لاجیستوپک مجری خدمات بسته بندی بار و فریت بار به فینیکس ( ارسال بار به فینیکس ) میباشد. فینیکس مرکز ایالت آریزونا آمریکا است. این شهر پنجمین شهر بزرگ آمریکا و دارای یکی از بالاترین نرخ‌های رشد و توسعه در این کشور است..جمعیت قابل توجهی از هموطنان ما در این شهر سکونت دارند. بنا به علل مختلفی این جمعیت با کشور خود، ایران در تماس میباشند. ایرانیان مقیم فینیکس مبادلات خانوادگی، فرهنگی و اقتصادی بسیاری با ایران به طور روزانه انجام میدهند.

با توجه به نیاز ایرانیان مقیم فینیکس که نیازمند به مراوده با کشور خودشان هستند. در شهر فینیکس مراکز حمل و نقل هوایی مهمی وجود دارد.

لاجیستوپک مجری هوایی بار، شما را در ارسال بار به فینیکس (فریت بار به فینیکس) یاری میرساند. این شرکت میتواند انواع بار را در محل شما تحویل گرفته ، پس از اعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شما بمنظور بسلامت رسیدن آن به فینیکس امور گمرکی را در گمرکات کشور مبدا و جهت حمل بار به فینیکس انجام دهد. پس از آن با بهترین نرخ حمل بار به فینیکس بارنامه هوایی شما صادر گردد. خدمات بار هوایی شرکت لاجیستوپک به شرح زیر می باشد.

بسته بندی تخصصی بار جهت حمل بار به فینیکس. حمل اضافه بار مسافری از طریق فریت بار به فینیکس. حمل بار تجاری از طریق فریت بار به فینیکس. ارسال لوازم منزل به فینیکس و همچنین حمل دریایی لوازم منزل به فینیکس و گروپاژ دریایی میباشد.

مدارک لازم جهت ارسال بار به فینیکس

درصورت که تمایل به ارسال بار به فینیکس دارید. در حجم پایین، فریت بار به فینیکس (ارسال بار به فینیکس) بصورت هوایی مقرون بصرفه می باشد. برای این منظور شما احتیاج به بلیط و پاسپورت در قسمت بار فرودگاه امام خمینی را دارید. البته در صورتی که شما بار را برای اقوام و دوستان خود ارسال مینمایید. لاجیستوپک از سمت شما انجام امور گمرکی را به عهده گرفته و نیازی به ارائه مدارک نخواهد بود.

ولی در صورتی که بار شما حالت تجاری داشته باشد. مثلا خواسته شما ارسال مواد غذایی و یا فرش به فینیکس باشد. ارائه فاکتور فروش، کارت بازرگانی و پکینگ لیست در بیشتر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی الزامی میباشد. شرکت لاجیستوپک با تجربه امور گمرکی در زمینه حمل بار هوایی به فینیکس میتواند. جهت ارسال بار شما به فینیکس از کارت بازرگانی دیگر همکاران نیز اقدام نماید.اگر که کارت بازرگانی شما در حال حاضر موجود نیست فقط کافیست این مورد را به ما یاداور شوید.

در اکثر مواقع حضور صاحب بار چه بصورت مسافری و چه بصورت تجاری در فرودگاه الزامی نیست. لاجیستوپک بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل میگیرد. وسپس بوسیله حمل زمینی ، آن را تا قسمت بار فرودگاه امام خمینی میرساند. و مراحل امور گمرکی جهت حمل هوایی آن را به اتمام میرساند. دراین بین حضور تجار یا مسافرین که مایل به حضور در فرودگاه می باشند نیز مشکلی نخواهد داشت. اما در صورتی که شما خود مسافر نیستید. و به دنبال ارسال بار یا هدیه به عزیزان خود در فینیکس هستید. لاجیستوپک می تواند با تحویل بار از درب منزل شما آن را برایتان به شهر فینیکس فریت نماید. فریت باربه فینیکس نیازی به حضور مسافر و فرستنده کالا در فرودگاه و یا دفتر لاجیستوپک نیست. در این راستا لاجیستوپک پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به فینیکس ، رزرو کتبی بار شما را از ایرلاین دریافت خواهد نمود. و همراه بارنامه به شما تقدیم میکند. تقریبا مدت زمان رسیدن بار شما به شهر فینیکس حدود 7 روز میباشد. البته این موضوع در رزرو کتبی ارایه شده به شما ذکر درج شده است.

خدمات لاجیستوپک جهت ارسال بار به فینیکس

شرکت لاجیستوپک مجری سرویس های متنوع بار هوایی جهت ارسال بار به فینیکس میباشد.که میتواند شامل چندتا چمدان تا کانتینرهای 40 فوت دریایی حاوی لوازم منزل شما نیز باشد. چنانچه مسافر یا تاجرید میتوانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به فینیکس را با تضمین 100 درصد بما بسپارید. و از خدمات متنوع این شرکت (لاجیستوپک) بهره ببرید. خدمات هوایی شرکت لاجیستوپک در امر ارسال بار به فینیکس بدین شرح میباشد.

