در این متن سعی داریم در خصوص انواع مختلف حمل بار به سانفرانسیسکو اطلاعات کامل و دقیقی به شما بدهیم. این اطلاعات شامل موارد مهمی که در خصوص بسته بندی و استانداردهای آن، حمل بار تا گمرک فرودگاه و همچنین مدارک مورد نیاز جهت ارسال بار و ترخیص بار در فرودگاه سانفرانسیسکو خواهد بود. لذا صبوری کنید و متن را بصورت کامل مطالعه کنید تا در حمل بار سانفرانسیسکو دچار مشکل نشوید. در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر می توانید با ما مستقیما تماس بگیرید.

لاجیستوپک مجری خدمات بسته بندی بار و فریت بار به سانفرانسیسکو ( ارسال بار به سانفرانسیسکو ) میباشد. سانفرانسیسکو چهارمین شهر بزرگ ایالت کالیفرنیای ایالات متحده آمریکا میباشد. جمعیت قابل توجهی از هموطنان ما در این شهر اقامت دارند. بنا به علتهای زیادی این جمعیت با کشور مادری خود، ایران در تماس میباشند. ایرانیان مقیم سانفرانسیسکو مبادلات خانوادگی، فرهنگی و اقتصادی بسیاری با ایران به طور روزمره در انجام میدهند. از جاذبه های سانفراسیسکو می توان به پل گلدن گیت و جزیره آلکاتراز اشاره کرد. که سالانه جمعیت زیادی از توریست را به سمت خود میکشاند.

بعلت وجود بنادر در این شهر ساحلی ، حمل و نقل دریایی نیز در این شهر صورت میپذیرد. با توجه به نیاز ایرانیان مقیم سانفرانسیسکو که علاقمند به مراوده با کشور خودشان هستند. در شهر سانفرانسیسکو مراکز حمل و نقل هوایی و دریایی مهمی وجود دارد. بهمین دلیل حجم زیادی از بار ارسالی از ایران به آمریکا از طریق این شهر انجام میگیرد.

لاجیستوپک مجری هوایی بار، شما را در ارسال بار به سانفرانسیسکو (فریت بار به سانفرانسیسکو) یاری خواهد رساند. این شرکت قادر است انواع بار را در محل شما تحویل گرفته ، پس از انجام بسته بندی تخصصی بر روی بار شما جهت بسلامت رسیدن آن به سانفرانسیسکو امور گمرکی را در گمرکات کشور مبدا و جهت حمل بار به سانفرانسیسکو انجام دهد. سپس با بهترین نرخ حمل بار به سانفرانسیسکو بارنامه هوایی یا دریایی صادر گردد. خدمات بار هوایی شرکت لاجیستوپک به شرح ذیل می باشد.

بسته بندی تخصصی بار جهت حمل بار به سانفرانسیسکو. حمل اضافه بار مسافری از طریق فریت بار به سانفرانسیسکو. حمل بار تجاری از طریق فریت بار به سانفرانسیسکو. ارسال لوازم منزل به سانفرانسیسکو و همچنین حمل دریایی لوازم منزل به سانفرانسیسکو و گروپاژ دریایی میباشد.

مدارک لازم جهت ارسال بار به سانفرانسیسکو

درصورتی که شما در صدد ارسال بار به سانفرانسیسکو باشید. در اوزان کم، فریت بار به سانفرانسیسکو (ارسال بار به سانفرانسیسکو) بصورت هوایی برای شما بصرفه می باشد. با این شرایط شما احتیاج به بلیط و پاسپورت در قسمت بار فرودگاه امام خمینی را دارید. البته در صورتی که شما بار را برای یکی از بستگان خود ارسال مینمایید. لاجیستوپک از طرف شما انجام امور گمرکی را به عهده گرفته و نیازی به ارائه مدارک فوق نخواهد بود.

