از آشنایانتان ارسال کنید. لاجیستوپک از طرف شما میتواند انجام امور گمرکی را عهده دار شود و نیازی به ارائه مدارک نخواهد بود.

اما زمانیکه بار شما حالت تجاری بخود گرفته باشد. فرض کنیم اگر درخواست شما ارسال مواد غذایی و یا فرش به میامی باشد. ارائه فاکتور فروش، کارت بازرگانی و پکینگ لیست در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی الزامی میباشد. شرکت لاجیستوپک با تجربه سالیان متمادی امور گمرکی در زمینه حمل بار هوایی به میامی قادر است. برای ارسال کالای شما به میامی از کارت بازرگانی همکاران دیگر نیز استفاده کند. پس اگر در حال حاضر کارت بازرگانی شما آماده نیست. تنها کافیست این مورد را به ما یاداور شوید.

در اکثر موارد صاحب بار چه بصورت مسافری و چه بصورت تجاری ملزم به حضور در فرودگاه نیست. لاجیستوپک بار ارسالی شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل میگیرد. سپس حمل زمینی آن را به قسمت بار فرودگاه امام خمینی انجام میدهد. پس از آن به امور گمرکی جهت حمل هوایی بار میپردازد. در این بین حضور تجار یا مسافرینی که مایل به حضور در فرودگاه می باشند نیز مشکلی نخواهد داشت. اما بیایید فرض کنیم که شما خود مسافر نیستید. و تنها مایل به ارسال بار یا سوغات به آشنایان خود در میامی هستید.لاجیستوپک می تواند با تحویل بار از درب منزل آن را برای عزیزان شما به شهر میامی فریت نماید. برای فریت باربه میامی نیاز به حضور مسافر و فرستنده کالا در فرودگاه و یا دفتر لاجیستوپک نیست. شرکت لاجیستوپک پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به میامی ، رزرو کتبی بار شما را از ایرلاین دریافت میکند. و همراه بارنامه به شما تقدیم مینماید. بازه تقریبی رسیدن بار شما تا حدود 7 روز میباشد. که این موضوع رزرو کتبی ارایه شده به شما ذکر گردیده است.

خدمات لاجیستوپک جهت ارسال بار به میامی

شرکت لاجیستوپک مجری سرویس های متنوع بار هوایی جهت ارسال بار به میامی میباشد. که می تواند حاوی چند عدد چمدان تا کانتینرهای 40 فوت دریایی حاوی لوازم منزل شما نیز باشد. اما اگر که شما مسافر یا تاجر باشید. این امکان برای شما فراهم است. که تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به میامی را بصورت تضمینی بما بسپارید. و از خدمات متفاوت این شرکت (لاجیستوپک) بهره ببرید. خدمات هوایی شرکت لاجیستوپک در امر ارسال بار به میامی بشرح ذیل میباشد.

الف ) بسته بندی تخصصی جهت ارسال بار به میامی

لازم به ذکر است. که بسته بندی کالای ارسالی به میامی با باری که از ونک بسمت تجریش ارسال میشود بسیار متفاوت است. درصورتی که بار شما به شیوه اصولی بسته بندی نشده باشد. در قسمت بار فرودگاه امام خمینی پذیرش نخواهد شد. اگر که شانس با شما یار باشد و بار شما با تعهد و … پذیرش شود. و بار در طول حمل آسیب ببیند، شرکت هواپیمایی از پرداخت هزینه خسارت بعلت بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت. و زیر بار پرداخت خسارت به شما نخواهد رفت. پس بمنظور سلامت بار خود یک سرمایه گذاری مناسب انجام دهید. و بسته بندی اصولی بار و کالای ارسالی تان را به لاجیستوپک بسپارید. بار شما در هر اندازه توسط کارمندان مجرب و مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به آنسوی آب ها میگردد.

