لاجیستوپک جهت حمل بار به آمریکا با استفاده از ظرفیتهای تجاری و عملیاتی خود ماهیانه مقادیر زیادی از اقلام غذایی و فرش ایرانی را از طریق فریت باربه آمریکا ( ارسال بار هوایی به آمریکا ) پس از انجام بسته بندی تخصصی و اصولی و مورد تایید شرکتهای هواپیمایی به ایالات متحده آمریکا ارسال می کند.

کشور آمریکا از بدو تاسیس کشوری مهاجر پذیر بوده. سالیان سال با سیاستهای مهاجر پذیری خود مردمان مشرق زمین را به کشور خود جذب نموده است. جمعیت مهاجر ایرانی مقیم آمریکا نیز از این سیاست بی نصیب نبوده. آنها جهت استفاده از فضای باز اقتصادی ، فرهنگی هنری و علمی این کشور به آمریکا مهاجرت نموده اند. ایرانیان مقیم آمریکا فرهنگ غنی ایرانی خود را حفظ نموده.

مراودات اقتصادی، فرهنگی و هنری ایرانیان مقیم آمریکا با وجود مسایل سیاسی بین دو کشور کماکان در جریان می باشد. در حال حاضر تجارت میان ایران وآمریکا، سهم ایران ازصادرات به آمریکا به، مواد غذایی و فرش دستباف کاهش یافته. همین دو کالا مورد توجه و استقبال جمعیت ایرانی مقیم این کشور و اقوام نزدیک به فرهنگ ایرانی قرار گرفته. بعلت امنیت و سرعت و هزینه مناسب در حمل بار هوایی به آمریکا، فریت باربه آمریکا در جریان می باشد.

عمده فعالیت و تجارت ایرانیان در فریت بار به نیویورک ، فریت بار به لس انجلس ، حمل بار به سانفراسیسکو ، ارسال بار به هیوستن ، فریت بار به آتلانتا و …میباشد. بارارسالی به آمریکا مواد غذایی، فرش ایرانی و لوازم منزل، ازطریق فریت باربه آمریکا (حمل بار هوایی به آمریکا) میباشد.

ارسال بار به آمریکا ، ( حمل بار هوایی به آمریکا ) توسط شرکت لاجیستوپک

جمعیت زیادی از ایرانیان، ساکن و مقیم کشور آمریکا میباشند. این افراد طبق فرهنگ ایرانی،با استفاده روزمره از موادغذایی ایرانی، همچنین فرش ایرانی بازاربزرگی برای این محصولات به حساب میایند. لذا تجار ایرانی ساکن آمریکا مواد غذایی و مایحتاج دیگر ایرانیان را از کارخانه های کشور ایران سفارش میدهند. این محصولات غالبا بوسیله هواپیما (فریت باربه آمریکا) منتقل میشود. به جهت اینکه ارسال باربه آمریکا بوسیله هواپیما از سرعت ، امنیت و هزینه مناسب برخوردار می باشد. ارسال بار از ایران به شهر های ایرانی نشین در آمریکا و سرویس خدماتی بار از طریق فریت بار به لس آنجلس فریت بار به سانفرانسیسکو ، حمل بار واشنگتن ، ارسال بار هوایی به نیویورک و فریت بار هوایی به هیوستون انجام می گیرد.

خدمات تخصصی لاجیستوپک جهت فریت بار به آمریکا ( ارسال بار به آمریکا )

یکی ازنکات مورد تاکید در فریت باربه آمریکا، تعرفه حمل باربه آمریکا ودیگری بسلامت رسیدن بار، دراسرع وقت بمقصد میباشد. لاجیستوپک از تجربه سالیان دراز در امر بسته بندی تخصصی و فریت بار به آمریکا بهره میبرد. این شرکت با استفاده از پرسنل مجرب، بار تجاری شما را بسته بندی اصولی مینماید. با مدنظرداشتن هزینه های تمام شده، با مناسبترین تعرفه فریت باربه آمریکا، محموله موادغذایی یا فرش شمارا به آمریکاارسال مینماید. لاجیستوپک آماده ارائه سرویس مناسب به تجار و فرستندگان کالا و صادرکنندگان کالا به آمریکا می باشد. در صورت نیاز به این خدمات با ما تماس بگیرید.

سایر خدمات لاجیستوپک جهت فریت بار به آمریکا ( حمل بار به آمریکا )

  1. بسته بندی بار تجاری شما با هزینه بسیار مناسب به همراه پالت بندی و تسمه کشی. به صورتی که مورد قبول قسمت پذیرش بار فرودگاه امام خمینی قرار گیرد. همچنین با استانداردهای شرکت های هواپیمایی تطبیق داشته باشد. در جهت به سلامت رسیدن کالای تجاری شما به مقصد مورد نظرتان در ایالات متحده آمریکا. تمامی نکات فوق با در نظرگرفتن کاهش هزینه های شما وبه حداکثر رساندن منافع شما در این تجارت می باشد.
  2. حمل بار شما از انبارلاجیستوپک به قسمت بار فرودگاه امام خمینی(کارگو فرودگاه امام خمینی) جهت انجام تشریفات گمرکی. جهت صادرات مواد غذایی به آمریکا و ارسال بار شما به مقصد مورد نظر از طریق فریت بار به آمریکا.
  3. صدور بارنامه هوایی و اخذ بارنامه و همچنین رزرو کتبی از ایرلاین. با کمترین هزینه فریت بار به آمریکا ( مناسبترین نرخ و تعرفه حمل بار به آمریکا ).