اما در صورتی که بار شما تجاری باشد. مثلا درخواست شما ارسال مواد غذایی و یا فرش به سانفرانسیسکو باشد. ارائه فاکتور فروش، کارت بازرگانی و پکینگ لیست در بیشتر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی الزامی و کافی میباشد. شرکت لاجیستوپک با تجربه امور گمرکی در زمینه حمل بار هوایی به سانفرانسیسکو قادر خواهد بود. جهت ارسال بار شما به سانفرانسیسکو از کارت بازرگانی همکاران نیز اقدام نماید.درصورتی که کارت بازرگانی شما در حال حاضر موجود نمی باشد تنها کافیست این مورد را به ما یاداور شوید.

قابل ذکر است دربیشتر مواقع حضور صاحب بار چه بصورت مسافری و چه بصورت تجاری در فرودگاه الزامی نیست. لاجیستوپک بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل میگیرد. وسپس بوسیله حمل زمینی ، آن را به قسمت بار فرودگاه امام خمینی میرساند. و پروسه امور گمرکی جهت حمل هوایی آن را به سرانجام میرساند. با اینحال حضور بعضی از تجار یا مسافرین که مایل به حضور در فرودگاه می باشند نیز مشکلی نخواهد داشت. حال اگر شما مسافر نیستید. و مایل به ارسال بار یا سوغات به عزیزان خود در سانفرانسیسکو هستید.لاجیستوپک می تواند با تحویل بار از درب منزل شما آن را برای شما به شهر سانفرانسیسکو فریت نماید.فریت باربه سانفرانسیسکو ملزم به حضور مسافر و فرستنده کالا در فرودگاه و یا دفتر لاجیستوپک نیست. در این راستا لاجیستوپک پس از صدور بارنامه هوایی با مناسبترین نرخ ارسال بار به سانفرانسیسکو ، رزرو کتبی بار شما را از ایرلاین دریافت خواهد نمود. و همراه بارنامه به شما تقدیم خوهد کرد.معمولا مدت زمان رسیدن بار شما به شهر سانفرانسیسکو 7 روز میباشد. البته این موضوع در رزرو کتبی ارایه شده به شما ذکر گردیده است.

خدمات لاجیستوپک جهت ارسال بار به سانفرانسیسکو

شرکت لاجیستوپک مجری سرویس های متنوع بار هوایی جهت ارسال بار به سانفرانسیسکو میباشد.که شامل چندعدد چمدان تا کانتینرهای 40 فوت دریایی حاوی لوازم منزل شما نیز میشود. چنانچه مسافر یا تاجر باشید میتوانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به سانفرانسیسکو را بصورت تضمینی بما بسپارید. و از خدمات متنوع این شرکت (لاجیستوپک) بهره ببرید. خدمات هوایی شرکت لاجیستوپک در امر ارسال بار به سانفرانسیسکو بشرح ذیر میباشد.

الف ) بسته بندی تخصصی جهت ارسال بار به سانفرانسیسکو

توجه داشته باشید. بسته بندی کالای ارسالی به سانفرانسیسکو با باری که از جردن به پاسداران ارسال میشود بسیار متفاوت است. درصورتی که بار شما به شیوه اصولی بسته بندی نشود. در قسمت بار فرودگاه امام خمینی مورد پذیرش قرار نمیگیرد. اگر در صورت خوش شانسی بار شما با تعهد و … مورد پذیرش قرار بگیرد. و بار در پروسه حمل آسیب ببیند، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما بعلت بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت. و خسارت بار شما را به عهده نخواهد گرفت.لذا در راستای بسلامت رسیدن بار خود یک سرمایه گذاری مفید و مناسب انجام دهید. وبسته بندی اصولی آن را به لاجیستوپک بسپارید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به آنسوی آبها میشود.

توجه داشته باشید. تمامی جعبه های چوبی حاوی بار شما که به سانفرانسیسکو و دیگر شهرهای ایالات متحده امریکا ارسال می گردد.میبایست سمپاشی گردیده و مدارک معتبر سمپاشی به بارنامه شما الصاق شده باشد. در صورتی که جعبه های چوبی محتوی بار شما سمپاشی نشده باشد. بار شما با هزینه شما در فرودگاه سانفرانسیسکو معدوم می گردد. لذا در پروسه حمل کالا به سانفرانسیسکو سمپاشی جعبه های چوبی امری ضروری میباشد.

