لاجیستوپک مجری خدمات بسته بندی بار و فریت بار به نیویورک ( ارسال بار به نیویورک ) میباشد. نیویورک پرجمعیت ترین شهر ایالت نیویورک و ایالات متحده آمریکا می باشد. که یکی از قطب های فرهنگی، سیاسی و اقتصادی آمریکا نیز هست. همچنین یکی از بزرگترین و جامع ترین پروژه‌های ایران‌شناسی به نام دانشنامه ایرانیکا نیزدر این شهر ودانشگاه کلمبیا قرار دارد. جمعیت قابل توجهی از هموطنان ایرانی در نیویورک و در شهرهای اطراف آن مشغول به زندگی میباشند. این جمعیت قابل توجه بنا به علتهای زیادی در تماس با کشور مادری خود، ایران میباشند. مبادلات خانوادگی، فرهنگی و اقتصادی بسیاری بین ایرانیان مقیم نیویورک و ایران به طور روزمره درحال انجام میباشد. همچنین شهر نیویورک به علت قرار گرفتن فرودگاه عظیم JFK که یکی از مهمترین فرودگاههای کشور آمریکا میباشد. به همین علت این شهر قطب هوانوردی منطقه نیز تبدیل شده است.

این شهر همچنین از وجود بنادری در ساحل اقیانوس اطلس در امر حمل و نقل دریایی نیز استفاده میبرد. با در نظر گرفتن نیاز ایرانیان مقیم نیویورک که احتیاج به مراوده با کشور ایران را دارند. مراکز حمل و نقل هوایی و دریایی مهمی در شهر نیویورک وجود دارد. بنابراین مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به آمریکا از طریق این شهر انجام میگیرد.

لاجیستوپک مجری هوایی بار، شما را در ارسال بار به نیویورک (فریت بار به نیویورک) یاری خواهد رساند. این شرکت قادر است انواع بار را در محل منزل انبار یا دفتر شما تحویل گرفته ، پس از انجام بسته بندی تخصصی بر روی بار شما جهت بسلامت رسیدن آن به نیویورک امور گمرکی را در گمرکات کشور مبدا و جهت حمل بار شما به نیویورک به انجام رساند. سپس بارنامه هوایی یا دریایی با بهترین نرخ حمل بار به نیویورک صادر می گردد. خدمات بار هوایی شرکت لاجیستوپک بدین شرح میباشد.

بسته بندی تخصصی بار جهت حمل بار به نیویورک. حمل اضافه بار مسافری از طریق فریت بار به نیویورک. حمل بار تجاری از طریق فریت بار به نیویورک. ارسال لوازم منزل به نیویورک و همچنین حمل دریایی لوازم منزل به نیویورک و گروپاژ دریایی میباشد.

مدارک لازم جهت ارسال بار به نیویورک

زمانیکه شما مایل به ارسال بار به نیویورک باشید. در وزن کم، فریت بار به نیویورک (ارسال بار به نیویورک) بوسیله هواپیما برای شما بصرفه میباشد. در اینصورت شما نیاز به بلیط و پاسپورت در قسمت بار فرودگاه امام خمینی را دارید. البته در صورتی که بلیط و پاسپورت حاضر نباشد و شما بار را برای یکی از بستگان خود ارسال میکنید. لاجیستوپک میتواند از جانب شما انجام امور گمرکی را به عهده گرفته و نیازی به ارائه آن مدارک نخواهد بود.

زمانیکه بار شما حالت تجاری به خود بگیرد. بعنوان مثال درخواست شما ارسال مواد غذایی و یا فرش به نیویورک است. ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در بیشتر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی الزامی و کافی میباشد. شرکت لاجیستوپک با تجربه امور گمرکی در زمینه حمل بار هوایی به نیویورک قادر خواهد بود. از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال بار به نیویورک نیز اقدام نماید.درصورتی که کارت بازرگانی شما در حال حاضر آماده نباشد تنها کافیست این مورد را به ما یاداوری نمایید.

نکته دیگر اینکه در اکثر موارد حضور صاحب بار چه بصورت مسافری و چه بصورت تجاری در فرودگاه الزامی نمیباشد. لاجیستوپک بارتان را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل میگیرد.پس از آن حمل زمینی آن را به قسمت بار فرودگاه امام خمینی انجام میدهد. و به امور گمرکی جهت حمل هوایی آن میپردازد.بعضی از تجار یا مسافرین مایل به حضور در فرودگاه می باشند که این امر نیز مشکلی دربر نخواهد داشت. در صورتی که شما عازم سفر نیستید. و تمایل به ارسال بار یا سوغات به عزیزان خود دارید.لاجیستوپک می تواند بار شما را از درب منزل تحویل بگیرد و برای شما به شهر نیویورک فریت نماید.فریت باربه نیویورک الزامی به حضور مسافر و فرستنده کالا در فرودگاه و یا دفتر لاجیستوپک ندارد. در این راستا لاجیستوپک پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به نیویورک ، رزرو کتبی بار شما را از ایرلاین دریافت خواهد نمود. و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.معمولا بارهای مسافری و تجاری به نیویورک حداکثر تا مدت 7 روز به این شهر میرسند. البته این مدت زمان در رزرو کتبی ارایه شده به شما ذکر گردیده است.

