لاجیستوپک مجری خدمات بسته بندی بار و فریت بار به اورلاندو ( ارسال بار به اورلاندو ) میباشد. اورلاندو در ایالت فلوریدا واقع شده است. این جمعیت عظیم بنا به علت های زیادی در تماس با کشور مادری خود، ایران میباشند. مبادلات خانوادگی، فرهنگی و اقتصادی بسیاری بین ایرانیان مقیم اورلاندو و ایران به طور روزمره درحال انجام هست.

این شهر ساحلی همچنین از وجود بنادری در ساحل اقیانوس آرام در امر حمل و نقل دریایی نیز بهره میبرد. با در نظر گرفتن نیاز ایرانیان مقیم اورلاندو که احتیاج به مراوده با کشور خودشان را دارند. مراکز حمل و نقل هوایی و دریایی مهمی در شهر اورلاندو وجود دارد. به همین علت مقدار قابل توجهی از بار ارسالی از ایران به آمریکا از طریق این شهر انجام میگیرد.

لاجیستوپک مجری هوایی بار، شما را در ارسال بار به اورلاندو (فریت بار به اورلاندو) یاری خواهد رساند. این شرکت قادر است انواع بار را در محل منزل انبار یا دفتر شما تحویل گرفته ، پس از انجام بسته بندی تخصصی بر روی بار شما جهت بسلامت رسیدن ان به اورلاندو امور گمرکی را در گمرکات کشور مبدا و جهت حمل بار شما به اورلاندو انجام دهد. سپس بارنامه هوایی یا دریایی با بهترین نرخ حمل بار به اورلاندو فرستاده میشود. خدمات بار هوایی شرکت لاجیستوپک به شرح ذیل می باشد.

بسته بندی تخصصی بار جهت حمل بار به اورلاندو. حمل اضافه بار مسافری از طریق فریت بار به اورلاندو. حمل بار تجاری از طریق فریت بار به اورلاندو. ارسال لوازم منزل به اورلاندو و همچنین حمل دریایی لوازم منزل به اورلاندو و گروپاژ دریایی میباشد.

مدارک لازم جهت ارسال بار به اورلاندو

درصورتی که شما تمایل به ارسال بار به اورلاندو داشته باشید. در اوزان پایین، فریت بار به اورلاندو (ارسال بار به اورلاندو) از طریق هواپیما برای شما بصرفه می باشد. در اینصورت شما احتیاج به بلیط و پاسپورت در قسمت بار فرودگاه امام خمینی را دارید. البته در صورتی که شما بار را برای یکی از بستگان خود ارسال میکنید. طبیعتا بلیط و پاسپورت نخواهید داشت. لاجیستوپک میتواند. از طرف شما انجام امور گمرکی را به عهده گرفته و نیازی به ارائه مدارک فوق الذکر نخواهد بود.

در صورتی که بار شما حالت تجاری به داشته باشد. مثلا درخواست شما ارسال مواد غذایی و یا فرش به اورلاندو باشد.شما ملزم به ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی میباشد. شرکت لاجیستوپک با تجربه امور گمرکی در زمینه حمل بار هوایی به اورلاندو قادر خواهد بود. از کارت بازرگانی دیگر همکاران جهت ارسال بار شما به اورلاندو نیز اقدام نماید. درصورت عدم آمادگی کارت بازرگانی شما در حال حاضر، تنها کافیست این مورد را به ما یاداور شوید.

نکته دیگر اینکه حضور صاحب بار چه بصورت مسافری و چه بصورت تجاری در فرودگاه دراکثر موارد الزامی نمیباشد. لاجیستوپک بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل میگیرد.وسپس حمل زمینی آن را به قسمت بار فرودگاه امام خمینی انجام میدهد. و به امور گمرکی جهت حمل هوایی آن خواهد پرداخت.با اینحال بعضی از تجار یا مسافرین مایل به حضور در فرودگاه می باشند که این نیز مشکلی نخواهد داشت.در صورتی که شما مسافر نیستید. و مایل به ارسال بار یا سوغات به عزیزان خود هستید.لاجیستوپک می تواند بار شما را از درب منزل تحویل گرفته و برای شما به شهر اورلاندو فریت نماید.فریت باربه اورلاندو الزامی به حضور مسافر و فرستنده کالا در فرودگاه و یا دفتر لاجیستوپک نخواهد داشت. در این راستا لاجیستوپک پس از صدور بارنامه هوایی با مناسبترین نرخ ارسال بار به اورلاندو ، رزرو کتبی بار شما را از ایرلاین دریافت خواهد نمود. و همراه بارنامه به شما تقدیم خوهد کرد.معمولا بارهای مسافری و تجاری به اورلاندو حداکثر تا مدت 7 روز به مقصد میرسند. البته این موضوع در رزرو کتبی ارایه شده به شما ذکر گردیده است.