ب ) حمل اضافه بار مسافری به سانفرانسیسکو

اگر که شما عازم شهر سانفرانسیسکو هستید. و بابت مقدار باری که میخواهید به آنسوی کره خاکی حمل کنید تردید دارید. به هیچ عنوان نگران نباشید. ما به شما استفاده از فریت بار به سانفرانسیسکو را پیشنهاد میکنیم. زیرا هزینه فریت بار به سانفرانسیسکو حدود 30 درصد جریمه اضافه بار در پای کانتر پرواز میباشد.به این منظور یک هفته یا ده روز قبل از سفر با شرکت لاجیستوپک هماهنگ نمایید. ما پس از تحویل بار از محل شما آن را بصورت اصولی بسته بندی میکنیم. سپس آن را به قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت انجام امور گمرکی حمل مینماییم. پس از اینکه امور گمرکی بار شما به اتمام رسید. بارنامه هوایی شما با بهترین نرخ ارسال بار به سانفرانسیسکو ( مناسبترین نرخ فریت بار به سانفرانسیسکو ) صادر میگردد. و بهمراه رزرو کتبی به شما تحویل میشود. در اینصورت شما با عدم پرداخت جریمه اضافه بار و خیالی راحت بسوی سانفرانسیسکو پرواز میکنید.

ج) ارسال بار تجاری به سانفرانسیسکو ، فریت بار تجاری به سانفرانسیسکو

در صورتی که شما قصد ارسال بار تجاری خود به سانفرانسیسکو را دارید. با تماس با ما از خدمات حمل زمینی بار خود به فرودگاه از هر نقطه شهر، انجام امور گمرکی در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسبترین نرخ حمل بار به سانفرانسیسکو بهره مند شوید. از آنجایی که عمده بار تجاری که به شهر سانفرانسیسکو صادر میشود شامل مواد غذایی وفرش ایرانی میباشد. لاجیستوپک سابقه ارسال ماهیانه چندین تن مواد غذایی و فرش دستباف ایرانی را به ایالات متحده دارد. و آمادگی خود را جهت ارائه این سرویس به سایر تجار مواد غذایی و فرش دستبافت ایرانی اعلام میدارد.

د ) ارسال لوازم منزل به سانفرانسیسکو

لاجیستوپک با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل هوایی بار به سانفرانسیسکو میباشد.همکاران مجرب ما در امر بسته بندی، در منزل شما حاضر می شوند. درصورتی که بار شما مقداری باشد که جهت حمل هوایی به سانفرانسیسکو به صرفه باشد.بار را برای حمل هوایی بسته بندی مینمایند. سپس بار لوازم منزل شما به فرودگاه حمل میگردد. و با بهترین نرخ حمل بار به سانفرانسیسکو فرستاده میشود. تجربه دشوار ارسال لوازم منزل به آنسوی جهان را به ما سپرده و از مسافرت خود لذت ببرید.

ه) حمل دریایی لوازم منزل به سانفرانسیسکو

در حالتی که حجم لوازم منزل شما در حدود 30 مترمکعب یا بیشتر میباشد. یا انکه شما تمایل به ارسال تمامی لوازم منزل خود به سانفرانسیسکو دارید. دراین حالت حمل هوایی لوازم منزل به سانفرانسیسکو برای شما مقرون به صرفه نمیباشد. و شما میبایست بوسیله حمل دریایی لوازم منزل خود را به سانفرانسیسکو ارسال نمایید. پرسنل مجرب شرکت لاجیستوپک در منزل شما حضور پیدا میکنند. و با اعمال بسته بندی تخصصی لوازم منزل آن را آماده بارگیری در کانتینرهای 20 و یا 40 فوت مینمایند. پس از مهار بار جهت عدم جابجایی و ریزش در طول پروسه حمل دریایی آنرا به گمرک متنقل مینمایند. و تشریفات گمرکی جهت حمل دریایی بار شما به سانفرانسیسکو انجام خواهد شد. سپس بارتان بطور زمینی به بندر منتقل میگردد. و جهت ارسال به سانفرانسیسکو با بهترین نرخ حمل ارسال بار به سانفرانسیسکو بر روی کشتی بارگیری میشود. تحویل بار شما در بندر شهر سانفرانسیسکو حدودا 45 تا 60 روز دیگر خواهد بود.