خدمات لاجیستوپک جهت ارسال بار به نیویورک

شرکت لاجیستوپک مجری سرویس های متنوع بار هوایی جهت ارسال بار به نیویورک میباشد.که وزنهای کمی مانند چند عدد چمدان تا کانتینرهای 40 فوت دریایی حاوی لوازم منزل شما را شامل میشود. اگر شما مسافر یا تاجر باشید میتوانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به نیویورک را بصورت تضمینی بما بسپارید. و از خدمات متنوع شرکت لاجیستوپک بهره ببرید. خدمات هوایی شرکت لاجیستوپک در امر ارسال بار به نیویورک بشرح زیر است.

الف ) بسته بندی تخصصی جهت ارسال بار به نیویورک

حتما به این موضوع توجه داشته باشید. که بسته بندی بار ارسالی به نیویورک با باری که از میرداماد به نیاوران ارسال میشود بسیار متفاوت است. زمانیکه بار شما بصورت اصولی بسته بندی نشود. در قسمت بار فرودگاه امام خمینی مورد پذیرش قرار نمیگیرد. در صورتی که شانس یاری نماید و بار شما با تعهد و … مورد پذیرش قرار بگیرد. اگر بار در پروسه حمل آسیب ببیند، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما بعلت بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت. و خسارت بار شما را نخواهد پرداخت.لذا در راستای بسلامت رسیدن بار خود یک سرمایه گذاری مفید و مناسب انجام دهید. وبسته بندی اصولی آن را به لاجیستوپک بسپارید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به آنسوی دنیا میشود.

لازم است بدانید. که تمامی جعبه های چوبی حاوی بار شما که به نیویورک و دیگر شهرهای ایالات متحده امریکا ارسال می گردد.میباید سمپاشی شده و مدارک معتبر سمپاشی به بارنامه شما الصاق گردیده باشد. اگر که جعبه های چوبی محتوی بار شما سمپاشی نشود. بارتان با هزینه شما در فرودگاه نیویورک معدوم می گردد. پس سمپاشی جعبه های چوبی امری ضروری در پروسه حمل کالا به نیویورک می باشد.

ب ) حمل اضافه بار مسافری به نیویورک

در صورتی که مسافر شهر نیویورک میباشید. و از محدودیت مقدار بار مجاز در پروازهای خارجی خصوصا به آنطرف اقیانوس اطلس بسوی امریکا و کانادا رنج میبرید. اصلا نگران نباشید. پیشنهاد ما به شما استفاده از فریت بار به نیویورک میباشد. زیرا هزینه فریت بار به نیویورک حدود 30 درصد جریمه اضافه بار در پای کانتر هواپیمایی میباشد.به همین دلیل یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با شرکت لاجیستوپک هماهنگ نمایید. ما بار را از درب منزل شما تحویل گرفته و آن را به شیوه اصولی بسته بندی مینماییم.سپس جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی حمل مینماییم. پس از اینکه امور گمرکی بار شما کاملا انجام شد. بارنامه هوایی شما با بهترین نرخ ارسال بار به نیویورک ( مناسب ترین نرخ فریت بار به نیویورک ) صادر میگردد. و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم خواهد شد. با این تفاسیر شما با عدم پرداخت جریمه اضافه بار هم در حفظ پول خود موفق بوده اید. هم با دستی سبک و خیالی راحت بسوی نیویورک پرواز میکنید.

ج) ارسال بار تجاری به نیویورک ، فریت بار تجاری به نیویورک :

در صورتی که شما قصد ارسال بار تجاری خود به نیویورک را دارید. با تماس با ما از خدمات حمل زمینی بار خود تا فرودگاه از هر نقطه شهر، انجام امور گمرکی در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به نیویورک بهره مند شوید. عمده بار تجاری که در حال حاضر به شهر نیویورک صادر میشود حاوی مواد غذایی وفرش ایرانی میباشد. لاجیستوپک سابقه ارسال ماهیانه چندین تن مواد غذایی و فرش دستباف ایرانی را به ایالات متحده دارد. و با آمادگی کامل محیای ارائه این سرویس را به سایر تجار مواد غذایی و فرش دستبافت میباشد.

