لاجیستوپک مجری خدمات بسته بندی بار و فریت بار به واشنگتن ( ارسال بار به واشنگتن ) میباشد. واشنگتن پایتخت ایالات متحده آمریکا میباشد. جمعیت نسبتا زیادی از هموطنان ما در این شهر اقامت دارند. این جمعیت به علتهای زیادی با کشور مادری خود، ایران در تماس میباشند. هموطنان مقیم واشنگتن مبادلات خانوادگی، فرهنگی و اقتصادی بسیاری با ایران به طور روزمره در انجام میدهند.

لاجیستوپک مجری هوایی بار، شما را در ارسال بار به واشنگتن (فریت بار به واشنگتن) یاری خواهد رساند. لاجیستوپک قادر است هرنوع بار را در محل شما تحویل گرفته ، پس از اعمال بسته بندی تخصصی بر روی بار شما جهت بسلامت رسیدن آن به واشنگتن امور گمرکی را در گمرکات کشور مبدا و جهت حمل بار به واشنگتن انجام دهد. سپس با بهترین نرخ حمل بار به واشنگتن بارنامه هوایی صادر گردد. خدمات بار هوایی شرکت لاجیستوپک بدین شرح میباشد.

بسته بندی تخصصی بار جهت حمل بار به واشنگتن. حمل اضافه بار مسافری از طریق فریت بار به واشنگتن. حمل بار تجاری از طریق فریت بار به واشنگتن. ارسال لوازم منزل به واشنگتن و همچنین حمل دریایی لوازم منزل به واشنگتن و گروپاژ دریایی میباشد.

مدارک لازم جهت ارسال بار به واشنگتن

درصورتی که شما به دنبال ارسال بار به واشنگتن هستید. در اوزان کم، فریت بار به واشنگتن (ارسال بار به واشنگتن) بصورت هوایی برای شما بصرفه است. با این اوصاف شما نیاز به بلیط و پاسپورت در قسمت بار فرودگاه امام خمینی دارید. البته در صورتی که شما بار را برای یکی از آشنایان خود ارسال میکنید. لاجیستوپک میتواند از جانب شما انجام امور گمرکی را به عهده گرفته و نیازی به ارائه مدارک فوق نخواهد بود.

ولی در صورتی که بار شما حالت تجاری داشته باشد. فرضا اگر درخواست شما ارسال مواد غذایی و یا فرش به واشنگتن باشد. ارائه فاکتور فروش، کارت بازرگانی و پکینگ لیست در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی ملزم و مکفی میباشد. شرکت لاجیستوپک با تجربه امور گمرکی در زمینه حمل بار هوایی به واشنگتن قادر است. برای ارسال کالای شما به واشنگتن از کارت بازرگانی همکاران نیز استفاده نماید.پس اگر کارت بازرگانی شما در حال حاضر آماده نمی باشد. فقط کافیست این مورد را به ما یاداور شوید.

در اکثر مواقع حضور صاحب بار چه بصورت مسافری و چه بصورت تجاری در فرودگاه الزامی نیست. لاجیستوپک بار ارسالی شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل میگیرد. سپس بصورت زمینی، آن را به قسمت بار فرودگاه امام خمینی میرساند. و پروسه امور گمرکی جهت حمل هوایی بار میپردازد. ضمنا حضور بعضی از تجار یا مسافرین که مایل به حضور در فرودگاه می باشند نیز مشکلی نخواهد داشت. اما در صورتی که شما مسافر نیستید. و مایل به ارسال بار یا سوغات به عزیزان خود در واشنگتن هستید.لاجیستوپک می تواند با تحویل بار از درب منزل آن را برایتان به شهر واشنگتن فریت نماید. برای فریت باربه واشنگتن نیاز به حضور مسافر و فرستنده کالا در فرودگاه و یا دفتر لاجیستوپک نیست. شرکت لاجیستوپک پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به واشنگتن ، رزرو کتبی بار شما را از ایرلاین دریافت میکند. و همراه بارنامه به شما تقدیم مینماید.تقریبا مدت زمان رسیدن بار شما به شهر واشنگتن 7 روز میباشد. که این موضوع بطور دقیق در رزرو کتبی ارایه شده به شما ذکر گردیده است.

خدمات لاجیستوپک جهت ارسال بار به واشنگتن

شرکت لاجیستوپک مجری سرویس های متنوع بار هوایی جهت ارسال بار به واشنگتن میباشد.که می تواند از چند عدد چمدان تا کانتینرهای 40 فوت دریایی حاوی لوازم منزل شما نیز باشد. چنانچه مسافر یا تاجر باشید. این امکان را دارید. که تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به واشنگتن را بصورت تضمینی بما بسپارید. و از خدمات گوناگون این شرکت (لاجیستوپک) بهره ببرید. خدمات هوایی شرکت لاجیستوپک در امر ارسال بار به واشنگتن بشرح ذیل میباشد.