و) گروپاژ دریایی

کم هزینه ترین و طولانی ترین راه فرستادن بار لوازم منزل به سانفرانسیسکو گروپاژ بار به سانفرانسیسکو میباشد. در صورتی که شما محدودیت زمانی در ارسال لوازم منزل خود به سانفرانسیسکو ندارید. و بار شما به قدری باشد که فضای یک کانتینر 20 فوت را تماما پر نمیکند. شما میتوانید حجم باقیمانده در کانتینر را با افراد دیگر تقسیم نمایید. و در هزینه های ارسال بار به سانفرانسیسکو صرفه جویی کنید. در اینصورت شما هزینه بسته بندی بار خود را پرداخت میکنید. ولی در هزینه های مربوط به امور گمرکی، حمل زمینی بار به بندر، هزینه های بارگیری بر روی کشتی و هزینه حمل دریایی با افراد دیگر مشارکت می نمایید. نکته مثبت در این امر همانطور که بیان شد.هزینه پایین آن نسبت به حمل یک جای لوازم منزل شما به سانفرانسیسکو از طرق دیگر (حمل یک جای بارتان با هواپیما و یا حمل تمامی بارتان با یک کانتینر به سانفرانسیسکو) میباشد.

اما نکته منفی قصه در اینجاست. در صورتی که بار نفرات داخل کانتینر در مبادی خروجی و ورودی کشورها و گمرکات دارای مشکلی امنیتی، حراستی باشد.کل بار کانتینر بطور یکجا توقیف میشود. و شما میبایست با پرداخت هزینه دموراژ، انبارداری، امور اداری و حقوقی و صرف وقت بار خود را آزاد نمایید.پیشنهاد لاجیستوپک به شما این است.اگر نیاز به انجام گروپاژ دارید. شناخت کافی نسبت به افرادی که بار خود را با آنها شریک میشوید داشته باشید.پس از اطمینان کامل در پی بسته بندی کامل بارها و ارسال آن به سانفرانسیسکو بصورت مشارکتی باشید.در صورت نیاز به مشاوره با لاجیستوپک تماس حاصل نمایید.

سایر خدمات لاجیستوپک جهت ارسال بار به سانفرانسیسکو

1.بسته بندی تخصصی جهت ارسال بار به سانفرانسیسکو

بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبترین هزینه را بما بسپارید. پرسنل مجرب ما در منزل یا انبار شما حضور پیدا میکنند. در حضور شما با استفاده از بهترین مواد کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام میگیرد.

2.دریافت بار از منزل شما و حمل به فرودگاه

لاجیستوپک بار شمارا در هر کجا شهر دریافت میکند. و جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می نماید.

3.انجام تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا

از آنجا که بار شما در قسمت بار فرودگاه جهت خروج از کشور احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. پرسنل لاجیستوپک بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین زمان ممکن انجام خواهند داد.

4.صدور بارنامه هوایی جهت ارسال بار به سانفرانسیسکو با بهترین نرخ حمل بار به سانفرانسیسکو و دریافت رزور کتبی بار از هواپیمایی

نکات مهم در هنگام تحویل بار در سانفرانسیسکو

بعد از حمل هوایی بار شما به سانفرانسیسکو.کارکنان شرکت هواپیمایی در شهر سانفرانسیسکو با شماره تلفن ارائه شده در بارنامه تحت نام گیرنده بار تماس میگیرند. و رسیدن بار شما به شهر سانفرانسیسکو را اعلام مینماید. توجه داشته باشید که