حتما به این نکته توجه فرمایید. تمام جعبه های چوبی حاوی بار شما که به میامی و دیگر شهرهای ایالات متحده امریکا ارسال می گردد. حتما باید سمپاشی گردیده و مدارک معتبر سمپاشی به بارنامه شما الصاق شده باشد. در صورتی که جعبه های چوبی محتوی بار شما سمپاشی نشود. بارتان با هزینه شما در فرودگاه میامی معدوم می گردد. با این توضیحات در پروسه حمل کالا به میامی سمپاشی جعبه های چوبی امری بسیار حیاتی و مهم است.

ب ) حمل اضافه بار مسافری به میامی

چنانچه عازم میامی و کشور آمریکا میباشید. و برای مقدار باری که میخواهید به آنسوی کره خاکی حمل کنید مردد هستید.جای هیچگونه نگرانی نیست. پیشنهاد ما به شما استفاده از فریت بار به میامی است. زیرا هزینه فریت بار به میامی حدود 30 درصد جریمه اضافه بار در پای کانتر پرواز میباشد.پس یک هفته تا ده روز قبل از آغاز سفر با شرکت لاجیستوپک هماهنگ نمایید. همکاران ما پس از تحویل بار از محل شما آن را بطور صحیح و حرفه ای بسته بندی میکنند. سپس آن را به قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت انجام امور گمرکی حمل مینمایند. پس از اینکه امور گمرکی بار شما به انجام رسید. بارنامه هوایی شما با بهترین نرخ ارسال بار به میامی ( مناسب ترین نرخ فریت بار به میامی ) صادر میگردد. و بهمراه رزرو کتبی به شما تحویل داده میشود.حال شما میتوانید با عدم پرداخت جریمه اضافه بار و خیالی راحت بسوی میامی پرواز کنید.

ج) ارسال بار تجاری به میامی ، فریت بار تجاری به میامی

اگر قصد شما ارسال بار تجاری به میامی است. تنها با بقراری یک تماس میتوانید. از خدمات حمل زمینی بار خود به فرودگاه ازجای جای شهر، انجام امور گمرکی در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به میامی بهره مند شوید. بخش زیادی از بار تجاری که به شهر میامی صادر میشود حاوی مواد غذایی وفرش ایرانی میباشد. شرکت لاجیستوپک سابقه ارسال ماهانه چندین تن مواد غذایی و فرش دستباف ایرانی به ایالات متحده را دارا میباشد. و آمادگی خود را جهت ارائه این سرویس به سایر تجار مواد غذایی و فرش دستبافت ایرانی اعلام میدارد.

د ) ارسال لوازم منزل به میامی

لاجیستوپک با خدمات سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه مدیدی جهت حمل هوایی بار به میامی میباشد. همکاران مجرب ما در امر بسته بندی، در منزل شما حاضر می شوند. در صورتی که بار شما بمقداری باشد که جهت حمل هوایی به میامی بصرفه باشد.بار شما را برای حمل هوایی بسته بندی اصولی مینمایند. سپس بار لوازم منزل شما تا قسمت بار فرودگاه امام خمینی حمل میگردد. و با بهترین نرخ حمل بار به میامی ارسال میشود.از اوقات فراغت خود لذت ببرید و تجربه سخت ارسال لوازم منزل به آنسوی دنیا را به ما بسپارید.

ه) حمل دریایی لوازم منزل به میامی

در صورتی که حجم لوازم منزل شما در حدود 30 مترمکعب یا بیشتر میباشد. یا انکه شما مایل به ارسال تمامی لوازم منزل به میامی هستید. دراین حالت حمل هوایی لوازم منزل به میامی به صرفه نمیباشد. و شما میبایست بوسیله حمل دریایی لوازم منزل خود را به میامی ارسال نمایید. پرسنل مجرب لاجیستوپک در منزل شما حضور پیدا میکنند. و با انجام بسته بندی تخصصی لوازم منزل آن را در کانتینرهای 20 و یا 40 فوت بارگیری مینمایند. پس از بستن بار جهت عدم جابجایی و ریزش در طول مسیر حمل دریایی آن را به گمرک متنقل مینمایند. و تشریفات گمرکی جهت حمل دریایی بار شما به میامی انجام خواهد گرفت. سپس بار شما بصورت زمینی به بندر ایران منتقل میگردد. و جهت ارسال به میامی با بهترین نرخ حمل ارسال بار به میامی بر روی کشتی باربری بارگیری میشود. بار لوازم منزل شما از 45 تا 60 روز دیگر در بندر شهر میامی به شما تحویل خواهد شد.