الف ) بسته بندی تخصصی جهت ارسال بار به واشنگتن

ذکر این نکته ضروری است. که بسته بندی کالای ارسالی به واشنگتن با باری که از میرداماد بسمت تجریش ارسال میشود بسیار متفاوت است. درصورتی که بار شما به شیوه اصولی بسته بندی نشود. در قسمت بار فرودگاه امام خمینی مورد پذیرش قرار نخواهد گرفت.اگر که شما خوش شانس باشید و بار شما با تعهد و … مورد پذیرش قرار بگیرد. و بار در پروسه حمل آسیب ببیند، شرکت هواپیمایی از پرداخت خسارت به علت بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت. و مسئولیت خسارت بار شما را به عهده نخواهد گرفت.پس در راستای بسلامت رسیدن بار خود یک سرمایه گذاری مفید و مناسب انجام دهید. وبسته بندی اصولی بار و کالای ارسالی تان را به لاجیستوپک بسپارید. بار شما در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به آنسوی آبها میشود.

توجه داشته باشید. همه جعبه های چوبی حاوی بار شما که به واشنگتن و دیگر شهرهای ایالات متحده امریکا ارسال می گردد.حتما میابید سمپاشی گردیده و مدارک معتبر سمپاشی به بارنامه شما الصاق گردیده باشد. در صورتی که جعبه های چوبی محتوی بار شما سمپاشی نشود. بارتان با هزینه شما در فرودگاه واشنگتن معدوم می گردد. با این توضیحات در پروسه حمل کالا به واشنگتن سمپاشی جعبه های چوبی امری است ضروری.

ب ) حمل اضافه بار مسافری به واشنگتن

اگر که شما مسافر ایالات متحده و شهر واشنگتن هستید. و در برای مقدار باری که میخواهید به آنسوی کره خاکی حمل کنید تردید دارید. به هیچ عنوان نگران نباشید. توصیه ما به شما استفاده از فریت بار به واشنگتن است. زیرا هزینه فریت بار به واشنگتن حدود 30 درصد جریمه اضافه بار در پای کانتر پرواز میباشد.به این منظور یک هفته تا ده روز قبل از سفر با شرکت لاجیستوپک هماهنگ نمایید. همکاران ما پس از تحویل بار از محل شما آن را بطور اصولی بسته بندی میکنند. سپس آن را به قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت انجام امور گمرکی حمل مینمایند. پس از اینکه امور گمرکی بار شما به پایان رسید. بارنامه هوایی شما با بهترین نرخ ارسال بار به واشنگتن ( مناسبترین نرخ فریت بار به واشنگتن ) صادر میگردد. و بهمراه رزرو کتبی به شما تحویل میشود.حال شما میتوانید با عدم پرداخت جریمه اضافه بار و خیالی راحت بسوی واشنگتن پرواز کنید.

ج) ارسال بار تجاری به واشنگتن ، فریت بار تجاری به واشنگتن :

اگر که شما قصد ارسال بار تجاری به واشنگتن را دارید. تنها با یک تماس میتوانید. از خدمات حمل زمینی بار خود به فرودگاه از هر نقطه شهر، انجام امور گمرکی در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به واشنگتن بهره مند شوید. عمده بار تجاری که به شهر واشنگتن صادر میشود حاوی مواد غذایی وفرش ایرانی میباشد. لاجیستوپک سابقه ارسال ماهانه چندین تن مواد غذایی و فرش دستباف ایرانی به ایالات متحده را دارد. و آمادگی خود را جهت ارائه این سرویس به سایر تجار مواد غذایی و فرش دستبافت ایرانی اعلام میدارد.

د ) ارسال لوازم منزل به واشنگتن

لاجیستوپک با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل هوایی بار به واشنگتن میباشد.همکاران مجرب ما در امر بسته بندی، در منزل شما حاضر می شوند. اگرکه بار شما بمقداری باشد که جهت حمل هوایی به واشنگتن بصرفه باشد.بار را برای حمل هوایی بسته بندی مینمایند. سپس بار لوازم منزل شما تا فرودگاه حمل میگردد. و با بهترین نرخ حمل بار به واشنگتن ارسال میشود. تجربه سخت ارسال لوازم منزل به آنسوی جهان را به ما سپرده و از اوقات فراغت خود لذت ببرید.

سایر خدمات لاجیستوپک جهت ارسال بار به واشنگتن

1.بسته بندی تخصصی جهت ارسال بار به واشنگتن

بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسب ترین هزینه را بما بسپارید. همکاران با تجربه ما در منزل یا انبار شما حضور پیدا میکنند. با استفاده از بهترین مواد کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد در حضورتان بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام میگیرد.

2.دریافت بار از منزل شما و حمل به فرودگاه

لاجیستوپک بار شمارا در هر کجا شهر دریافت میکند. و جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می نماید.