  1. تلفن شما در دسترس باشد و شارژ داشته باشد
  2. هنگام صدور بارنامه 2 شماره تلفن ارائه نمایید تا درصورت دردسترس نبودن، افراد بتوانند با شماره دوم تماس بگیرند

در هر حال لازم است بدانید. این افراد تلاش ویژه ای برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند نمود. و این شمایید که میبایست گوش به زنگ باشید که این اعلان به شما شود. در حالت دیگر شما میتوانید پیش دستی نموده، با شرکت هواپیمایی تماس گرفته و وضعیت بارتان را جویا شوید. پس از اطمینان از رسیدن بار به سانفرانسیسکو می بایست به قسمت بار هواپیمایی مراجعه نمایید. و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید. شرکتهای هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این اوراق از شما دریافت خواهند نمود. این مبلغ جدای از مبلغ حمل هوایی بار شما به سانفرانسیسکو میباشد.

ارسال بار به سانفرانسیسکو تحت قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات ایالات متحده امریکا میباشد. شما میتوانید طبق قوانین ایالات متحده لوازم شخصی خود را تا 10 سال از اولین ورود خود به آمریکا بفرستید. و بابت لوازم منزل و لوازم شخصی خود هیچگونه عوارض گمرکی به دولت امریکا پرداخت نکنید. توجه داشته باشید که عوارض گمرکی با هزینه های عملیاتی فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری متفاوت است.در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری توسط گیرنده کالا پرداخت میگردد. و این موضوع هیچگونه ربطی به پول حمل بار هوایی شما در مبدا ندارد. هزینه این عملیات تقریبا ناچیز میباشد. همچنین در بیشتر فرودگاههای دنیا تا 48 ساعت پس از رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نمی گردد.پس از طی 48 ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان می بایست به شرکت انباردار هزینه بیشتری پرداخت نمایید. توجه داشته باشید این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها متفاوت میباشند و همچنین قابل تغییر.

در صورتی که شما لوازم منزل و همچنین لوازم شخصی خود را فریت نموده اید. همراه داشتن پکینگ لیست و اینویس بارتان جهت ترخیص ضروری می باشد. همچنین پر نمودن فرم 3299 جهت انجام عملیات ترخیص و تحویل به افسر گمرک ضروری است.معمولا ارسال مواد غذایی و خشکبار در بار لوازم شخصی به ایالات متحده حساسیت زا می باشد.توصیه ما به شما این است که اگر مواد غذایی همراه بارتان میباشد در یک جای مشخص قرار داده شود. تا در صورت نیاز افسر گمرکی بتواند آن را براحتی رویت کند. و لازم نباشد تمامی بار شما باز شود. در صورت XRAY بار شما و یا تجسس توسط سگهای گمرک قطعا شما دچار مشکل خواهید شد. ارسال لوازم منزل قدیمی و یا عتیقه جات در صورتی که در حجم چشمگیری نباشد در گمرک امریکا مشکلی ندارد. اما ارسال آن از ایران مجوزهای خاص نهادهای حکومتی را میطلیبد. پس ریسک نکنید و از ارسال عتیقه جات پرهیز کنید. چرا که مشکلات قانونی و توقیف کل بار شما در گمرک ایران را در پی خواهد داشت.پس از ارایه فرم 3299 و پکینگ لیست و اینویس کالایتان به افسر گمرک، بار شما توسط ایشان ارزیابی میشود. سپس مامور USDA بار شما را از جهت آلودگی غذایی و کشاورزی و همچنین چک کردن سمپاشی جعبه های چوبی مورد بازید قرار خواهد داد. دقت داشته باشید که فقط چوب خام نیاز به سمپاشی دارد.و اسباب و اثاثیه شما چوب خام به حساب نیامده و احتیاج به سمپاشی ندارد.پس از تایید مامور USDA بار شما به قسمت XRAY انتقال داده شده و در نهایت به شما تحویل خواهد شد. دقت داشته باشید شما میبایست بار را خودتان در وسیله نقلیه قرار دهید و به منزل برسانید.