و) گروپاژ دریایی

کم هزینه ترین و طولانی ترین راه فرستادن بار لوازم منزل به میامی گروپاژ بار به میامی میباشد. در صورتی که شما عجله ای در ارسال لوازم منزل خود به میامی ندارید. و بار ارسالی شما به مقداری باشد که حجم یک کانتینر 20 فوت را تماما پر نمیکند. شما میتوانید فضای باقیمانده در کانتینر را با دیگر افراد مشارکت نمایید. و در هزینه های ارسال بار به میامی صرفه جویی کنید. در اینصورت شما بصورت جدا هزینه بسته بندی بار خود را پرداخت میکنید. ولی در هزینه های انجام امور گمرکی، حمل زمینی بار به بندر، هزینه های بارگیری بر روی کشتی و هزینه حمل دریایی با افراد دیگر شریک میشوید. نکته قابل تامل در این امر همانطور که گفته شد. کم هزینه بودن آن نسبت به حمل یک جای لوازم منزل شما به میامی از طرق دیگر (حمل یک جای بارتان با هواپیما و یا حمل تمامی بارتان با یک کانتینر به میامی) میباشد.

اما نکته منفی در اینجاست. در صورتی که بار افراد داخل کانتینر در مبادی خروجی و ورودی کشورها و گمرکات دارای مشکلی امنیتی، حراستی باشد. تمامی بار کانتینر بطور کامل یکجا ضبط میشود. و شما میبایست با صرف هزینه دموراژ، انبارداری، امور اداری و حقوقی و صرف وقت بار خود را آزاد نمایید.پیشنهاد ما به شما این است. در صورت نیاز به گروپاژ شناختی مناسب نسبت به افرادی که بار خود را با آنها شریک میشوید داشته باشید. پس از اطمینان کامل در صدد بسته بندی کامل بارها و ارسال آن به میامی بصورت مشارکتی باشید.در صورتی که احتیاج به مشاوره داشتید با ما تماس حاصل بگیرید.

سایر خدمات لاجیستوپک جهت ارسال بار به میامی

1.بسته بندی تخصصی جهت ارسال بار به میامی

بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسب ترین هزینه را بما بسپارید. پس از اینکه همکاران مجرب ما در انبار یا منزل شما حضور یافتند. با بهترین مواد کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد در حضورتان بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام میگیرد.

2.دریافت بار از منزل شما و حمل به فرودگاه

لاجیستوپک بار شمارا در هر کجا شهر دریافت میکند. و جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می نماید.

3.انجام تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا

مستحضرید که بار شما در قسمت بار فرودگاه جهت خروج از کشور احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. پرسنل لاجیستوپک بدون نیاز به حضور شما، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام میدهند.

4.صدور بارنامه هوایی جهت ارسال بار به میامی با بهترین نرخ حمل بار به میامی و دریافت رزور کتبی بار از هواپیمایی

نکات مهم در هنگام تحویل بار در میامی

بعد از حمل هوایی بار شما به میامی. پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر میامی با شماره مندرج در بارنامه تحت نام گیرنده بار تماس میگیرند. و ورود بار شما به شهر میامی را اعلام مینماید. توجه داشته باشید که

  1. تلفن شما در دسترس باشد و شارژ داشته باشد
  2. هنگام صدور بارنامه 2 شماره تلفن ارائه نمایید تا درصورت دردسترس نبودن، افراد بتوانند با شماره دوم تماس بگیرند