خدمات لاجیستوپک جهت ارسال بار به اورلاندو

شرکت لاجیستوپک مجری سرویس های متنوع بار هوایی جهت ارسال بار به اورلاندو میباشد.که اوزان کمی مانند چند عدد چمدان تا کانتینرهای 40 فوت دریایی حاوی لوازم منزل شما را شامل میشود. چناچه شما مسافر یا تاجر باشید میتوانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به اورلاندو را بصورت تضمینی بما بسپارید. و از خدمات متنوع شرکت لاجیستوپک بهره ببرید. خدمات هوایی شرکت لاجیستوپک در امر ارسال بار به اورلاندو بصورت ذیل میباشد.

الف ) بسته بندی تخصصی جهت ارسال بار به اورلاندو

توجه داشته باشید. بسته بندی بار ارسالی به اورلاندو با باری که از ونک به تجریش ارسال میشود بسیار متفاوت است. درصورتی که بار شما بصورت اصولی بسته بندی نشود. در قسمت بار فرودگاه امام خمینی مورد پذیرش قرار نمیگیرد. در صورتی که شانس یاری نماید و بار شما با تعهد و … مورد پذیرش قرار بگیرد. اگر بار در پروسه حمل آسیب ببیند، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما بعلت بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت. و خسارت بار شما را نخواهد پرداخت.لذا در راستای بسلامت رسیدن بار خود یک سرمایه گذاری مفید و مناسب انجام دهید. وبسته بندی اصولی آن را به لاجیستوپک بسپارید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به آنسوی کره خاکی میشود.

توجه داشته باشید. تمامی جعبه های چوبی حاوی بار شما که به لس انجس و دیگر شهرهای ایالات متحده امریکا ارسال می گردد.

میبایست سمپاشی شده و مدارک معتبر سمپاشی به بارنامه شما الصاق گردیده باشد. در صورتی که جعبه های چوبی محتوی بار شما سمپاشی نشود. بار شما با هزینه شما در فرودگاه اورلاندو معدوم می گردد. لذا سمپاشی جعبه های چوبی امری ضروری در پروسه حمل کالا به اورلاندو می باشد.

ب ) حمل اضافه بار مسافری به اورلاندو

در صورتی که مسافر شهر اورلاندو هستید. و از محدودیت مقدار بار مجاز در پروازهای خارجی خصوصا به آنطرف اقیانوس اطلس بسمت امریکا و کانادا رنج میبرید. به هیچ وجه نگران نباشید. پیشنهاد ما به شما استفاده از فریت بار به اورلاندو میباشد. چون هزینه فریت بار به اورلاندو حدود 30 درصد جریمه اضافه بار در پای کانتر پرواز میباشد.در این راستا یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با شرکت لاجیستوپک هماهنگ نمایید. ما بار را از درب منزل شما تحویل گرفته و در صورت نیاز آن را بصورت اصولی بسته بندی مینماییم.سپس جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی حمل مینماییم. پس از اینکه امور گمرکی بار شما انجام شد. بارنامه هوایی شما با بهترین نرخ ارسال بار به اورلاندو ( مناسب ترین نرخ فریت بار به اورلاندو ) صادر میگردد. و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم خواهد شد. در اینصورت شما با عدم پرداخت جریمه اضافه بار هم در حفظ پول خود موفق بوده اید. هم با دستی باز و خیالی راحت بسوی اورلاندو پرواز میکنید.

ج) ارسال بار تجاری به اورلاندو ، فریت بار تجاری به اورلاندو :

در صورتی که شما قصد ارسال بار تجاری خود به اورلاندو را دارید. با تماس با ما از خدمات حمل زمینی بار خود به فرودگاه از هر نقطه شهر، انجام امور گمرکی در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسبترین نرخ حمل بار به اورلاندو بهره مند شوید. عمده بار تجاری که در حال حاضر به شهر اورلاندو صادر میشود شامل مواد غذایی وفرش ایرانی میباشد. لاجیستوپک سابقه ارسال ماهیانه چندین تن مواد غذایی و فرش دستباف ایرانی را به ایالات متحده دارد. و آمادگی ارائه این سرویس را به سایر تجار مواد غذایی و فرش دستبافت نیز دارا میباشد.

د ) ارسال لوازم منزل به اورلاندو

لاجیستوپک با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل هوایی بار به اورلاندو میباشد.همکاران مجرب ما در امر بسته بندی، در منزل شما حاضر می شوند. درصورتی که بار شما مقداری باشد که جهت حمل هوایی به اورلاندو به صرفه باشد.بار را برای حمل هوایی بسته بندی مینمایند. سپس بار لوازم منزل شما به فرودگاه حمل میگردد.و با بهترین نرخ حمل بار به اورلاندو فرستاده میشود. تجربه سخت ارسال لوازم منزل به آنسوی کره خاکی را به ما سپرده و از اوقات فراغت خود لذت ببرید.

سایر خدمات لاجیستوپک جهت ارسال بار به اورلاندو

1.بسته بندی تخصصی جهت ارسال بار به اورلاندو

بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبترین هزینه در محل بما بسپارید. پرسنل مجرب ما در محل شما حضور پیدا میکنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. لازم به ذکر است که بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام میگیرد.

