جهت بسته بندی و فریت بار مسافری خود (حمل هوایی اضافه بار مسافری و یا حمل هوایی لوازم منزل ) بوسیله لاجیستوپک با بهترین تعرفه حمل بار هوایی و مناسبترین هزینه بسته بندی تخصصی بار به دلایل پایین با ما تماس بگیرید..

در زمینه هزینه فریت بار :

هزینه فریت بار بسیار نازل تر از جریمه های هنگفت اضافه بار مسافری در درپای کانتر پرواز می باشد و شما میتوانید مبلغ قابل توجهی از پول خود را در این زمان حفظ نمایید. بطور مثال بانویی قصد ارسال 3 جعبه چوبی حاوی اثار نقاشی خود با یک هواپیمایی وطنی به استانبول را دارد وزن حجمی هر 3 جعبه معادل با 200 کیلو می باشد ، این بانو در طی تماس با هواپیمایی وطنی درخواست نموده تا اعلام شود وزن هر کیلو اضافه بار در پای کانتر پرواز چه مقدار می باشد؟ شرکت هواپیمایی وطنی نرخ جریمه اضافه بار مسیر تهران به استانبول بابت بار ایشان را از قرار کیلویی 17 هزار تومان ( مورخ اسفند 96 ) اعلام کرده است که هزینه حمل تابلوهای نقاشی این بانو از تهران به استانبول برای ایشان به مبلغ 3 میلیون 400 هزارتومان می شود. این بانو قبل از عزیمت در کمال خوش شانسی با لاجیستوپک تماس گرفته ودرخواست اعلام نرخ جهت فریت بار به همان مسیر یعنی از تهران به استانبول و از طریق فریت بار از قسمت بار فرودگاه امام خمینی را داشته است، جالب است که بدانید هزینه ارسال دقیقا همین مقدار بار به استامبول از طریق فرست بار و بوسیله همان هواپیمای وطنی فقط 770 هزارتومان می باشد. تفکر در این مسئله را بخودتان می سپاریم. در صورت نیاز به حفظ پولتان و حمل به صرفه اضافه بار مسافری و سایر کالای خودتان با ما تماس حاصل نمایید.

درزمینه بسته بندی اصولی بار جهت فریت بار :

در صورتی که تصمیم به فریت بار بصورت هوایی گرفته اید و بار شما حاوی وسایل شکستنی می باشد حتما جهت بسته بندی آن با لاجیستوپک تماس بگیرید. هر فردی در زندگی خود حداکثر یک یا 2 بار اقدام به فریت بار می نماید و الزاما با استانداردهای بسته بندی تخصصی جهت حمل بار هوایی که مورد تایید هواپیمایی های معتبر باشد آشنایی ندارد توجه داشته باشد که بسته بندی اصولی و تخصصی جهت فریت بار کاملا با بسته بندی های روزانه ای که ما در زندگی انجام می دهیم فرق داشته و اصولا حمل بار بصورت هوایی با حمل بار بصورت زمینی و درون شهر بسیار متفاوت می باشد این یعنی که حمل بار بوسیله هواپیما با حمل بار شما از طریق صندوق عقب پراید و یا نیسان آبی رنگ ویا وانت های باربری بازار تهران متفاوت است !! و احتیاج به بسته بندی مضاعف و مستحکم تری نسبت به سایر بسته بندی ها که در زندگی روزمره میبنیم دارد. لذا پیشنهاد می شود که شما با استفاده از تجربیات لاجیستوپک در امر بسته بندی مورد تایید شرکت های هواپیمایی و همچنین تحربه این شرکت در امر حمل بار هوایی و ارسال بار هوایی می تواند با خیال راحت بسلامت رسیدن بار خود را تضمین نمایید

درزمینه بسته بندی تخصصی اضافه بار مسافری :

در صورتی که بار شما شامل خرده ریزه های روزمره زندگی و لوازم شکستنی باشد بدون تردید بهترین راه حل حمل آن هم از نظر مالی وهم از نظر امنیت و سالم رسیدن بارتان فریت بار و حمل هوایی آن می باشد. حتی اگر شما مایل باشید که به غلط اضافه بار خود را خودتان بسته بندی کنید و جریمه اضافه بار را نیز پرداخت کنید ، توجه داشته باشید که کارگران فرودگاهها در طول مسیر حمل چه در فرودگاه مبدا و فرودگاههای ترانزیت واقع در مسیر حمل و در فرودگاه مقصد بعلت به متعدد من جمله 1. ازدیاد کار 2. وقت کم جهت تخلیه و بارگیری بار 3. خستگی ناشی از کار طاقت فرسای فرودگاهی 4 . عدم آموزش کافی جهت درست برخورد کردن با بار مسافرین بارهای شما را در زمان بارگیری و تخلیه پرتاب می کنند ( همه ما درطول سفرهایی که با هواپیما داشته ایم چمدان هایی با دسته شکسته ، بدنه خط خورده و تو رفته ، چرخ های جدا شده و … مواجه شده ایم و این خود دلیلی مبرهن و واضح بر عدم هندل کردن صحیح بار مسافرین در قسمت جامدان و بارگیری چمدان ها در فرودگاهها می باشد ) لذا لوازم منزل ویا اضافه بار شما که بصورت خرده ریزه و شامل لوازم شکستنی می باشد حتما با بهترین بسته بندی ای که شما فکر می کنید انجام داده اید ولی متاسفانه تخصصی در این زمینه (بسته بندی اصولی جهت فریت بار ) را ندارید بازهم در نظر داشته باشید که احتمال پرتاب شدن بارتان توسط همان کارگرانی که چمدان شما را پرتاب می کنند درزمان بارگیری وجود دارد. توصیه ما به شما این است که ریسک نکیند و اضافه بار خود را به بهترین وجه و به صرفه ترین نحو یعنی بصورت فریت بار و از قست بار فروئدگاه امام خمینی ( قسمت کارگو فرودگاه امام خمینی ) و با بسته بندی صحیح و اصولی انجام دهید.

درادامه امیدواریم که نکات فوق شما را در امر بسلامت رسیدن بارتان به مقصد مورد نظرتان کمک کرده باشد و در صورتی که نیاز به انجام مشاوره بیشتر و یا احتیاج به خدمات لاجیستوپک در امر بسته بندی و فریت بار خود را دارید با ما تماس بگیرید.