لاجیستوپک مجری خدمات بسته بندی بار و فریت بار به اوکلاهما ( ارسال بار به اوکلاهما ) میباشد. اکلاهما سیتی مرکز ایالت اکلاهما آمریکا است. و بیست و نهمین شهر بزرگ ایالت متحده نیز میباشد.جمعیت قابل توجهی از هموطنان ما در این شهر اقامت دارند. بنا به علتهای زیادی این جمعیت با کشور خود، ایران در تماس میباشند. ایرانیان مقیم اوکلاهما مبادلات خانوادگی، فرهنگی و اقتصادی بسیاری با ایران به طور روزانه انجام میدهند.

با توجه به نیاز ایرانیان مقیم اوکلاهما که علاقمند به مراوده با کشور خودشان هستند. در شهر اوکلاهما مراکز حمل و نقل هوایی مهمی وجود دارد.

لاجیستوپک مجری هوایی بار، شما را در ارسال بار به اوکلاهما (فریت بار به اوکلاهما) یاری میرساند. این شرکت میتواند انواع بار را در محل شما تحویل گرفته ، پس از انجام بسته بندی تخصصی بر روی بار شما جهت بسلامت رسیدن آن به اوکلاهما امور گمرکی را در گمرکات کشور مبدا و جهت حمل بار به اوکلاهما انجام دهد. سپس با بهترین نرخ حمل بار به اوکلاهما بارنامه هوایی شما صادر گردد. خدمات بار هوایی شرکت لاجیستوپک به شرح ذیل می باشد.

بسته بندی تخصصی بار جهت حمل بار به اوکلاهما. حمل اضافه بار مسافری از طریق فریت بار به اوکلاهما. حمل بار تجاری از طریق فریت بار به اوکلاهما. ارسال لوازم منزل به اوکلاهما و همچنین حمل دریایی لوازم منزل به اوکلاهما و گروپاژ دریایی میباشد.

مدارک لازم جهت ارسال بار به اوکلاهما

درصورت که تمایل به ارسال بار به اوکلاهما دارید. در اوزان پایین، فریت بار به اوکلاهما (ارسال بار به اوکلاهما) بصورت هوایی برای شما بصرفه می باشد. با این حساب شما احتیاج به بلیط و پاسپورت در قسمت بار فرودگاه امام خمینی را دارید. البته در صورتی که شما بار را برای یکی از آشنایان خود ارسال مینمایید. لاجیستوپک از طرف شما انجام امور گمرکی را به عهده گرفته و نیازی به ارائه مدارک نخواهد بود.

اما در صورتی که بار شما حالت تجاری داشته باشد. بعنوان مثال درخواست شما ارسال مواد غذایی و یا فرش به اوکلاهما باشد. ارائه فاکتور فروش، کارت بازرگانی و پکینگ لیست در بیشتر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی الزامی و کافی میباشد. شرکت لاجیستوپک با تجربه امور گمرکی در زمینه حمل بار هوایی به اوکلاهما قادر است. جهت ارسال بار شما به اوکلاهما از کارت بازرگانی همکاران دیگر نیز اقدام نماید.اگر که کارت بازرگانی شما در حال حاضر موجود نمی باشد فقط کافیست این مورد را به ما یاداور شوید.

دربیشتر مواقع حضور صاحب بار چه بصورت مسافری و چه بصورت تجاری در فرودگاه الزامی نیست. لاجیستوپک بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل میگیرد. وسپس بوسیله حمل زمینی ، آن را تا قسمت بار فرودگاه امام خمینی میرساند. و پروسه امور گمرکی جهت حمل هوایی آن را به اتمام میرساند. اما حضور بعضی از تجار یا مسافرین که مایل به حضور در فرودگاه می باشند نیز مشکلی نخواهد داشت. اما در صورتی که شما مسافر نیستید. و به دنبال ارسال بار یا سوغات به عزیزان خود در اوکلاهما هستید. لاجیستوپک می تواند با تحویل بار از درب منزل شما آن را برایتان به شهر اوکلاهما فریت نماید. فریت باربه اوکلاهما ملزم به حضور مسافر و فرستنده کالا در فرودگاه و یا دفتر لاجیستوپک نیست. در این راستا لاجیستوپک پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به اوکلاهما ، رزرو کتبی بار شما را از ایرلاین دریافت خواهد نمود. و همراه بارنامه به شما تقدیم میکند. تقریبا مدت زمان رسیدن بار شما به شهر اوکلاهما 7 روز میباشد. البته این موضوع در رزرو کتبی ارایه شده به شما ذکر گردیده است.