2.دریافت بار از منزل شما و حمل به فرودگاه

لاجیستوپک بار شمارا در هر کجا شهر دریافت نموده. و جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می نماید.

3.انجام تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا

بارشما در قسمت بار فرودگاه جهت خروج از کشور احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد.پرسنل شرکت بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.

4.صدور بارنامه هوایی جهت ارسال بار به اورلاندو با بهترین نرخ حمل بار به اورلاندو و دریافت رزور کتبی بار از هواپیمایی

نکات مهم در هنگام تحویل بار در اورلاندو

پس از حمل هوایی بار شما به اورلاندو. پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر اورلاندو با شماره تلفن ارائه شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس میگیرند. و رسیدن بار شما به شهر اورلاندو را اعلام مینماید. توجه داشته باشید که

  1. تلفن شما در دسترس باشد و شارژ داشته باشد
  2. هنگام صدور بارنامه 2 شماره تلفن ارائه نمایید تا درصورت دردسترس نبودن، افراد بتوانند با شماره دوم تماس بگیرند

در هر صورت لازم است که بدانید. این افراد تلاش ویژه ای در تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند نمود. و این شما هستید که میبایست گوش به زنگ باشید که این اعلان به شما شود. در حالت دیگر شما میتوانید پیش دستی نموده، با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از رسیدن بارتان به اورلاندو می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه نمایید.سپس اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید. شرکتهای هواپیمایی مبلغی را جهت تسلیم این اوراق از شما دریافت خواهند نمود. این مبلغ جدای از مبلغ حمل هوایی بار شما به اورلاندو میباشد.

ارسال بار به اورلاندو تحت قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات ایالات متحده امریکا میباشد. شما میتوانید طبق قوانین امریکا لوازم شخصی خود را تا 10 سال از اولین ورود خود به ایالات متحده بفرستید. و بابت لوازم منزل و لوازم شخصی خود هیچگونه عوارض گمرکی به دولت امریکا پرداخت نکنید. توجه داشته باشید که عوارض گمرکی با هزینه های عملیاتی فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری متفاوت است.در هر فرودگاهی مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایت توسط گیرنده کالا پرداخت شود. و این موضوع هیچگونه ربطی به پول حمل بار هوایی شما در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز میباشد. همچنین در بیشتر فرودگاه های دنیا تا 48 ساعت پس از رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نمی گردد.پس از طی 48 ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان می بایست به شرکت انباردار هزینه بیشتری پرداخت نمایید. توجه داشته باشید این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها متفاوت میباشند و همچنین قابل تغییر.

در صورتی که شما لوازم منزل و همچنین لوازم شخصی خود را فریت نموده اید. همراه داشتن پکینگ لیست و اینویس بارتان جهت ترخیص ضروری می باشد. همچنین پر نمودن فرم 3299 جهت انجام عملیات ترخیص و تحویل به افسر گمرک ضروری است.معمولا ارسال مواد غذایی و خشکبار در بار لوازم شخصی به ایالات متحده حساسیت زا می باشد. این حساسیت در فرودگاه LAX بعلت تردد زیاد ایرانیان و اقوم نزدیک به ایران ( بصورت غیررسمی ) کمتر میباشد. توصیه ما به شما این است که اگر مواد غذایی همراه بارتان میباشد در یک جای مشخص قرار داده شود. تا در صورت نیاز افسر گمرکی بتواند آن را براحتی رویت کند. و لازم نباشد تمامی بار شما باز شود. افسران گمرک در LAX از عشق ایرانیان به خشکبار و مواد غذایی ایرانی آگاه هستند. در صورتی که مواد غذایی در بارتان می باشد دروغ نگویید. در صورت XRAY بار شما و یا تجسس بارتان توسط سگهای گمرک قطعا دچار مشکل خواهید شد. ارسال لوازم منزل قدیمی و یا عتیقه جات در صورتی که به مقدار چشمگیری نباشد در گمرک امریکا مشکلی ندارد. اما ارسال آن از ایران مجوزهای خاص نهادهای حکومتی را میطلیبد. لذا ریسک نکنید و از ارسال عتیقه جات پرهیز کنید. چرا که مشکلات قانونی و توقیف کل بار شما در گمرک ایران را در پی خواهد داشت.پس از ارایه فرم 3299 و پکینگ لیست و اینویس کالایتان به افسر گمرک، بار شما توسط ایشان ارزیابی میشود. سپس مامور USDA بار شما را از جهت آلودگی غذایی و کشاورزی و همچنین چک کردن سمپاشی جعبه های چوبی مورد بازید قرار خواهد داد. دقت داشته باشید که فقط چوب خام نیاز به سمپاشی دارد.و اسباب و اثاثیه شما چوب خام به حساب نیامده و احتیاج به سمپاشی ندارد.پس از تایید مامور USDA بار شما به قسمت XRAY انتقال داده شده و در نهایت به شما تحویل خواهد شد. دقت داشته باشید شما میبایست بار را خودتان در وسیله نقلیه قرار دهید و به منزل برسانید