لاجیستوپک مجری خدمات بسته بندی بار و فریت بار به سیاتل ( ارسال بار به سیاتل ) میباشد. سیاتل شهری در ایالت واشینگتن در کشور آمریکا است. این شهر بزرگ‌ترین شهر منطقهٔ شمال غربی اقیانوس آرام در آمریکا است. جمعیت قابل توجهی از ایرانیان مهاجر در این شهر سکونت دارند. این جمعیت به دلایل بسیاری با کشور مادری خود، ایران در تماس میباشند. ایرانیان مقیم سیاتل مبادلات خانوادگی و اقتصادی بسیاری با ایران در طور روز انجام میدهند.

لاجیستوپک مجری هوایی بار، شما را در ارسال بار به سیاتل (فریت بار به سیاتل) یاری خواهد رساند. لاجیستوپک قادر خواهد بود انواع مختلف بار را از محل شما تحویل گرفته ، پس از اعمال بسته بندی تخصصی بر روی بار شما به منظور بسلامت رسیدن آن به سیاتل امور گمرکی را در گمرکات کشور مبدا و جهت حمل بار به سیاتل انجام دهد. پس از آن با بهترین نرخ حمل بار به سیاتل بارنامه هوایی صادر گردد. خدمات بار هوایی شرکت لاجیستوپک بدین شرح میباشد.

بسته بندی تخصصی بار جهت حمل بار به سیاتل. حمل اضافه بار مسافری از طریق فریت بار به سیاتل. حمل بار تجاری از طریق فریت بار به سیاتل. ارسال لوازم منزل به سیاتل و همچنین حمل دریایی لوازم منزل به سیاتل و گروپاژ دریایی میباشد.

مدارک لازم جهت ارسال بار به سیاتل

درصورتی که شما در صدد ارسال بار به سیاتل میباشید. در اوزان کم، فریت بار به سیاتل (ارسال بار به سیاتل) بصورت هوایی به نفع سود میباشد. با این توضیحات شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی نیاز به پاسپورت و بلیط خواهید داشت. اما در صورتی که میخواهید بار را برای یکی از عزیزانتان ارسال کنید. لاجیستوپک از طرف شما میتواند انجام امور گمرکی را به عهده دار شود و نیازی به ارائه مدارک نخواهد بود.

اما در صورت تجاری شدن بار شما فرض کنیم. که اگر درخواست شما ارسال مواد غذایی و یا فرش به سیاتل باشد. ارائه فاکتور فروش، کارت بازرگانی و پکینگ لیست در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی الزامی میباشد. شرکت لاجیستوپک با تجربه امور گمرکی در زمینه حمل بار هوایی به سیاتل میتواند. برای ارسال کالای شما به سیاتل از کارت بازرگانی دیگر همکاران نیز استفاده نماید. پس اگر کارت بازرگانی شما در حال حاضر آماده نیست. فقط کافیست این مورد را به ما یاداوری کنید.

تقریبا در هیچ موردی حضور صاحب بار چه بصورت مسافری و چه بصورت تجاری در فرودگاه الزامی نیست. لاجیستوپک بار ارسالی شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل میگیرد. سپس با وسیله نقلیه زمینی، آن را به قسمت بار فرودگاه امام خمینی میرساند. و به امور گمرکی جهت حمل هوایی بار میپردازد. اما حضور بعضی از تجار یا مسافرین که مایل به حضور در فرودگاه می باشند نیز مشکلی نخواهد داشت. حال فرض کنیم که شما خود مسافر نیستید. و تنها مایل به ارسال بار یا سوغات به عزیزان خود در سیاتل هستید.لاجیستوپک می تواند با تحویل بار از درب منزل آن را برای عزیزان شما به شهر سیاتل فریت نماید. برای فریت باربه سیاتل نیاز به حضور مسافر و فرستنده کالا در فرودگاه و یا دفتر لاجیستوپک نیست. شرکت لاجیستوپک پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به سیاتل ، رزرو کتبی بار شما را از ایرلاین دریافت میکند. و همراه بارنامه به شما تقدیم شما میگردد. بار شما حدود 7 روز دیگر در مقصد به شما تحویل داده خواهد شد. که این زمان در رزرو کتبی ارایه شده به شما ذکر گردیده است.