خدمات لاجیستوپک جهت ارسال بار به اوکلاهما

شرکت لاجیستوپک مجری سرویس های متنوع بار هوایی جهت ارسال بار به اوکلاهما میباشد.که میتواند شامل چندعدد چمدان تا کانتینرهای 40 فوت دریایی حاوی لوازم منزل شما نیز باشد. چنانچه مسافر یا تاجر باشید میتوانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به اوکلاهما را با تضمین بما بسپارید. و از خدمات متنوع این شرکت (لاجیستوپک) بهره ببرید. خدمات هوایی شرکت لاجیستوپک در امر ارسال بار به اوکلاهما بشرح ذیر میباشد.

الف ) بسته بندی تخصصی جهت ارسال بار به اوکلاهما

توجه داشته باشید. بسته بندی کالای ارسالی به اوکلاهما با باری که از جردن به تجریش ارسال میشود بسیار متفاوت است. درصورتی که بار به شیوه اصولی بسته بندی نشود. در قسمت بار فرودگاه امام خمینی مورد پذیرش قرار نخواهد گرفت. اگر در صورت خوش شانسی بار شما با تعهد و … مورد پذیرش قرار بگیرد. و بار در طول حمل آسیب ببیند، شرکت هواپیمایی از پرداختتن خسارت شما بدلیل بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت. و خسارت بار شما را به عهده دار نخواهد شد. لذا در راستای بسلامت رسیدن بار خود یک سرمایه گذاری مفید و مناسب انجام دهید. وبسته بندی اصولی آن را به لاجیستوپک بسپارید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به آنسوی آبها میشود.

این نکته را مد نظر داشته باشید. تمامی جعبه های چوبی حاوی بار شما که به اوکلاهما و دیگر شهرهای ایالات متحده امریکا ارسال می گردد.میبایست سمپاشی گردیده و مدارک معتبر سمپاشی به بارنامه شما الصاق شده باشد. اگر که جعبه های چوبی محتوی بار شما سمپاشی نشده باشد. بار شما با هزینه خودتان در فرودگاه اوکلاهما معدوم می گردد. لذا در پروسه حمل کالا به اوکلاهما سمپاشی جعبه های چوبی امری بسیار مهم میباشد.

ب ) حمل اضافه بار مسافری به اوکلاهما

اگر که شما عازم شهر اوکلاهما و کشور آمریکا هستید. و بابت مقدار باری که میخواهید به آنسوی کره خاکی حمل کنید تردید دارید. به هیچ عنوان نگران نباشید. ما به شما استفاده از فریت بار به اوکلاهما را پیشنهاد میکنیم. زیرا هزینه فریت بار به اوکلاهما حدود 30 درصد جریمه اضافه بار در پای کانتر پرواز میباشد.به این منظور یک هفته یا ده روز قبل از سفر با شرکت لاجیستوپک هماهنگ نمایید. ما پس از تحویل بار از محل شما آن را بصورت اصولی بسته بندی میکنیم. سپس آن را به قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت انجام امور گمرکی حمل مینماییم. پس از اینکه امور گمرکی بار شما به اتمام رسید. بارنامه هوایی شما با بهترین نرخ ارسال بار به اوکلاهما ( مناسب ترین نرخ فریت بار به اوکلاهما ) صادر میگردد. و به همراه رزرو کتبی به شما تحویل میشود. در اینصورت شما با عدم پرداخت جریمه اضافه بار و خیالی راحت بسوی اوکلاهما پرواز میکنید.

ج) ارسال بار تجاری به اوکلاهما ، فریت بار تجاری به اوکلاهما :

در صورتی که شما قصد ارسال بار تجاری خود به اوکلاهما را دارید. با تماس با ما از خدمات حمل زمینی بار خود به فرودگاه از هر نقطه شهر، انجام امور گمرکی در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسبترین نرخ حمل بار به اوکلاهما بهره مند شوید. از آنجایی که عمده بار تجاری که به شهر اوکلاهما صادر میشود شامل مواد غذایی وفرش ایرانی میباشد. لاجیستوپک سابقه ارسال ماهیانه چندین تن مواد غذایی و فرش دستباف ایرانی را به ایالات متحده دارد. و آمادگی خود را جهت ارائه این سرویس به سایر تجار مواد غذایی و فرش دستبافت ایرانی اعلام میدارد.