3.انجام تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا

میدانید که بار شما در قسمت بار فرودگاه جهت خروج از کشور احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. پرسنل لاجیستوپک بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین زمان ممکن انجام میدهند.

4.صدور بارنامه هوایی جهت ارسال بار به واشنگتن با بهترین نرخ حمل بار به واشنگتن و دریافت رزور کتبی بار از هواپیمایی

نکات مهم در هنگام تحویل بار در واشنگتن

بعد از حمل هوایی بار شما به واشنگتن.کارمندان شرکت هواپیمایی در شهر واشنگتن با شماره ارائه شده در بارنامه تحت نام گیرنده بار تماس میگیرند. و ورود بار شما به شهر واشنگتن را اعلام مینماید. توجه داشته باشید که

  1. تلفن شما در دسترس باشد و شارژ داشته باشد
  2. هنگام صدور بارنامه 2 شماره تلفن ارائه نمایید تا درصورت دردسترس نبودن، افراد بتوانند با شماره دوم تماس بگیرند

بهرحال لازم است بدانید. این افراد تلاش مبرمی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نمیکنند و این شمایید که میبایست گوش به زنگ باشید که این تماس برقرار شود. از طرفی شما میتوانید پیش دستی نموده، با شرکت هواپیمایی تماس گرفته و وضعیت بارتان را جویا شوید. پس از اطمینان از رسیدن بار به واشنگتن می بایست به قسمت بار شرکت هواپیمایی مراجعه نمایید. و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید. شرکتهای هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این اوراق از شما طلب خواهند نمود. این مبلغ جدای از هزینه حمل هوایی بار شما به واشنگتن میباشد.

ارسال بار به واشنگتن براساس قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات ایالات متحده امریکا میباشد. شما بر طبق قوانین ایالات متحده لوازم شخصی خود را میتوانید تا 10 سال از اولین ورود خود به آمریکا بفرستید. و بابت لوازم منزل و لوازم شخصی خود هیچگونه عوارض گمرکی به دولت امریکا نپردازید. متوجه باشید که عوارض گمرکی با هزینه های عملیاتی فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری متفاوت است.در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری توسط گیرنده کالا پرداخت میگردد. و این موضوع هیچ ربطی به پول حمل بار هوایی شما در مبدا ندارد. این مبلغ تقریبا ناچیز میباشد. همچنین در اکثر فرودگاههای دنیا تا 48 ساعت پس از رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نمی گردد.پس از طی 48 ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان می بایست به شرکت انباردار هزینه بیشتری پرداخت نمایید. توجه داشته باشید این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها متفاوت میباشند و همچنین قابل تغییر.

در صورتی که شما لوازم منزل و همچنین لوازم شخصی خود را فریت نموده اید. همراه داشتن پکینگ لیست و اینویس بارتان جهت ترخیص ضروری می باشد. همچنین پر نمودن فرم 3299 جهت انجام عملیات ترخیص و تحویل به افسر گمرک ضروری است.ارسال مواد غذایی و خشکبار در بار لوازم شخصی به ایالات متحده حساسیت زا می باشد.هشدار ما به شما این است که اگر مواد غذایی همراه بارتان میباشد در یک جای مشخص قرار داده شود. تا در صورت نیاز افسر گمرکی بتواند آنرا براحتی رویت کند. و لازم نباشد تمامی بار شما کاملا باز شود. در صورت XRAY بار شما و یا تجسس توسط سگهای گمرک قطعا شما دچار مشکل خواهید شد. ارسال لوازم منزل قدیمی و یا عتیقه جات در صورتی که در حجم چشمگیری نباشد در گمرک امریکا مشکلی ندارد. اما ارسال آن از کشورمان مجوزهای خاص نهادهای حکومتی را میطلیبد. ریسک نکنید و از ارسال عتیقه جات بپرهیزید. زیرا مشکلات قانونی و توقیف کل بار شما در گمرک ایران را در پی خواهد داشت.پس از ارایه فرم 3299 و پکینگ لیست و اینویس کالایتان به افسر گمرک، بار شما توسط ایشان ارزیابی میشود. سپس مامور USDA بار شما را از جهت آلودگی غذایی و کشاورزی و همچنین چک کردن سمپاشی جعبه های چوبی مورد بازید قرار خواهد داد. حتما دقت کنید که تنها چوب خام است. که نیاز به سمپاشی دارد.و اسباب و اثاثیه شما چوب خام به حساب نیامده و احتیاج به سمپاشی ندارد.پس از تایید مامور USDA بار شما به قسمت XRAY انتقال داده شده و در نهایت به شما تحویل خواهد شد. دقت داشته باشید شما میباید بار را خودتان در وسیله از پیش آماده شد قرار دهید. و به منزل برسانید.