خدمات لاجیستوپک جهت ارسال بار به سیاتل

شرکت لاجیستوپک مجری سرویس های متنوع بار هوایی جهت ارسال بار به سیاتل میباشد. که می تواند از چند عدد چمدان تا کانتینرهای 40 فوت دریایی حاوی لوازم منزل شما نیز باشد. در صورت که قصد شما تجارت یا سفر و مهاجرت به سیاتل باشد. این امکان را دارید. که تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به سیاتل را با تضمین 100درصد بما بسپارید. و از خدمات متفاوت این شرکت (لاجیستوپک) بهره ببرید. خدمات هوایی شرکت لاجیستوپک در امر ارسال بار به سیاتل بشرح ذیل میباشد.

الف ) بسته بندی تخصصی جهت ارسال بار به سیاتل

باید این نکته را یاداور شویم. که بسته بندی کالای ارسالی به سیاتل با باری که از ونک بسمت تجریش ارسال میشود بسیار متفاوت است. درصورتی که بار شما به شیوه اصولی بسته بندی نشده باشد. در قسمت بار فرودگاه امام خمینی مورد پذیرش قرار نخواهد گرفت. درصورتی که شانس با شما یار باشد. وبار شما با هر بهانه ای مورد پذیرش قرار بگیرد. و بار در پروسه حمل آسیب ببیند، شرکت هواپیمایی از پرداخت هزینه خسارت بعلت بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت. و مسئولیت خسارت بار شما را به عهده نخواهد گرفت. پس برای بسلامت رسیدن بار خود یک سرمایه گذاری مناسب انجام دهید. و بسته بندی اصولی بار و کالای ارسالی تان را به لاجیستوپک بسپارید. بار شما در هر اندازه توسط پرسنل مجرب و مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به آنسوی آبها میگردد.

حتما به این نکته توجه داشته فرمایید. تمام جعبه های چوبی حاوی بار شما که به سیاتل و دیگر شهرهای ایالات متحده امریکا ارسال می گردد. حتما باید سمپاشی گردیده و مدارک معتبر سمپاشی به بارنامه شما الصاق شده باشد. در صورتی که جعبه های چوبی محتوی بار شما سمپاشی نشود. بارتان با هزینه شما در فرودگاه سیاتل معدوم می گردد. با این توضیحات در پروسه حمل کالا به سیاتل سمپاشی جعبه های چوبی امری بسیار مهم است.

ب ) حمل اضافه بار مسافری به سیاتل

چنانچه مسافر سیاتل و کشور آمریکا میباشید. و برای مقدار باری که میخواهید به آنسوی کره خاکی حمل کنید تردید دارید. جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد. توصیه ما به شما استفاده از فریت بار به سیاتل است. زیرا هزینه فریت بار به سیاتل حدود 30 درصد جریمه اضافه بار در پای کانتر پرواز میباشد.بهمین منظور یک هفته تا ده روز قبل از شروع سفر با شرکت لاجیستوپک هماهنگ نمایید. همکاران ما پس از تحویل بار از محل شما آن را بطور صحیح و اصولی بسته بندی میکنند. سپس آن را به قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت انجام امور گمرکی حمل مینمایند. پس از اینکه امور گمرکی بار شما به پایان رسید. بارنامه هوایی شما با بهترین نرخ ارسال بار به سیاتل ( مناسب ترین نرخ فریت بار به سیاتل ) صادر میگردد. و بهمراه رزرو کتبی به شما تحویل داده میشود.حال عدم پرداخت جریمه اضافه بار و خیالی راحت بسوی سیاتل پرواز کنید.

ج) ارسال بار تجاری به سیاتل ، فریت بار تجاری به سیاتل :

اگر قصد شما ارسال بار تجاری به سیاتل است. تنها با یک تماس میتوانید. از خدمات حمل زمینی بار خود به فرودگاه از نقطه نقطه شهر، انجام امور گمرکی در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسبترین نرخ حمل بار به سیاتل بهره مند شوید. بخش اعظمی از بار تجار که به سیاتل صادر میگردد. حاوی مواد غذایی وفرش ایرانی میباشد. لاجیستوپک تجربه ارسال ماهانه چندین تن مواد غذایی و فرش دستباف ایرانی به ایالات متحده را دارد. و آمادگی خود را جهت ارائه این سرویس به سایر تجار مواد غذایی و فرش دستبافت ایرانی اعلام میدارد.