د ) ارسال لوازم منزل به اوکلاهما

لاجیستوپک با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل هوایی بار به اوکلاهما میباشد.همکاران مجرب ما در امر بسته بندی، در منزل شما حاضر می شوند. درصورتی که بار شما مقداری باشد که جهت حمل هوایی به اوکلاهما به صرفه باشد.بار را برای حمل هوایی بسته بندی مینمایند. سپس بار لوازم منزل شما به فرودگاه حمل میگردد. و با بهترین نرخ حمل بار به اوکلاهما فرستاده میشود. تجربه دشوار ارسال لوازم منزل به آنسوی جهان را به ما سپرده و از مسافرت خود لذت ببرید.

ه) حمل دریایی لوازم منزل به اوکلاهما

در حالتی که حجم لوازم منزل شما در حدود 30 مترمکعب یا بیشتر میباشد. یا انکه شما تمایل به ارسال تمامی لوازم منزل خود به اوکلاهما دارید. دراین حالت حمل هوایی لوازم منزل به اوکلاهما برای شما مقرون به صرفه نمیباشد. و شما میبایست بوسیله حمل دریایی لوازم منزل خود را به اوکلاهما ارسال نمایید. پرسنل مجرب شرکت لاجیستوپک در منزل شما حضور پیدا میکنند. و با اعمال بسته بندی تخصصی لوازم منزل آن را آماده بارگیری در کانتینرهای 20 و یا 40 فوت مینمایند. پس از مهار بار جهت عدم جابجایی و ریزش در طول پروسه حمل دریایی آنرا به گمرک متنقل مینمایند. و تشریفات گمرکی جهت حمل دریایی بار شما به اوکلاهما انجام خواهد شد. سپس بارتان بطور زمینی به بندر منتقل میگردد. و جهت ارسال به اوکلاهما با بهترین نرخ حمل ارسال بار به اوکلاهما بر روی کشتی بارگیری میشود. تحویل بار شما در بندر شهر اوکلاهما حدودا 45 تا 60 روز دیگر خواهد بود.

و) گروپاژ دریایی

کم هزینه ترین و طولانی ترین راه فرستادن بار لوازم منزل به اوکلاهما گروپاژ بار به اوکلاهما میباشد. در صورتی که شما محدودیت زمانی در ارسال لوازم منزل خود به اوکلاهما ندارید. و بار شما به قدری باشد که فضای یک کانتینر 20 فوت را تماما پر نمیکند. شما میتوانید حجم باقیمانده در کانتینر را با افراد دیگر تقسیم نمایید. و در هزینه های ارسال بار به اوکلاهما صرفه جویی کنید. در اینصورت شما هزینه بسته بندی بار خود را پرداخت میکنید. ولی در هزینه های مربوط به امور گمرکی، حمل زمینی بار به بندر، هزینه های بارگیری بر روی کشتی و هزینه حمل دریایی با افراد دیگر مشارکت می نمایید. نکته مثبت در این امر همانطور که بیان شد.هزینه پایین آن نسبت به حمل یک جای لوازم منزل شما به اوکلاهما از طرق دیگر (حمل یک جای بارتان با هواپیما و یا حمل تمامی بارتان با یک کانتینر به اوکلاهما) میباشد.

اما نکته منفی قصه در اینجاست. در صورتی که بار نفرات داخل کانتینر در مبادی خروجی و ورودی کشورها و گمرکات دارای مشکلی امنیتی، حراستی باشد.کل بار کانتینر بطور یکجا توقیف میشود. و شما میبایست با پرداخت هزینه دموراژ، انبارداری، امور اداری و حقوقی و صرف وقت بار خود را آزاد نمایید.پیشنهاد لاجیستوپک به شما این است.اگر نیاز به انجام گروپاژ دارید. شناخت کافی نسبت به افرادی که بار خود را با آنها شریک میشوید داشته باشید.پس از اطمینان کامل در پی بسته بندی کامل بارها و ارسال آن به اوکلاهما بصورت مشارکتی باشید.در صورت نیاز به مشاوره با لاجیستوپک تماس حاصل نمایید.

سایر خدمات لاجیستوپک جهت ارسال بار به اوکلاهما

1. بسته بندی تخصصی جهت ارسال بار به اوکلاهما

بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبترین هزینه را بما بسپارید. پرسنل مجرب ما در منزل یا انبار شما حضور پیدا میکنند. در حضور شما با استفاده از بهترین مواد کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام میگیرد.

2. دریافت بار از منزل شما و حمل به فرودگاه

لاجیستوپک بار شمارا در هر کجا شهر دریافت میکند. و جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می نماید.