د ) ارسال لوازم منزل به نیویورک

لاجیستوپک با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل هوایی بار به نیویورک میباشد.همکاران مجرب ما در امر بسته بندی، در منزل شما حاضر می شوند. درصورتی که بار شما مقداری باشد که جهت حمل هوایی به نیویورک به صرفه باشد.بار را برای حمل هوایی بسته بندی مینمایند. سپس بار لوازم منزل شما به فرودگاه حمل میگردد.و با بهترین نرخ حمل بار به نیویورک فرستاده میشود. تجربه سخت ارسال لوازم منزل به آن سوی کره خاکی را به ما سپرده و از اوقات فراغت خود لذت ببرید.

ه) حمل دریایی لوازم منزل به نیویورک

در صورتی که حجم لوازم منزل شما در حدود 30 مترمکعب یا بیشتر میباشد. یا انکه شما مایل به ارسال تمامی لوازم منزل خود به نیویورک هستید. دراین حالت حمل هوایی لوازم منزل به نیویورک به صرفه نمیباشد. و شما میبایست بوسیله حمل دریایی لوازم منزل خود را به نیویورک ارسال نمایید. پرسنل مجرب لاجیستوپک در منزل شما حضور پیدا میکنند. و با انجام بسته بندی تخصصی لوازم منزل آن را در کانتینرهای 20 و یا 40 فوت بارگیری مینمایند. پس از مهار بار جهت عدم جابجایی و ریزش در طول مسیر حمل دریایی آن را به گمرک متنقل مینمایند. و تشریفات گمرکی جهت حمل دریایی بار شما به نیویورک انجام خواهد گرفت. سپس بار شما بطور زمینی به بندر منتقل میشود. و جهت ارسال به نیویورک با بهترین نرخ حمل ارسال بار به نیویورک بر روی کشتی بارگیری میشود. بار لوازم منزل شما حدود 45 تا 60 روز دیگر در بندر شهر نیویورک به شما تحویل خواهد شد.

و) گروپاژ دریایی

کم هزینه ترین و طولانی ترین راه فرستادن بار لوازم منزل به نیویورک گروپاژ بار به نیویورک میباشد. در صورتی که شما عجله ای در ارسال لوازم منزل خود به نیویورک ندارید. و بار شما به مقداری باشد که حجم یک کانتینر 20 فوت را تماما پر نمیکند. شما میتوانید فضای باقیمانده در کانتینر را با افراد دیگر تقسیم و مشارکت نمایید. و در هزینه های ارسال بار به نیویورک صرفه جویی نمایید. در اینصورت شما هزینه بسته بندی بار خود را پرداخت میکنید. ولی در هزینه های انجام امور گمرکی، حمل زمینی بار به بندر، هزینه های بارگیری بر روی کشتی و هزینه حمل دریایی با افراد دیگر مشارکت می نمایید. نکته مثبت در این امر همانطور که گفته شد. کم هزینه بودن آن نسبت به حمل یک جای لوازم منزل شما به نیویورک از طرق دیگر (حمل یک جای بارتان با هواپیما و یا حمل تمامی بارتان با یک کانتینر به نیویورک) میباشد.

اما نکته منفی در اینجاست. در صورتی که بار افراد داخل کانتینر در مبادی خروجی و ورودی کشورها و گمرکات دارای مشکلی امنیتی، حراستی باشد.تمامی بار کانتینر بطور یکجا توقیف میشود. و شما میبایست با صرف هزینه دموراژ، انبارداری، امور اداری و حقوقی و صرف وقت بار خود را آزاد نمایید.پیشنهاد لاجیستوپک به شما این است.در صورت نیاز به گروپاژ شناخت کافی نسبت به افرادی که بار خود را با آنها شریک میشوید داشته باشید.پس از اطمینان کامل در صدد بسته بندی کامل بارها و ارسال آن به نیویورک بصورت مشارکتی باشید.در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس حاصل نمایید.

سایر خدمات لاجیستوپک جهت ارسال بار به نیویورک

1.بسته بندی تخصصی جهت ارسال بار به نیویورک

بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسب ترین هزینه در محل بما بسپارید. پرسنل مجرب ما در محل شما حضور پیدا میکنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. لازم به ذکر است که بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام میگیرد.

2.دریافت بار از منزل شما و حمل به فرودگاه

لاجیستوپک بار شمارا در هر کجا شهر دریافت نموده. و جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می نماید.