د ) ارسال لوازم منزل به سیاتل

لاجیستوپک با خدمات سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل هوایی بار به سیاتل میباشد. همکاران آموزش دیده ما در امر بسته بندی، در منزل شما حاضر می شوند. در صورتی که بار شما به حدی باشد که جهت حمل هوایی به سیاتل بصرفه باشد.بار را برای حمل هوایی بسته بندی مینمایند. سپس بار لوازم منزل شما تا فرودگاه حمل زمینی میگردد. و با بهترین نرخ حمل بار به سیاتل ارسال میشود.از اوقات فراغت خود لذت ببرید و تجربه سخت ارسال لوازم منزل به آنسوی جهان را به ما بسپارید.

ه) حمل دریایی لوازم منزل به سیاتل

اگر حجم لوازم منزل شما در حدود 30 مترمکعب یا بیشتر باشد. یا انکه شما مایل به ارسال تمامی لوازم منزل خود به سیاتل هستید. دراین حالت حمل هوایی لوازم منزل به سیاتل به صرفه نمیباشد. و شما میبایست بوسیله حمل دریایی لوازم منزل خود را به سیاتل ارسال نمایید. پرسنل مجرب لاجیستوپک در منزل شما حاضر میشوند. و با انجام بسته بندی تخصصی لوازم منزل آن را در کانتینرهای 20 و یا 40 فوت بارگیری مینمایند. پس از مهار بار جهت عدم جابجایی و ریزش در طول مسیر حمل دریایی آن را به گمرک متنقل مینمایند. و تشریفات گمرکی جهت حمل دریایی بار شما به سیاتل انجام خواهد گرفت. سپس بار شما بطور زمینی به بندر منتقل میشود. و جهت ارسال به سیاتل با بهترین نرخ حمل ارسال بار به سیاتل بر روی کشتی بارگیری میشود. بار لوازم منزل شما حدود 45 تا 60 روز دیگر در بندر شهر سیاتل به شما تحویل خواهد شد.

و) گروپاژ دریایی

کم هزینه ترین و طولانی ترین راه فرستادن بار لوازم منزل به سیاتل گروپاژ بار به سیاتل میباشد. در صورتی که شما عجله ای در ارسال لوازم منزل خود به سیاتل ندارید. و بار شما به مقداری باشد که حجم یک کانتینر 20 فوت را تماما پر نمیکند. شما میتوانید فضای باقیمانده در کانتینر را با افراد دیگر تقسیم و مشارکت نمایید. و در هزینه های ارسال بار به سیاتل صرفه جویی نمایید. در اینصورت شما هزینه بسته بندی بار خود را پرداخت میکنید. ولی در هزینه های انجام امور گمرکی، حمل زمینی بار به بندر، هزینه های بارگیری بر روی کشتی و هزینه حمل دریایی با افراد دیگر مشارکت می نمایید. نکته مثبت در این امر همانطور که گفته شد. کم هزینه بودن آن نسبت به حمل یک جای لوازم منزل شما به سیاتل از طرق دیگر (حمل یک جای بارتان با هواپیما و یا حمل تمامی بارتان با یک کانتینر به سیاتل) میباشد.

اما نکته منفی در اینجاست. در صورتی که بار افراد داخل کانتینر در مبادی خروجی و ورودی کشورها و گمرکات دارای مشکلی امنیتی، حراستی باشد.تمامی بار کانتینر بطور یکجا توقیف میشود. و شما میبایست با صرف هزینه دموراژ، انبارداری، امور اداری و حقوقی و صرف وقت بار خود را آزاد نمایید.پیشنهاد لاجیستوپک به شما این است.در صورت نیاز به گروپاژ شناخت کافی نسبت به افرادی که بار خود را با آنها شریک میشوید داشته باشید.پس از اطمینان کامل در صدد بسته بندی کامل بارها و ارسال آن به سیاتل بصورت مشارکتی باشید.در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس حاصل نمایید.

سایر خدمات لاجیستوپک جهت ارسال بار به سیاتل

1.بسته بندی تخصصی جهت ارسال بار به سیاتل

بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسب ترین هزینه را بما بسپارید. پس از اینکه همکاران مجرب ما در انبار یا منزل شما حضور یافتند. با بهترین مواد کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد در حضورتان بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام میگیرد.

2.دریافت بار از منزل شما و حمل به فرودگاه

لاجیستوپک بار شمارا در هر کجا شهر دریافت میکند. و جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می نماید.

3.انجام تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا

میدانید که بار شما در قسمت بار فرودگاه جهت خروج از کشور احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. پرسنل لاجیستوپک بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین زمان ممکن انجام میدهند.

