فریت بار تجاری

لاجیستوپک مجری بسته بندی تخصصی بار شما جهت فریت بار تجاری، ارسال بار به اقصی نقاط جهان. بیشتر نگرانی تجار در حمل بار هوایی، یافتن تعرفه مناسب جهت حمل بار و به سلامت رسیدن بار به مقصد می باشد. این شرکت با استفاده از پرسنل مجرب در بسته بندی اصولی بار، بالاترین استاندارد تخصصی حمل هوایی بار را تضمین می نماید. لاجیستوپک با تجربه سالیان متمادی در فریت بار، بسته بندی و حمل بار به کشور های مختلف دنیا را دارا می باشد. لاجیستوپک بهترین هزینه حمل بار از تمامی فرودگاههای کشور به تمامی شهرها را عرضه می کند.

ما آماده ارائه سرویس مناسب به فرستندگان کالا و صادرکنندگان بار می باشیم.

برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه بفرمایید. 👇

فریت بار لوازم منزل

بیشترین نگرانی فرستندگان لوازم منزل، بسلامت رسیدن بارشان وهزینه مناسب بسته بندی و حمل بار میباشد. لاجیستوپک با استفاده از پرسنل آموزش دیده، تجربه انجام خدمات بسته بندی مناسب با استفاده ازبهترین مواد بسته بندی را دارد. ما لوازم منزل گرانبهای شما را در منزل شما بسته بندی مینماییم. سپس جهت ارسال هوایی با مناسب ترین تعرفه حمل بار هوایی به کشور مقصد، به آن کشور ارسال می نماییم.

شما می توانید با سپردن بسته بندی تخصصی لوازم منزل خود به لاجیستوپک، از استرس و دغدغه فکری پروسه پر دردسر اسباب کشی به یک کشور دیگر، در ان سوی دنیا، دوری جویید.

برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه بفرمایید. 👇

فریت بار مسافری

حمل بار هوایی به همراه مسافر، بعلت محدودیت بسته و وزن بسته، به مشکل بزرگی برای مسافرین تبدیل شده است. لاجیستوپک قبل از پرواز بارتان را درمنزل بسته بندی نموده، تا بار شما به سلامت در مقصد نهایی به شما تحویل داده شود. حمل به قسمت بار فرودگاه امام خمینی، انجام تشریفات گمرکی در گمرک فرودگاه امام خمینی توسط پرسنل انجام خواهد شد.

می توانید جهت فریت بار به شهر های مختلف و یا حمل بار هوایی، با خیالی آسوده از تجربیات لاجیستوپک در امر حمل بار هوایی و فریت بار استفاده نمایید. در صورت تمایل به دریافت مناسبترین تعرفه بار هوایی با شرکت لاجیستوپک تماس حاصل نمایید.

برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه بفرمایید. 👇