3.انجام تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا

بارشما در قسمت بار فرودگاه جهت خروج از کشور احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد.پرسنل شرکت بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.

4.صدور بارنامه هوایی جهت ارسال بار به نیویورک با بهترین نرخ حمل بار به نیویورک و دریافت رزور کتبی بار از هواپیمایی

نکات مهم در هنگام تحویل بار در نیویورک

پس از حمل هوایی بار شما به نیویورک. پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر نیویورک با شماره تلفن ارائه شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس میگیرند. و رسیدن بار شما به شهر نیویورک را اعلام مینماید. توجه داشته باشید که

  1. تلفن شما در دسترس باشد و شارژ داشته باشد
  2. هنگام صدور بارنامه 2 شماره تلفن ارائه نمایید تا درصورت دردسترس نبودن، افراد بتوانند با شماره دوم تماس بگیرند

در هر صورت لازم است که بدانید. این افراد تلاش ویژه ای در تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند نمود. و این شما هستید که میبایست گوش به زنگ باشید که این اعلان به شما شود. در حالت دیگر شما میتوانید پیش دستی نموده، با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از رسیدن بارتان به نیویورک می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه نمایید.سپس اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید. شرکتهای هواپیمایی مبلغی را جهت تسلیم این اوراق از شما دریافت خواهند نمود. این مبلغ جدای از مبلغ حمل هوایی بار شما به نیویورک میباشد.

ارسال بار به نیویورک براساس قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات ایالات متحده امریکا میباشد. شما میتوانید طبق قوانین امریکا لوازم شخصی خود را تا 10 سال از اولین ورود خود به ایالات متحده بفرستید. و بابت لوازم منزل و لوازم شخصی خود به هیچ وجه عوارض گمرکی به دولت امریکا پرداخت نکنید. توجه داشته باشید که عوارض گمرکی با هزینه های عملیاتی فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری تفاوت دارد.در هر فرودگاهی مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایت توسط گیرنده کالا پرداخت شود. و این موضوع هیچگونه ربطی به پول حمل بار هوایی شما در مبدا ندارد. اما بدانید که این مبالغ تقریبا ناچیز میباشد. همچنین در بیشتر فرودگاه های دنیا تا 48 ساعت پس از رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نمی گردد.پس از طی 48 ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان می بایست به شرکت انباردار هزینه بیشتری پرداخت نمایید. توجه داشته باشید این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها متفاوت میباشند و همچنین قابل تغییر.

در حالی که شما لوازم منزل و همچنین لوازم شخصی خود را فریت نموده اید. همراه داشتن پکینگ لیست و اینویس بارتان جهت ترخیص ضروری است.ضمنا پر نمودن فرم 3299 جهت انجام عملیات ترخیص و تحویل به افسر گمرک ضروری است.اغلب ارسال مواد غذایی و خشکبار در بار لوازم شخصی به ایالات متحده حساسیت زا می باشد. هشدار ما به شما این است که اگر مواد غذایی همراه بارتان میباشد در یک جای مشخص قرار داده شود. تا در صورت نیاز افسر گمرک بتواند بار شما را براحتی رویت کند. و لازم نباشد تمامی بار شما باز شود. در صورتی که مواد غذایی در بار شما می باشد دروغ نگویید. در صورت XRAY بار شما و یا تجسس بارتان توسط سگهای گمرک بطورقطع دچار مشکل خواهید شد. ارسال لوازم منزل قدیمی و یا عتیقه جات در صورتی که به مقدار چشمگیری نباشد در گمرک امریکا مشکلی ندارد. ولی ارسال آن از ایران مجوزهای خاص نهادهای حکومتی را میطلیبد. پس ریسک نکرده و از ارسال عتیقه جات پرهیز کنید. چرا که مشکلات قانونی و توقیف کل بار شما در گمرک ایران را در پی خواهد داشت.پس از ارایه فرم 3299 و پکینگ لیست و اینویس کالایتان به افسر گمرک، بار شما توسط وی ارزیابی میشود. سپس مامور USDA بار شما را از جهت آلودگی غذایی و کشاورزی و همچنین چک کردن سمپاشی جعبه های چوبی مورد بازید قرار میدهد. دقت داشته باشید که فقط چوب خام نیاز به سمپاشی دارد.و اسباب و اثاثیه شما چوب خام به حساب نیامده و احتیاج به سمپاشی ندارد.پس از تایید مامور USDA بار شما به قسمت XRAY انتقال داده شده و در نهایت به شما تحویل خواهد شد. دقت داشته باشید شما میبایست بار را خودتان در وسیله نقلیه قرار دهید و به منزل برسانید.