الف ) بسته بندی تخصصی جهت ارسال بار به فینیکس

توجه داشته باشید. بسته بندی کالای ارسالی به فینیکس با باری که از ونک به تجریش ارسال میشود بسیار متفاوت است. درصورتی که بار به نحوی اصولی بسته بندی نشود. در قسمت بار فرودگاه امام خمینی مورد پذیرش قرار نخواهد گرفت. اگر در صورت خوش شانسی بار شما با هر طرفندی مورد پذیرش قرار بگیرد. ولی در طول حمل آسیب ببیند، شرکت هواپیمایی از پرداخت خسارت شما بدلیل بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت. و خسارت بار شما را عهده دار نخواهد شد. پس در راستای بسلامت رسیدن بار خود یک سرمایه گذاری مفید و مناسب انجام دهید. وبسته بندی اصولی آن را به لاجیستوپک بسپارید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به آنسوی آبها میشود.

بهتر است بدانید. تمامی جعبه های چوبی حاوی بار شما که به فینیکس و دیگر شهرهای ایالات متحده امریکا ارسال می گردد.حتما میبایست سمپاشی گردیده و مدارک معتبر سمپاشی به بارنامه شما الصاق شده باشد. اگر که جعبه های چوبی محتوی بار شما سمپاشی نشده باشد. بار ارسالی شما با هزینه خودتان در فرودگاه فینیکس معدوم می گردد. لذا در پروسه حمل کالا به فینیکس سمپاشی جعبه های چوبی امری بسیار مهم میباشد.

ب ) حمل اضافه بار مسافری به فینیکس

اگر که شما مسافر شهر فینیکس و کشور آمریکا هستید. و بابت مقدار باری که میخواهید به آنسوی کره خاکی بفرستید تردید دارید. به هیچ وجه نگران نباشید. پیشنهاد ما به شما استفاده از فریت بار به فینیکس است. زیرا هزینه فریت بار به فینیکس حدود 30 درصد جریمه اضافه بار در پای کانتر پرواز میباشد. بهمین منظور یک هفته یا ده روز قبل از سفر با شرکت لاجیستوپک هماهنگ نمایید. ما پس از تحویل بار از محل شما آن را بصورت اصولی بسته بندی میکنیم. سپس آن را به قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت انجام امور گمرکی حمل مینماییم. بعد از اینکه امور گمرکی بار شما به اتمام رسید. بارنامه هوایی شما با بهترین نرخ ارسال بار به فینیکس ( مناسبترین نرخ فریت بار به فینیکس ) صادر میگردد. و بهمراه رزرو کتبی به شما تحویل میشود. حالا شما با عدم پرداخت جریمه اضافه بار و خیالی راحت بسوی فینیکس پرواز میکنید.

ج) ارسال بار تجاری به فینیکس ، فریت بار تجاری به فینیکس :

در صورتی که شما قصد ارسال بار تجاری به فینیکس را دارید. با تماس با ما از خدمات حمل زمینی بار خود به فرودگاه از هر قسمت شهر، انجام امور گمرکی در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به فینیکس بهره مند شوید. از آنجایی که عمده بار تجاری که به شهر فینیکس صادر میشود شامل مواد غذایی و فرش دستباف میباشد. لاجیستوپک سابقه ارسال ماهیانه چندین تن مواد غذایی و فرش دستباف ایرانی را به ایالات متحده دارد. و آمادگی خود را جهت ارائه این سرویس به سایر تجار مواد غذایی و فرش دستبافت ایرانی اعلام میدارد.

د ) ارسال لوازم منزل به فینیکس

لاجیستوپک با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل هوایی بار به فینیکس میباشد.همکاران حرفه ای ما در امر بسته بندی، در منزل شما حاضر می شوند. اگر که بار شما مقداری باشد که جهت حمل هوایی به فینیکس به صرفه باشد.بار را برای حمل هوایی بسته بندی مینمایند. سپس بار لوازم منزل شما به فرودگاه حمل میگردد. و با بهترین نرخ حمل بار به فینیکس ارسال میشود. تجربه طاقت فرسای ارسال لوازم منزل به آنسوی جهان را به ما سپرده و از مسافرت خود لذت ببرید.

سایر خدمات لاجیستوپک جهت ارسال بار به فینیکس

1.بسته بندی تخصصی جهت ارسال بار به فینیکس

بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبترین هزینه را بما بسپارید. پرسنل کارکشته لاجیستوپک در منزل یا انبار شما حضور پیدا میکنند. در حضور شما با استفاده از بهترین مواد کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام میگیرد.

2.دریافت بار از منزل شما و حمل به فرودگاه

لاجیستوپک بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت میکند. و جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می نماید.