4.صدور بارنامه هوایی جهت ارسال بار به سیاتل با بهترین نرخ حمل بار به سیاتل و دریافت رزور کتبی بار از هواپیمایی

نکات مهم در هنگام تحویل بار در سیاتل

بعد از حمل هوایی بار شما به سیاتل. پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر سیاتل با شماره ذکر شده در بارنامه تحت نام گیرنده بار تماس میگیرند. و ورود بار شما به شهر سیاتل را اعلام مینماید. توجه داشته باشید که

  1. تلفن شما در دسترس باشد و شارژ داشته باشد
  2. هنگام صدور بارنامه 2 شماره تلفن ارائه نمایید تا درصورت دردسترس نبودن، افراد بتوانند با شماره دوم تماس بگیرند

علی ایحال لازم است بدانید. این افراد تلاش ویژه برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نمیکنند و این شمایید که میبایست گوش به زنگ باشید که این تماس برقرار شود. از طرفی شما میتوانید پیش دستی نموده، با شرکت هواپیمایی تماس گرفته و وضعیت بارتان را جویا شوید. پس از اطمینان از رسیدن بار به سیاتل می بایست به قسمت بار شرکت هواپیمایی مراجعه نمایید. و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید. شرکتهای هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این اوراق از شما طلب خواهند نمود. این مقدار جدای از هزینه حمل هوایی بار شما به سیاتل میباشد.

ارسال بار به سیاتل براساس قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات ایالات متحده امریکا میباشد. تا 10 سال از اولین ورود به آمریکا شما بر طبق قوانین ایالات متحده میتوانید لوازم شخصی خود را بفرستید. و هیچگونه عوارض گمرکی بابت لوازم منزل و لوازم شخصی خود به دولت امریکا نپردازید. متوجه این موضوع باشید. عوارض گمرکی با هزینه های عملیاتی فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری متفاوت است. در هر فرودگاه مبالغی جهت خدمات فرودگاهی و انبارداری توسط گیرنده کالا پرداخت میگردد. و این موضوع هیچ ارتباطی به هزینه حمل بار هوایی شما در مبدا ندارد. این مبلغ بسیار ناچیز میباشد. همچنین در اکثر فرودگاههای دنیا تا 48 ساعت پس از رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نمی گردد.پس از طی 48 ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان می بایست به شرکت انباردار پول بیشتری پرداخت نمایید. توجه داشته باشید این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها قابل تغییر و متفاوت میباشد.

اگر که شما لوازم منزل و همچنین لوازم شخصی خود را فریت نموده اید. همراه داشتن پکینگ لیست و اینویس بارتان جهت ترخیص ضروری می باشد. همچنین پر نمودن فرم 3299 جهت انجام عملیات ترخیص و تحویل به افسر گمرک ضروری است.ارسال مواد غذایی و خشکبار در بار لوازم شخصی به ایالات متحده حساسیت زا می باشد.توصیه اکید ما این است که اگر مواد غذایی همراه بارتان میباشد در یک جای مشخص قرار داده شود. تا در صورت نیاز افسر گمرکی بتواند آنرا براحتی رویت کند. و لازم نباشد تمامی بار شما کاملا باز شود. در صورت XRAY بار شما و یا تجسس توسط سگهای گمرک قطعا شما دچار مشکل خواهید شد. ارسال لوازم منزل قدیمی و یا عتیقه جات در صورتی که در حجم چشمگیری نباشد در گمرک امریکا مشکلی ندارد. اما ارسال آن از کشورمان مجوزهای خاص نهادهای حکومتی را میطلیبد. ریسک نکنید و از ارسال عتیقه جات بپرهیزید. زیرا مشکلات قانونی و توقیف کل بار شما در گمرک ایران را در پی خواهد داشت.پس از ارایه فرم 3299 و پکینگ لیست و اینویس کالایتان به افسر گمرک، بار شما توسط ایشان ارزیابی میشود. سپس مامور USDA بار شما را از جهت آلودگی غذایی و کشاورزی و همچنین چک کردن سمپاشی جعبه های چوبی مورد بازید قرار خواهد داد. حتما دقت کنید که تنها چوب خام است. که نیاز به سمپاشی دارد.و اسباب و اثاثیه شما چوب خام به حساب نیامده و احتیاج به سمپاشی ندارد.پس از تایید مامور USDA بار شما به قسمت XRAY انتقال داده شده و در نهایت به شما تحویل خواهد شد. دقت داشته باشید شما میباید بار را خودتان در وسیله از پیش آماده شد قرار دهید. و به منزل برسانید.