بهرحال لازم است بدانید. این افراد تلاش زیادی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نمیکنند. و این شمایید که میبایست گوش به زنگ باشید که این تماس برقرار شود. از طرفی شما میتوانید پیش دستی نموده، با شرکت هواپیمایی تماس گرفته و وضعیت بارتان را جویا شوید. پس از حصول اطمینان از رسیدن بار به میامی می بایست به قسمت بار هواپیمایی مراجعه نمایید. و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید. هواپیمایی ها مبلغی را جهت ارائه این اوراق از شما طلب خواهند نمود. این مقدار جدای از هزینه حمل هوایی بار شما به میامی میباشد.

ارسال بار به میامی بر طبق قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات ایالات متحده امریکا میباشد. تا 10 سال از اولین ورود به آمریکا شما بر طبق قوانین ایالات متحده میتوانید لوازم شخصی خود را بفرستید. و هیچ عوارض گمرکی بابت لوازم منزل و لوازم شخصی خود به دولت امریکا نمیپردازید. ذکر این نکته ضروری است.که عوارض گمرکی با هزینه های عملیاتی فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری متفاوت است. در هر فرودگاه مبالغی جهت خدمات فرودگاهی و انبارداری توسط گیرنده کالا پرداخت میگردد. و این موضوع هیچ ارتباطی به هزینه حمل بار هوایی شما در مبدا ندارد. این مبلغ بسیار ناچیز میباشد. همچنین در اکثر فرودگاههای دنیا تا 48 ساعت پس از رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نمی گردد.پس از گذشت 48 ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان می بایست به شرکت انباردار هزینه بیشتری پرداخت نمایید. توجه داشته باشید این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها متفاوت میباشند و همچنین قابل تغییر.

اگر که شما لوازم منزل و همچنین لوازم شخصی خود را فریت نموده اید. همراه داشتن پکینگ لیست و اینویس بارتان جهت ترخیص ضروری می باشد. همچنین پر نمودن فرم 3299 جهت انجام عملیات ترخیص و تحویل به افسر گمرک ضروری است.ارسال مواد غذایی و خشکبار در بار لوازم شخصی به ایالات متحده حساسیت زا می باشد.توصیه اکید ما این است که اگر مواد غذایی در بار میباشد در یک جای مشخص قرار داده شود. تا در صورت لزوم افسر گمرکی بتواند آنرا به آسانی رویت کند. و نیازی نباشد بار بصورت کامل باز شود. در صورت XRAY بار شما و یا تجسس توسط سگهای گمرک قطعا شما دچار مشکل خواهید شد. ارسال لوازم منزل قدیمی و یا عتیقه جات در صورتی که در حجم چشمگیری نباشد در گمرک امریکا مشکلی ندارد. اما ارسال آن از کشورمان مجوزهای خاص نهادهای حکومتی را میطلیبد. ریسک نکنید و از ارسال عتیقه جات پرهیز کنید. چون مشکلات قانونی و توقیف کل بار شما در گمرک ایران را در پی خواهد داشت. پس از ارایه فرم 3299 و پکینگ لیست و اینویس کالایتان به افسر گمرک، بار شما توسط ایشان ارزیابی میشود. سپس مامور USDA بار شما را از جهت آلودگی غذایی و کشاورزی و همچنین چک کردن سمپاشی جعبه های چوبی مورد بازید قرار خواهد داد. حتما دقت کنید که فقط چوب خام است. که نیاز به سمپاشی دارد. و اسباب و اثاثیه شما چوب خام به حساب نیامده و احتیاج به سمپاشی ندارد.پس از تایید مامور USDA بار شما به قسمت XRAY انتقال داده شده و در نهایت به شما تحویل خواهد شد. دقت داشته باشید شما میباید بار را خودتان در وسیله از پیش آماده شد قرار دهید. و به منزل برسانید.