3.انجام تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا

از آنجا که بار شما در قسمت بار فرودگاه جهت خروج از کشور احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. پرسنل لاجیستوپک بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین زمان ممکن انجام خواهند داد.

4.صدور بارنامه هوایی جهت ارسال بار به فینیکس با بهترین نرخ حمل بار به فینیکس و دریافت رزور کتبی بار از هواپیمایی

نکات مهم در هنگام تحویل بار در فینیکس

بعد از حمل هوایی بار به فینیکس.کارکنان شرکت هواپیمایی در شهر فینیکس با شماره تلفن یادداشت شده در بارنامه تحت نام گیرنده بار تماس میگیرند. و رسیدن بارتان به شهر فینیکس را اعلام مینماید. توجه داشته باشید که

  1. تلفن شما در دسترس باشد و شارژ داشته باشد
  2. هنگام صدور بارنامه 2 شماره تلفن ارائه نمایید تا درصورت دردسترس نبودن، افراد بتوانند با شماره دوم تماس بگیرند

ذکر این نکته ضروری است. که این افراد تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند نمود. و این شمایید که میبایست گوش به زنگ باشید که این اعلان به شما یشود. در حالت دیگر شما میتوانید پیش دستی نموده، با شرکت هواپیمایی تماس گرفته و وضعیت بار خود را جویا شوید. پس از حصول اطمینان از رسیدن بار به فینیکس می بایست به قسمت بار هواپیمایی مراجعه نمایید. و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت کنید. شرکتهای هواپیمایی پولی را جهت ارائه این اوراق از شما دریافت خواهند نمود. این پرداخت جدای از مبلغ حمل هوایی بار شما به فینیکس میباشد.

ارسال بار به فینیکس تحت قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات ایالات متحده امریکا میباشد. شما این امکان را دارید. که طبق قوانین ایالات متحده لوازم شخصی خود را تا 10 سال از اولین ورود خود به آمریکا بفرستید. و بابت لوازم منزل و لوازم شخصی خود هیچ عوارض گمرکی به دولت امریکا پرداخت نکنید. توجه کنید که عوارض گمرکی با هزینه های عملیاتی فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری متفاوت است. در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری توسط گیرنده کالا پرداخت میشود. و این موضوع هیچگونه ربطی به هزینه حمل بار هوایی شما در مبدا ندارد. هزینه این عملیات تقریبا ناچیز میباشد. همچنین در بیشتر فرودگاههای دنیا تا 48 ساعت پس از رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نمی گردد.پس از طی 48 ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان می بایست به شرکت انباردار هزینه بیشتری پرداخت نمایید. توجه داشته باشید این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها متفاوت میباشند و همچنین قابل تغییر.

در صورتی که شما لوازم منزل و همچنین لوازم شخصی خود را فریت نموده اید. همراه داشتن پکینگ لیست و اینویس بارتان جهت ترخیص ضروری می باشد. همچنین پر نمودن فرم 3299 جهت انجام عملیات ترخیص و تحویل به افسر گمرک ضروری است.معمولا ارسال مواد غذایی و خشکبار در بار لوازم شخصی به ایالات متحده دارای حساسیت می باشد. پیشنهاد ما به شما این است. که اگر مواد غذایی همراه بارتان میباشد در یک جای مشخص قرار دهید. تا در صورت نیاز افسر گمرکی بتواند آن را براحتی رویت کند. و لازم نباشد تمامی بار شما باز شود. در صورت XRAY بار شما و یا تجسس توسط سگ های گمرک قطعا شما دچار مشکل خواهید شد. ارسال لوازم منزل قدیمی و یا عتیقه جات در صورتی که در حجم چشمگیری نباشد در گمرک امریکا مشکلی ندارد. اما ارسال آن از ایران مجوزهای خاص نهادهای حکومتی را میطلیبد. پس ریسک نکنید و از ارسال عتیقه جات پرهیز کنید. چرا که مشکلات قانونی و توقیف کل بار شما در گمرک ایران را در پی خواهد داشت.پس از ارایه فرم 3299 و پکینگ لیست و اینویس کالایتان به افسر گمرک، بار شما توسط ایشان ارزیابی میشود. سپس مامور USDA بار شما را از جهت آلودگی غذایی و کشاورزی و همچنین چک کردن سمپاشی جعبه های چوبی مورد بازید قرار خواهد داد. دقت داشته باشید که فقط چوب خام نیاز به سمپاشی دارد.و اسباب و اثاثیه شما چوب خام به حساب نیامده و احتیاج به سمپاشی ندارد.پس از تایید مامور USDA بار شما به قسمت XRAY انتقال داده شده و در نهایت به شما تحویل خواهد شد. دقت داشته باشید شما میبایست بار را خودتان در وسیله نقلیه قرار دهید و به منزل برسانید.