3.انجام تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا

از آنجا که بار شما در قسمت بار فرودگاه جهت خروج از کشور احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. پرسنل لاجیستوپک بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین زمان ممکن انجام خواهند داد.صدور بارنامه هوایی جهت ارسال بار به اوکلاهما با بهترین نرخ حمل بار به اوکلاهما و دریافت رزور کتبی بار از هواپیمایی

نکات مهم در هنگام تحویل بار در اوکلاهما

بعد از حمل هوایی بار شما به اوکلاهما.کارکنان شرکت هواپیمایی در شهر اوکلاهما با شماره تلفن ارائه شده در بارنامه تحت نام گیرنده بار تماس میگیرند. و رسیدن بار شما به شهر اوکلاهما را اعلام مینماید. توجه داشته باشید که

  1. تلفن شما در دسترس باشد و شارژ داشته باشد
  2. هنگام صدور بارنامه 2 شماره تلفن ارائه نمایید تا درصورت دردسترس نبودن، افراد بتوانند با شماره دوم تماس بگیرند

در هر حال لازم است بدانید. این افراد تلاش ویژه ای برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند نمود. و این شمایید که میبایست گوش به زنگ باشید که این اعلان به شما شود. در حالت دیگر شما میتوانید پیش دستی نموده، با شرکت هواپیمایی تماس گرفته و وضعیت بارتان را جویا شوید. پس از اطمینان از رسیدن بار به اوکلاهما می بایست به قسمت بار هواپیمایی مراجعه نمایید. و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید. شرکتهای هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این اوراق از شما دریافت خواهند نمود. این مبلغ جدای از مبلغ حمل هوایی بار شما به اوکلاهما میباشد.

ارسال بار به اوکلاهما تحت قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات ایالات متحده امریکا میباشد. شما میتوانید طبق قوانین ایالات متحده لوازم شخصی خود را تا 10 سال از اولین ورود خود به آمریکا بفرستید. و بابت لوازم منزل و لوازم شخصی خود هیچگونه عوارض گمرکی به دولت امریکا پرداخت نکنید. توجه داشته باشید که عوارض گمرکی با هزینه های عملیاتی فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری متفاوت است.در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری توسط گیرنده کالا پرداخت میگردد. و این موضوع هیچگونه ربطی به پول حمل بار هوایی شما در مبدا ندارد. هزینه این عملیات تقریبا ناچیز میباشد. همچنین در بیشتر فرودگاه های دنیا تا 48 ساعت پس از رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نمی گردد.پس از طی 48 ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان می بایست به شرکت انباردار هزینه بیشتری پرداخت نمایید. توجه داشته باشید این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها متفاوت میباشند و همچنین قابل تغییر.

در صورتی که شما لوازم منزل و همچنین لوازم شخصی خود را فریت نموده اید. همراه داشتن پکینگ لیست و اینویس بارتان جهت ترخیص ضروری می باشد. همچنین پر نمودن فرم 3299 جهت انجام عملیات ترخیص و تحویل به افسر گمرک ضروری است.معمولا ارسال مواد غذایی و خشکبار در بار لوازم شخصی به ایالات متحده حساسیت زا می باشد.توصیه ما به شما این است که اگر مواد غذایی همراه بارتان میباشد در یک جای مشخص قرار داده شود. تا در صورت نیاز افسر گمرکی بتواند آن را براحتی رویت کند. و لازم نباشد تمامی بار شما باز شود. در صورت XRAY بار شما و یا تجسس توسط سگهای گمرک قطعا شما دچار مشکل خواهید شد. ارسال لوازم منزل قدیمی و یا عتیقه جات در صورتی که در حجم چشمگیری نباشد در گمرک امریکا مشکلی ندارد. اما ارسال آن از ایران مجوزهای خاص نهادهای حکومتی را میطلیبد. پس ریسک نکنید و از ارسال عتیقه جات پرهیز کنید. چرا که مشکلات قانونی و توقیف کل بار شما در گمرک ایران را در پی خواهد داشت.پس از ارایه فرم 3299 و پکینگ لیست و اینویس کالایتان به افسر گمرک، بار شما توسط ایشان ارزیابی میشود. سپس مامور USDA بار شما را از جهت آلودگی غذایی و کشاورزی و همچنین چک کردن سمپاشی جعبه های چوبی مورد بازید قرار خواهد داد. دقت داشته باشید که فقط چوب خام نیاز به سمپاشی دارد.و اسباب و اثاثیه شما چوب خام به حساب نیامده و احتیاج به سمپاشی ندارد.پس از تایید مامور USDA بار شما به قسمت XRAY انتقال داده شده و در نهایت به شما تحویل خواهد شد. دقت داشته باشید شما میبایست بار را خودتان در وسیله نقلیه قرار دهید و به منزل برسانید